Tipy na víkend

Sobota 20. APRÍL


A takto to vyzeralo pred predstavením.



DIVADLÁ

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Romathan, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

KINÁ

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Artkino Za zrkadlom, 19.08

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Všichni dobří rodáci, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 11.40, 13.15, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15; Tatra, 13.30, 15.30, 18.00, 20.30

Úkryt, USA – Istropolis, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Monsters, a. s., USA – Istropolis, 13.30, 15.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50

Banditi, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.35, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 18.30, 20.30

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

E. T. Mimozemšťan, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Devín, 17.15, 19.45; Polus, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Vanilkové nebo, USA – Odboj, 17.00, 19.30

Chladná pomsta, USA – Odboj, 16.30, 19.00; Polus, 12.00, 14.25, 16.45

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nivy, 19.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Nivy, 16.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 11.20, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55, 23.25

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Rumburak, ČR, Mahuliena zlatá panna, SR/SRN – projekcia filmov od 10.00 do 00.00, kino Café, Obchodná 58

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00; Ľalie poľné, SR – Nivy, 18.03

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Celoslovenský snem stredných zdravotníckych pracovníkov – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Lacov memoriál – Kačín, do 15.00 h

17.00 Čaj o piatej, hrá Mini – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Zborový koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Jednofázové kvasenie, koncert – MKC Školská 14

20.00 In the Web, Alice Cooper Revival, koncert – Duna, Radlinského 11

PRE DETI

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – SD Nivy, Súťažná 18

DISKOTÉKY

Fiesta Latina – SD Trnávka, Bulharská 60

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Semptex Live! II. – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Oldies – Elam club, Staré grunty

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock night – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

Nedeľa 21. APRÍL

DIVADLÁ

19.00 Šiesti v pyžame, komédia – Nová scéna, Kollárovo nám. 1

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Armagedon na Grbe – Astorka Korzo, Suché mýto

14.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

KINÁ

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Všichni dobří rodáci, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 10.00, 156.00, 17.30, 20.00; Tatra, 13.30, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.00, 11.40, 13.15, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Monsters, a. s., USA – Istropolis, 13.30, 15.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50

Banditi, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.35, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.00, 21.00

Pán prsteňov 1, USA – Igric, 19.00

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

E. T. Mimozemšťan, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Devín, 17.15, 19.45; Polus, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Vanilkové nebo, USA – Odboj, 17.00

Kokaín, USA – Odboj, 19.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – kino Lúky, 18.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 11.20, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Chladná pomsta, USA – Polus, 12.00, 14.25, 16.45

Lásky jedné plavovlásky, ČR, Postav dom, zasaď strom, SR – projekcia filmov od 11.00 do 00.00, kino Café, Obchodná 58

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Folklórny festival, prehliadka detských súborov – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Louis Robilliad (Fr.), organový koncert – Slovenský rozhlas, Mýtna 1

10.30 Nedeľné matiné – Galéria mesta Bratislavy Mirbachov palác

15.45 Mesačná duchovná obnova – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

16.00 Hriech, tanečné divadlo – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, aj o 18.00 h

16.00 Myšiak Stuart Little, film – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 Momentum Musicum, komorné koncerty: Romantický klavír – CC Centrum, Jiráskova 3

PRE DETI

10.00 Nie sme doma, maľujeme – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Bol raz jeden les – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Malá čarodejnica, Theatro Neline – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Šašovská hrkálka, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41

16.00 Detské divadelné popoludnie – Istra Centrum, Devínska Nová Ves

16.00 Anna, malá čarodejnica – KS Žarnovická 7

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Renato Meneghetti – GMB Mirbachov palác, do 9. júna

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Péter Korniss: Robotníci – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Švédska architektúra 20. storočia – Národné osvetové centrum, Nám. SNP 12, denne 10.00 – 18.00, do 28. apríla

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Milan Bočkay: Monochrómy a zdanlivé akvarely – Kostol Sv. Ducha v Devínskej Novej Vsi, do 21. apríla

80:00 – Ikonfrontácia – galéria Buryzone, Čajakova 11, do 25. apríla

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Jindřich Štreit: Tvorivé dielne zo Slovenska – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 3. mája

Ladislav Ehrenwerth Palenik, fotografie – denný bar Parlamentka, NR SR, do 15. mája

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  1. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  2. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  3. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  5. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  6. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  7. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  8. Modern luxury next to the Blue Church
  9. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  10. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  1. Moskva alebo Petrohrad? 6 922
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 5 546
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 754
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 238
  5. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 994
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 801
  7. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 356
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 206
  9. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 134
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 108