SME
Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ


Čína a Tibet, rozhovory o cestách – PKO, utorok 19.00








V piatok a sobotu na Novej scéne hosťuje rómske divadlo Romathan. Najprv sa predstaví programom Povieš Róm a ozvú sa ti husle, sobota bude patriť rómskemu muzikálu Plameň lásky. FOTO – VERONIKA JANUŠKOVÁ



DIVADLÁ

ŠTVRTOK 18. APRÍL

19.00 Carmen, G. Bizet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21,

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 O tri štart!, kabaret – Štúdio L+S, Nám. 1 mája 5

19.00 Ženské oddelenie – RND, Škultétyho 5

19.00 Večierok – Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33

PIATOK 19. APRÍL

19.00 Svätenie jari, I. Stravinskij, Requiem, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom, Wasserman – DPOH, Laurinská 21

19.00 Romathan, koncertný večer – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pro dámu na balkóně, Brno – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto – Astorka Korzo, Suché mýto

19.00 Makkýš, melancholický horor – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

SOBOTA 20. APRÍL

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Romathan, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 21. APRÍL

19.00 Šiesti v pyžame, komédia – Nová scéna, Kollárovo nám. 1

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Armagedon na Grbe – Astorka Korzo, Suché mýto

14.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

PONDELOK 22. APRÍL

19.00 Rigoletto, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 1

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dievča bez vena, VŠMU – Astorka Korzo, Suché mýto

19.00 Konečná stanica – RND, Škultétyho 5

19.00 Makkýš, melancholický horor – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

UTOROK 23. APRÍL

19.00 Tosca, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 1

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 1

19.00 Noc ako na dlani – vynález – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Narodeniny – Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Súpis dravcov – RND, Škultétyho 5

STREDA 24. APRÍL

19.00 Spiaca krásavica, balet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice, Goldoni – DPOH, Laurinská 1

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 1

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 18. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Jáchyme, hoď ho do stroje, ČR, Jak básníci přicházejí o iluze, ČR – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 10.00 do 00.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 15.20,17.30

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Odboj, 17.00, 19.30; Polus, 19.40, 22.25

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Rozmarné léto, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 15.15, 17.15; Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30, Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Hartova vojna, USA – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 22.55

Kokaín, USA – Nivy, 19.00

Pán prsteňov, USA – kino Lúky, 20.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 16.25, 19.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 14.55,17.15, 19.35, 21.55

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.50

Ľalie poľné, SR – FK Za zrkadlom, 18.03

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa, USA/Nový Zéland – Artkino Za zrkadlom, 20.00

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

PIATOK 19. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 15.20, 17.30

Upír z Feratu, ČR, Vášnivý bozk, SR – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 10.00 do 00.00

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Všichni dobří rodáci, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 15.15, 17.15; Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10, 23.10

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Hartova vojna, USA – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 20.55, 23.25

Dannyho jedenástka, USA – Devín, 19.45; Polus, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Za nepriateľskou líniou, USA – Odboj, 17.00, 19.30

Myšiak Stuart Litle, USA – Lúky, 16.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 16.25, 19.00

Trainig day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Chladná pomsta, USA – Polus, 14.25, 16.45

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.50

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

SOBOTA 20. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Rumburak, ČR, Mahuliena zlatá panna, SR-SRN – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 10.00 do 00.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Artkino Za zrkadlom, 19.08

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Všichni dobří rodáci, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Polus, 11.00, 11.40, 13.15, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15; Tatra, 13.00, 15.15, 17.15

Úkryt, USA – Istropolis, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Monsters, a. s., USA – Istropolis, 13.30, 15.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.35, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10, 23.10

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

E. T. Mimozemšťan, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Devín, 17.15, 19.45; Polus, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Vanilkové nebo, USA – Odboj, 17.00, 19.30

Chladná pomsta, USA – Odboj, 16.30, 19.00; Polus, 12.00, 14.25, 16.45

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nivy, 19.00

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Nivy, 16.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 11.20, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55, 23.25

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00; Ľalie poľné, SR – Nivy, 18.03

NEDEĽA 21. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Lásky jedné plavovlásky, ČR, Postav dom, zasaď strom, SR – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 11.00 do 00.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie cen-trum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Všichni dobří rodáci, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 10.00, 156.00, 17.30, 20.00; Tatra, 13.00, 15.15, 17.15; Polus, 11.00, 11.40, 13.15, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Monsters, a. s., USA – Istropolis, 13.30, 15.30; Polus, 11.30, 13.40, 15.50

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.35, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10

Pán prsteňov 1, USA – Igric, 19.00

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

E. T. Mimozemšťan, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Devín, 17.15, 19.45; Polus, 12.30, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Vanilkové nebo, USA – Odboj, 17.00

Kokaín, USA – Odboj, 19.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – kino Lúky, 18.30

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 11.20, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Chladná pomsta, USA – Polus, 12.00, 14.25, 16.45

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

PONDELOK 22. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 20.05

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 15.20, 17.30

Hoří, má panenko, ČR, Pražská pětka, ČR – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 10.00 do 00.00

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Artkino Za zrkadlom, 19.39; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Smuteční slavnost, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 15.15, 17.15; Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – kino Lúky, 20.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Chladná pomsta, USA – Polus, 14.25, 16.45

Monsters, a. s.,USA – Polus, 15.50

Projekt 100: Vojna Antonov, Tal. – FK Mladosť, 17.30; Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

UTOROK 23. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 20.05

Svadba jako řemen, ČR, Na krásnom modrom Dunaji, SR – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 10.00 do 00.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 15.20,17.30

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Smuteční slavnost, ČR – Charlie centrum, 19.30

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 15.15, 17.15; Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Úkryt, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00; Artkino Za rkadlom, 19.38

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Chladná pomsta, USA – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.25, 16.45

Andrej Tarkovskij: Stalker, ZSSR – FK Lúky, 20.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Monsters, a. s.,USA – Polus, 15.50

Stalker, ZSSR – FK Lúky, 20.00

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00; Kačacia polievka, USA – FK Mladosť, 17.30

STREDA 24. APRÍL

Mulholland Drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00; Mladosť, 14.50, 17.30, 20.05

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Charlie centrum, 18.45; Polus, 15.20, 17.30

Velká filmová loupež, ČR, Pacho, hybský zbojník, SR – kino Café, Obchodná 58, projekcie od 10.00 do 00.00

Čistá duša, USA – Charlie centrum, 17.15; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 22.25

Nevera, Švéd./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, 17.00

Pásmo kreslených filmov III – Charlie centrum, 16.00

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Canterburské poviedky, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Smuteční slavnost, ČR – Charlie centrum, 19.30

Úkryt, USA – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 18.00, 20.20, 22.40

Banditi, USA – Istroplis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.10, 16.45, 19.15, 21.50

Tí druhí, USA – Istropolis – Artkino, 20.00; Artkino Za zrkadlom, 19.38

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Tatra, 15.15, 17.15; Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 18.35, 20.15

Jeepers Creepers, USA – Tatra, 19.15, 21.00; Polus, 19.10, 21.10

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Chladná pomsta, USA – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.25, 16.45

Pravá blondínka, USA – Lúky, 20.00

Gróf Monte Christo, USA – Polus, 16.25, 19.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 14.55, 17.15, 19.35, 21.55

Training day, USA – Polus, 17.55, 22.35

Spy game, USA – Polus, 14.00, 21.40

Monsters, a. s.,USA – Polus, 15.50

Projekt 100: Arizona Dream, USA – Istropolis – Artkino, 17.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 18. APRÍL

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Paranormálne javy vedomia a nevedomia – SK Nové mesto, Vajnorská 21

18.30 Peter Cardarelli, koncert – Hlava 22, Bazová 9

18.45 Večer muzikálových melódií, Lucia Šoralová, Martin Kaprálik, Zbyň Džadoň – Elam club, Staré grunty

19.00 Vokálny koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Slovenská filharmónia, Palackého ul.

19.30 Keltieg, koncert – Pipes Scottish Pub, Aupark

20.00 Ethno párty 2 – Devachan, Ondřej Smeykal – Za zrkadlom, Rovniankova 3

21.30 Lady Kazoo (Katka Korček), unplugged koncert – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 19. APRÍL

9.00 Celoslovenský snem stredných zdravotníckych pracovníkov – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Plody zeme, kvíz – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Bizzare Fest, metalové koncerty – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 The Maples, pop rock koncert – Klub 22, Vavilovova 22

18.30 Quartet Luboša Tamaškoviča, jazzový koncert – Hlava 22, Bazová 9

18.30 Stretnutie so sv. K. Sienskou, dramatický večer – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu, folklórna hudba – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club: Nevydarený žart, Klišé – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Slovenská filharmónia, Palackého ul.

19.00 Komorný koncert, Juhoslávia – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Honza Nedvěd, koncert – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

SOBOTA 20. APRÍL

9.00 Celoslovenský snem stredných zdravotníckych pracovníkov – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Lacov memoriál – Kačín, do 15.00 h

17.00 Čaj o piatej, hrá Mini – SK Nové mesto, Vajnorská 21

19.00 Zborový koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Jednofázové kvasenie, koncert – MKC Školská 14

20.00 In the Web, Alice Cooper Revival, koncert – Duna, Radlinského 11

NEDEĽA 21. APRÍL

8.00 Folklórny festival, prehliadka detských súborov – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Louis Robilliad (Fr.), organový koncert – Slovenský rozhlas, Mýtna 1

10.30 Nedeľné matiné – Galéria mesta Bratislavy Mirbachov palác

15.45 Mesačná duchovná obnova – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

16.00 Hriech, tanečné divadlo – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, aj o 18.00 h

16.00 Myšiak Stuart Little, film – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 Momentum Musicum, komorné koncerty – romantický klavír – CC Centrum, Jiráskova 3

PONDELOK 22. APRÍL

15.00 Rezervé pre seniorov, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Symfonický orchester Slovenského rozhlasu – SRo, Mýtna 1

18.30 Juraj Turtjev, bluesový koncert – Hlava 22, Bazová 9

UTOROK 23. APRÍL

18.00 64. poetický večer pri sviečkach – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.30 Peter Oberländer, jazzový koncert – Hlava 22, Bazová 9

19.00 Tóny evanjelickej fary – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Skladateľský koncert študentov Hudobno-tanečnej fakulty VŠMU – Klarisky, Farská 4

19.00 Čína a Tibet, rozhovory o cestách – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Strom, tanečné divadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Pohľad na život v ére genomiky a klonovania – F Centrum, Istrijská 4, Dev. Nová Ves

STREDA 24. APRÍL

9.00 Nadácia Baťa, spoločenské podujatie – DK Ružinov, Ružinovská 26

13.00 Dialógy, etika a psychológia so žiakmi – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

18.30 Dialógy o umení a viere – Quo Vadis, Hurbanovo nám

18.45 Improliga, divadlo – Elam club, Staré grunty

20.30 Erik Rothenstein Kvintet, koncert – Hystéria, Odbojárov 9

21.30 Horkíže slíže, koncert – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 18. APRÍL

9.00 Hviezdoslavov Kubín – M Klub, Gessayova 10

10.00 Rozprávkovú knihu mám, dnes ju pre vás otváram – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Tanečná tvorivá dielňa, latinskoamerické tance – OS Makovického 4

14.00 Výtvarná tvorivá dielňa – Elan, Hagarova ul.

PIATOK 19. APRÍL

11.00 Zdravie zo záhrady II, prednáška – Areál Štrkovec, Drieňová 9

SOBOTA 20. APRÍL

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – SD Nivy, Súťažná 18

NEDEĽA 21. APRÍL

10.00 Nie sme doma, maľujeme – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Bol raz jeden les – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Malá čarodejnica, Theatro Neline – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Šašovská hrkálka, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41

16.00 Detské divadelné popoludnie – Istra Centrum, Devínska Nová Ves

16.00 Anna, malá čarodejnica – KS Žarnovická 7

PONDELOK 22. APRÍL

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Rozprávka o Sloníkovi – OS Makovického 4, aj o 14.00 h

14.00 Modrá planéta, kvíz ku Dňu zeme – Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 23. APRÍL

10.00 V krajine tučkov, bombičiek a pupkáčov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Rýchlosť, sila, vytrvalosť, preteky – M Klub, Gessayova 10

14.00 Mozaika hier, šport a zábava – Areál Štrkovec, Drieňová 9

STREDA 24. APRÍL

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Špecipísmená, abeceda s fantáziou – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

10.00 Aprílová rozprávočka, divadlo – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Juríčko, otvor políčko!, jarné zvyky – M Klub, Gessayova 10

14.00 Na svätého Juraja zem sa zasa otvára, zvyky a pranostiky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Deň Zeme – Areál Štrkovec, Drieňová 9

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 18. APRÍL

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Dust Komlex (Drum and Bass Party) – Duna, Radlinského 11

Disko a Striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 19. APRÍL

19.00 Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Benelux – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Elam club, Staré grunty

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SoundproPhonic 02 (techno for lovers) – Duna, Radlinského 11

Semptex Live! I. – LIVE Club, Aupark

SOBOTA 20. APRÍL

Fiesta Latina – SD Trnávka, Bulharská 60, 21.00

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Semptex Live! II. – Live Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Oldies – Elam club, Staré grunty

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Rock night – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 21. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty 51

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 22. APRÍL

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 23. APRÍL

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Elam club, Staré grunty

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Waltz in black: alternative nation – Duna, Radlinského 11

STREDA 24. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Renato Meneghetti – GMB Mirbachov palác, do 9. júna

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Pavol Susa, obrazy – galéria Michalský dvor, do 28. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Péter Korniss: Robotníci – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla

Švédska architektúra 20. storočia – Nár. osvet. centrum, Nám. SNP 12, denne 10.00 – 18.00, do 28. apríla

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Milan Bočkay: Monochrómy a zdanlivé akvarely – kostol Sv. Ducha v Devínskej Novej Vsi, do 21. apríla

80:00 – Ikonfrontácia – galéria Buryzone, Čajakova 11, do 25. apríla

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Jindřich Štreit: Tvorivé dielne zo Slovenska – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 3. mája

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  2. Magazín SME Ženy už v predaji
  3. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  6. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  7. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 035
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 278
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 812
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 219
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 882
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 14 104
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 339
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 350
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 304
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 11 175
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu