Tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Svätenie jari, I. Stravinskij, Requiem, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom, Wasserman – DPOH, Laurinská 21

19.00 Romathan, koncertný večer – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pro dámu na balkóně, Brno – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto – Astorka Korzo, Suché mýto

19.00 Makkýš, melancholický horor – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

KINÁ

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 15.20, 17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Všichni dobří rodáci, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 18.30, 20.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Hartova vojna, USA – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 20.55, 23.25

Dannyho jedenástka, USA – Devín, 19.45; Polus, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Za nepriateľskou líniou, USA – Odboj, 17.00, 19.30

Myšiak Stuart Litle, USA – Lúky, 16.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 16.25, 19.00

Trainig day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Chladná pomsta, USA – Polus, 14.25, 16.45

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.50

Upír z Feratu, ČR, Vášnivý bozk, SR – projekcia filmov od 10.00 do 00.00, kino Café, Obchodná 58

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

DISKOTÉKY

19.00 Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Benelux – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Elam club, Staré grunty

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SoundproPhonic 02 (techno for lovers) – Duna, Radlinského 11

Semptex Live! I. – LIVE Club, Aupark

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Celoslovenský snem stredných zdravotníckych pracovníkov – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Plody zeme, kvíz – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Bizzare Fest, metalové koncerty – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 The Maples, pop rock koncert – Klub 22, Vavilovova 22

18.30 Quartet Luboša Tamaškoviča, jazzový koncert – Hlava 22, Bazová 9

18.30 Stretnutie so sv. K. Sienskou, dramatický večer – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu, folklórna hudba – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club: Nevydarený žart, Klišé – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Slovenská filharmónia, Palackého ul.

19.00 Komorný koncert, Juhoslávia – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Honza Nedvěd, koncert – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

PRE DETI

11.00 Zdravie zo záhrady II, prednáška – Areál Štrkovec, Drieňová 9

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Renato Meneghetti – GMB, Mirbachov palác, do 9. júna

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Pavol Susa, obrazy – galéria Michalský dvor, do 28. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Péter Korniss: Robotníci – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla

Švédska architektúra 20. storočia – Národné osvetové centrum, Nám. SNP 12, denne 10.00 – 18.00, do 28. apríla

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Milan Bočkay: Monochrómy a zdanlivé akvarely – kostol sv. Ducha v Devínskej Novej Vsi, do 21. apríla

80:00 – Ikonfrontácia – galéria Buryzone, Čajakova 11, do 25. apríla

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Jindřich Štreit: Tvorivé dielne zo Slovenska – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 3. mája

Ladislav Ehrenwerth Palenik, fotografie – denný barParlamentka,NR SR, do 15. mája

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  2. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  3. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  4. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  5. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  6. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  7. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  8. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  10. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 12 957
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 5 105
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 760
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 1 912
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 894
  6. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 1 355
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 1 165
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 920
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 594
  10. Splnený sen 593