Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ


FOTO - ARCHÍV



ŠTVRTOK 25. APRÍL

Carmen, G. Bizet – SND/Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00

Portugália, Z. Egressy – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, 19.00

Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00

Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Vtedy na Jamajke – Ľ+S, Nám. 1. mája 5, 19.00

Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3, 19.00

Narodeniny – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33, 19.00

Je dobre vycítiť – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7, 19.30

Paraf, J. Voskovec – ŠD Ívery, MKC, Školská 14, 19.00

PIATOK 26. APRÍL

Panna Orleánska, P. I. Čajkovskij – SND/Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00

Ženský zákon, J. G. Tajovský – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, 19.00

Demokrati, V. Klimáček – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00

Kubo, ľudový muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00 (na snímke)

Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 16.30 a 18.45

Turecká kaviareň, R. Thomas – West, Kolárska 3, 19.00 (na snímke)

SOBOTA 27. APRÍL

Narodil sa chrobáčik, T. Frešo – SND/Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1, 11.00

Komedianti, R. Leoncavallo, Sedliacka česť, P. Mascagni – SND/Opera a balet, Hviezdoslavovo nám. 1

Don Juan, J. B. Moliere – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, 19.00

Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00

Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Ujo Váňa, A. P. Čechov – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33, 19.00

Orfeus, Ariadna, Ch. W. Gluck, B. Martinu – ŠBD, Dunajská 36, hosťuje Cirkevné konzervatórium, 18.00

Funny Felows, hudobná šou – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12, 19.30

NEDEĽA 28. APRÍL

Desať malých černoškov, A. Christie – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, 19.00

Picasso v bare Lapin Agile, S. Martin – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00

Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00

Macocha, R. Sloboda – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33, 19.00

Orfeus, Ariadna, Ch. W. Gluck, B. Martinu – ŠBD, Dunajská 36, hosťuje Cirkevné konzervatórium, 18.00

PONDELOK 29. APRÍL

Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00

Paraziti, M. von Mayenburg, predstavenie študentov VŠMU – Astorka, Suché mýto 17, 19.00

English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7, 19.30

Súpis dravcov – RND, Škultétyho 5, 19.00

UTOROK 30. APRÍL

Don Juan, J. B. Moliere – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, 19.00

Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00

Muž na zjedenie, S. Moncada – West, Kolárska 3, 19.00

Večierok, T. S. Eliot – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33, 19.00

Tanec v Aréne. My Tri My Try – Aréna, Viedenská cesta 10, 19.06

English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7, 19.30

Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5, 19.00

STREDA 1. MÁJ

Nehrá sa

KINÁ

ŠTVRTOK 25. APRÍL

Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30; Mladosť, 15.00, 17.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00; Nádej, 17.30, 20.00

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45

Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis Art Kino, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

Čierna mačka, biely kocúr, Franc./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Ľalie poľné, SR – Charlie centrum, 20.00

Hra o jablko, ČR – Charlie centrum, 19.30

Jáchyme, hoď ho do stroje, ČR, Jak básníci přicházejí o iluze, ČR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Zastavte Cartera, USA – Igric, Saratovská 2/A, 19.00

Španielsky film: Milenci polárneho kruhu, Špan. – FK Mladosť, 20.00

Projekt 100: Piesne z 2. poschodia, Nem./Nór./Dán./ Švéd. – FK Múzeum, 19.00

Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis Art Kino, 17.30

Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Nivy, 19.00

Projekt 100: Kačacia polievka, USA – FK Za Zrkadlom, 18.04

PIATOK 26. APRÍL

Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30; Mladosť, 15.00, 17.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00; Nádej, 15.30, 17.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45

Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45; Nádej, 20.00; Odboj, 17.00, 19.30

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis Art Kino, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

Čierna mačka, biely kocúr, Franc./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Ľalie poľné, SR – Charlie centrum, 20.00

Hra o jablko, ČR – Charlie centrum, 19.30

Upír z feratu, ČR, Vášnivý bozk, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Intimita, Franc./VB/Nem./Špan. – Mladosť, 20.00

Amélia z Montmartru, Franc. – Devín, 17.15, 19.45

Tanečnica v tme, Švéd. – Zora, 19.00

Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis Art Kino, 17.30

Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30

Slečny z Vlčian, Poľ./Franc. – FK Nostalgia, 18.30

Brezový háj, Poľ. – FK Nostalgia, 20.45

SOBOTA 27. APRÍL

Kráľ škorpión, USA – Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Istota, 17.30, 20.00; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30; Mladosť, 15.00, 17.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 11.05, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 11.00, 13.20, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00; Nádej, 15.30, 17.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00, 23.00; Charlie centrum, 20.45

Čistá duša, USA – Polus, 13.05, 15.50, 21.05

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45; Nádej, 20.00; Odboj, 17.00, 19.30

Intimita, Franc./VB/Ne./Špan. – Mladosť, 20.00

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 12.30, 17.35

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45; Nivy, 19.00; Nivy pre deti 16.00

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis Art Kino, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

Michal robí poriadok, Švéd. – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Franc./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Ľalie poľné, SR – Charlie centrum, 20.00

Hra o jablko, ČR – Charlie centrum, 19.30

Mačky a psy, USA – Istota, 15.00

Rumburak, ČR, Mahuliena zlatá panna, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Intimita, Franc./VB/Nem./Špan. – Mladosť, 20.00

Chladná pomsta, USA – Devín, 17.15, 19.45

Vanilkové nebo, USA – Zora, 16.30, 19.00

Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis Art Kino, 17.30

Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30

NEDEĽA 28. APRÍL

Kráľ škorpión, USA – Polus, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Istota, 17.30, 20.00; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30; Mladosť, 15.00, 17.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 11.05, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 11.00, 13.20, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00; Devín, 15.15, 17.15

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45

Čistá duša, USA – Polus, 13.05, 15.50, 21.05

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45; Nádej, 17.30, 20.00; Odboj, 19.30

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 12.30, 17.35

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45; Odboj, 15.00, 17.00

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis Art Kino, 20.00 (na snímke)

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

Michal robí poriadok, Švéd. – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Franc./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Ľalie poľné, SR – Charlie centrum, 20.00

Postřižiny, ČR – Charlie centrum, 19.30

Harry Potter, USA – Istota, 10.00, 14.30

Lásky jedné plavovlásky, ČR, Postav dom, zasaď strom, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Igric, Saratovská 2/A, 19.00

Intimita, Franc./VB/Nem./Špan. – Mladosť, 20.00

Chladná pomsta, USA – Devín, 19.45

Vanilkové nebo, USA – Zora, 16.30, 19.00

Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis Art Kino, 17.30

Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky, USA – Lúky, 18.30

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Lúky pre deti 16.00

PONDELOK 29. APRÍL

Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30; Mladosť, 15.00, 17.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45

Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 17.35

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis Art Kino, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

V zajatí chuti, Franc. – Charlie centrum, 18.00

Všetci vravia: milujem ťa, USA – Charlie centrum, 20.00

Postřižiny, ČR – Charlie centrum, 19.30

Čo ťa žerie? Radšej po tom nepátraj! USA – Istota, 17.30, 20.00

Hoří, má panenko, ČR, Pražská pětka, ČR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Intimita, Franc./VB/Nem./Špan. – Mladosť, 20.00

Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis Art Kino, 17.30

Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30

The Million Dollar Hotel, Nem./USA/Brit. – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Čierna mačka, biely kocúr, Juh./Nem./Franc. – Artkino Za Zrkadlom, 19.36

UTOROK 30. APRÍL

Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00, 20.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45

Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 17.35

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00; Istropolis Art Kino, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

V zajatí chuti, Franc. – Charlie centrum, 18.00

Všetci vravia: milujem ťa, USA – Charlie centrum, 20.00

Postřižiny, ČR – Charlie centrum, 19.30

Čo ťa žerie? Radšej po tom nepátraj! USA – Istota, 17.30, 20.00

Svadba jako řemen, ČR, Na krásnom modrom Dunaji, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Kokaín, USA – Mladosť, 15.15, 17.30

Projekt 100: Kytica z tisíc a jednej noci, Tal. – FK Mladosť, 20.00

Tanečnica v tme, Švéd. – Nádej, 17.30, 20.00

Projekt 100: Monty Python: Zmysel života, VB – Istropolis Art Kino, 17.30

Prísaha, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30

Projekt 100: Piesne z druhého poschodia, Švéd./ Franc./Dán./Nor./Nem. – FK Lúky, 20.00

STREDA 1. MÁJ

Kráľ škorpión, USA – Polus, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 22.00; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30

Prísaha, USA – Polus, 15.05, 20.05, 22.35

Banditi, USA – Polus, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50

Úkryt, USA – Polus, 17.55, 20.20, 22.40; Obzor, 15.30, 18.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 14.05, 16.45

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 15.40, 18.00, 20.30; Charlie centrum, 17.00

Jeepers creepers, USA – Polus, 21.00; Charlie centrum, 20.45; Istota, 17.30 a 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 15.50, 21.05; Mladosť, 15.00, 17.30

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 19.25, 21.45

Training day, USA – Polus, 18.30

Spy game, USA – Polus, 17.35

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45

Amores Perros, Mexic. – Charlie centrum, 17.15

Mulholland Drive, Franc./USA – Charlie centrum, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 19.00

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec, VB/Franc. – Charlie centrum, 18.00

Divokosť v srdci, USA – Charlie centrum, 20.15

Čo chytíš v žite, ČR – Charlie centrum, 19.30

Velká filmová loupež, ČR, Pacho, hybský zbojník, SR – Kino Café, Obchodná 58, projekcia od 10.00 do 00.00

Kokaín, USA – Obzor, 20.30 h

Intimita, Franc./VB/Nem./Špan. – Mladosť, 20.00

Projekt 100: Intimita, Franc./Tal./VB/Nem./Špan. – FK Múzeum, 19.00

Pán prsteňov, USA/VB – Nádej, 16.00, 19.00

PRE DETI

ŠTVRTOK 25. APRÍL

10.00 Detské predstavenie – Elán, Hagarova ul., aj 14.00 h

10.00 Farbou všetko ožíva – M Klub, Gessayova 10

10.00 Čiga, Biga, nie som striga, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Snehulienka, detský muzikál – DK Ružinov, Ružinovská 26

13.00 Šaliansky Maťko, recitačná suťaž – KS Žarnovická 7

14.00 Rozum do vrecka, kvíz – M Klub, Gessayova 10

14.00 Zábavné bludisko – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Miss a Boy 2002 – SK Nové Mesto, Vajnor-ská 21

14.00 Danka a Janka – OS Makovického 4

14.00 Špecipísmená – Bibiana, Panská 41

PIATOK 26. APRÍL

18.00 Koncert ZUŠ – KS Račan, Detvianska 3

18.00 Vlčie dni – Košarisko pri Borinke, do nedele 16.00 h

18.30 Klavírny recitál – Quo Vadis, Hurbanovo námestie

SOBOTA 27. APRÍL

9.00 Červenokamenské trhy – Hrad Červený kameň, do 1. mája

10.00 Keltské runy, keltská kultúra, maľovanie kamienkov – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

10.00 Vlčie dni – Košarisko pri Borinke, do nedele 16.00 h

19.00 Monsters, kino – SD Nivy, Súťažná 18

NEDEĽA 28. APRÍL

10.30 O princeznej Drakolube – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Najlepší vyhráva – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Šípková Ruženka, rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Vystúpenie kúzelníka – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – DK Lúky, Vígľašská 1 (na snímke)

PONDELOK 29. APRÍL

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Malí maratónci, rekreačný beh – Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 30. APRÍL

13.30 Najmilšia tvár, dielňa – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Scrable, zábava a poučenie – M Klub, Gessayova 10

14.00 Staviame my máje, čo nám dajú za ne, o zvykoch – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Špecipísmená – Bibiana, Panská 41

18.30 Teológia sv. Pavla – Quo Vadis, Hurbanovo námestie

STREDA 1. MÁJ

Nie sú hlásené

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 25. APRÍL

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 466
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 052
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 513
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 400
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 745
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 672
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 003
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 749
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 512
  10. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 435