Tipy nadnes

DIVADLÁ

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliere – DPOH, Laurin- ská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka (hrá v Novom divadle), Nám. SNP 33

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

KINÁ

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.00, 17.00; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 19.00, 21.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00; Artkino Za zrkadlom, 19.37

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 18.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30; Lúky, 20.00

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./SRN/Juh. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Rozmarné léto, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, USA – Istota, 17.30, 20.00

Smrť v Benátkach, Fr. – FK Nostalgia, 18.30 a 20.45 h

Rušná hodina 2, USA – DK Ružinov, 18.00

Kokaín, USA – Obzor, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Prci, prci, prcičky 2, USA – Tatra, 20.30

Projekt 100: Kačacia polievka, USA – FK Múzeum, 19.00

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

KONCERTY A PODUJATIA

15.30 Premeny židovskej Bratislavy, prednáša P. Salner – Stará radnica

18.00 Meditáciou za hranice využívaných možností človeka, prednáška – SD Trnávka, Nevädzová 4

18.30 Večer o závislostiach – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

18.45 Čarovná noc, divadlo VŠMU – Elam club, Staré grunty

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

21.30 René Lacko a Downtown, koncert – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

10.00 Farbou všetko ožíva, dielne – M Klub, Gessayova 10

10.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, zvieratká z vlnitého papiera – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Anna, malá čarodejnica – MKC Školská 14, aj o 14.00 h

14.00 Stratené ilúzie, o protidrogovej prevencii – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Ako sa stať rozprávkarom, tvorivé dielne – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Strážcovia prírody, beseda – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Slniečko svieti, poďte von deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Vieš tancovať hip-hop? – KS Žarnovická 7

16.00 Predstavujú sa…, žiaci ZUŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Renato Meneghetti – GMB Mirbachov palác, do 9. júna

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Pavol Susa, obrazy – galéria Michalský dvor, do 28. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Péter Korniss: Robotníci – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla

Švédska architektúra 20. storočia – Národné osvetové centrum, Nám. SNP 12, denne 10.00 – 18.00, do 28. apríla

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Milan Bočkay: Monochrómy a zdanlivé akvarely – kostol Sv. Ducha v Devínskej Novej Vsi, do 21. apríla

80:00 – Ikonfrontácia – galéria Buryzone, Čajakova 11, do 25. apríla

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Svetlo 3 – SNM, Vajanského nábrežie, do 2. júna

Jindřich Štreit: Tvorivé dielne zo Slovenska – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 3. mája

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  7. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  8. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  9. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  2. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  3. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  4. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  5. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  6. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  7. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  8. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  9. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  10. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 905
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 7 513
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 509
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 126
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 809
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 727
  7. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 559
  8. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 904
  9. Ušetrite až 60 % nákladov na elektrinu využitím slnečnej energie 885
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 790