Tipy nadnes

DIVADLÁ

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliere – DPOH, Laurin- ská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka (hrá v Novom divadle), Nám. SNP 33

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

KINÁ

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.00, 17.00; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 19.00, 21.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00; Artkino Za zrkadlom, 19.37

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 18.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30; Lúky, 20.00

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./SRN/Juh. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Rozmarné léto, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, USA – Istota, 17.30, 20.00

Smrť v Benátkach, Fr. – FK Nostalgia, 18.30 a 20.45 h

Rušná hodina 2, USA – DK Ružinov, 18.00

Kokaín, USA – Obzor, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Prci, prci, prcičky 2, USA – Tatra, 20.30

Projekt 100: Kačacia polievka, USA – FK Múzeum, 19.00

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

KONCERTY A PODUJATIA

15.30 Premeny židovskej Bratislavy, prednáša P. Salner – Stará radnica

18.00 Meditáciou za hranice využívaných možností človeka, prednáška – SD Trnávka, Nevädzová 4

18.30 Večer o závislostiach – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

18.45 Čarovná noc, divadlo VŠMU – Elam club, Staré grunty

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

21.30 René Lacko a Downtown, koncert – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

10.00 Farbou všetko ožíva, dielne – M Klub, Gessayova 10

10.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, zvieratká z vlnitého papiera – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Anna, malá čarodejnica – MKC Školská 14, aj o 14.00 h

14.00 Stratené ilúzie, o protidrogovej prevencii – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Ako sa stať rozprávkarom, tvorivé dielne – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Strážcovia prírody, beseda – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Slniečko svieti, poďte von deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Vieš tancovať hip-hop? – KS Žarnovická 7

16.00 Predstavujú sa…, žiaci ZUŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Renato Meneghetti – GMB Mirbachov palác, do 9. júna

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Pavol Susa, obrazy – galéria Michalský dvor, do 28. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Péter Korniss: Robotníci – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla

Švédska architektúra 20. storočia – Národné osvetové centrum, Nám. SNP 12, denne 10.00 – 18.00, do 28. apríla

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Milan Bočkay: Monochrómy a zdanlivé akvarely – kostol Sv. Ducha v Devínskej Novej Vsi, do 21. apríla

80:00 – Ikonfrontácia – galéria Buryzone, Čajakova 11, do 25. apríla

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Jindřich Štreit: Tvorivé dielne zo Slovenska – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 3. mája

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  10. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  1. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  2. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  3. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  5. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  6. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  7. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  8. Modern luxury next to the Blue Church
  9. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  10. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  1. Moskva alebo Petrohrad? 7 043
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 5 184
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 782
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 195
  5. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 828
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 724
  7. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 346
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 165
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 067
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 064