Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 11. APRÍL

19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – DPOH, Laurinská 21

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Všetci sú za dverami, M. Lasica, J. Satinský – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Mandarínková izba, R. Thoms – West, Kolárska 3

19.30 Je dobre vycítiť – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Hra na Zuzanku – ŠD Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

PIATOK 12. APRÍL

19.00 Zvonár z Notre Dame, M. Jarre – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.06 Carmen, M. Sládek/I. Fernandez – Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Šalom alejchem – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Mníšky – Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 13. APRÍL

19.00 Aida, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Poplach v hoteli Westminster, R. Cooney (hosťuje DJGT) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pozvánka do BSE – S. Popovič/Ľ. Jakubove

19.00 Historky z Viedenského lesa, O. von Horvath – Astorka (hrá v Novom divadle), Nám. SNP 33

19.06 Dar, M. Sládek – Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Mníšky – Istropolis, Trnavské mýto 1

NEDEĽA 14. APRÍL

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt, Yasmina Reza – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Slúžky, Jean Genet – Astorka, Suché mýto 17

15.00 O divnej čiapke, M. Sládek – Aréna, Viedenská cesta 10

19.30 Modrý buldozér, I. Adamec, M. Vánek – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

PONDELOK 15. APRÍL

19.00 Aida, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Úbohý vrah, P. Kohout (hosťuje Divadlo pod Palmovkou Praha) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.30 Lara, V. Klimáček – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Druhá smrť Jany z Arku – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Muzikálová Alkana, ukážky z muzikálov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

UTOROK 16. APRÍL

19.00 Nápoj lásky G. Donizetti – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Twister, verejná nahrávka – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Historky z Viedenského lesa, O. von Horvath – Astorka (hrá v Novom divadle), Nám. SNP 33

19.06 Tanec v Aréne: Vnútorné práva, In a Minor Key – Aréna, MIPD, Viedenská cesta 10

19.30 Lara, V. Klimáček – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Súpis dravcov – RND, Škultétyho 5

19.00 Muzikálová Alkana, ukážky z muzikálov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

STREDA 17. APRÍL

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliere – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka (hrá v Novom divadle), Nám. SNP 33

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 11. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30; Odboj, 17.00, 19.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; Devín, 19.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Intimní osvětlení, ČR – Charlie centrum, 19.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Istota, 17.30, 20.00

Sud prachu, Fr./Juh./Grécko/Maced./Tur. – FK Igric, 19.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – FK Za zrkadlom, 18.02

Čistá duša, USA, – Nivy, 19.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 18.00

Rušná hodina 2, USA – Obzor, 20.30

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Čierna mačka, biely kocúr, Juh./Nem./Fr. – Nádej, 17.30, 20.00

Projekt 100: Ľalie poľné, SR – FK Múzeum, 19.00

PIATOK 12. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30; Odboj, 17.00, 19.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; Devín, 17.15, 19.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Intimní osvětlení, ČR – Charlie centrum, 19.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Istota, 17.30 a 20.00

Blankytné hory alebo nepravdepodobný príbeh, Gruz. – FK Nostalgia, 18.30

Žil spievajúci drozd, Gruz. – FK Nostalgia, 20.45

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 16.00, 18.00

Buena vista social club, Nem. – Obzor, 20.30

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Čierna mačka, biely kocúr, Juh./Nem./Fr. – Nádej, 17.30, 20.00

SOBOTA 13. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 11.00, 11.40, 13.15, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 13.30, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10, 23.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55, 23.25

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 12.40, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30; Nádej, 17.30, 20.00

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.50, 18.10, 20.30, 22.50

Pán prsteňov, USA – Polus, 11.55, 15.30; Odboj, 19.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 12.35, 14.50, 17.00; Istota, 15.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Mach a Šebestová, ČR – Charlie centrum, 15.30

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15; Devín, 19.45

O živej vode, SR – Charlie centrum, 16.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Markéta Lazarová, ČR – Charlie centrum, 19.30

Moulin Rouge, USA – Istota, 17.30, 20.00

Mačky a psy, USA – Lúky, 16.00

Čierny jastrab zostrelený, USA – Nivy, 19.00

Titan A. E., USA – Nivy, 16.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 16.00, 18.00

Buena vista social club, Nem. – Obzor, 20.30

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Devín, 17.15

Denník Bridget Jonesovej, USA – Odboj, 17.00

Čierna mačka, biely kocúr, Juh./Nem./Dr., Zora, 16.30, 19.00

NEDEĽA 14. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 11.00, 11.40, 13.15, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 13.30, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 12.40, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30; Nádej, 17.30, 20.00

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 11.05, 13.10, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.50, 18.10, 20.30,

Pán prsteňov, USA – Polus, 11.55, 15.30; Odboj, 19.30

Monsters, a.s., USA – Polus, 12.35, 14.50, 17.00; Istota, 10.00, 15.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Mach a Šebestová, ČR – Charlie centrum, 15.30

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15; Devín, 19.45

O živej vode, SR – Charlie centrum, 16. 00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Markéta Lazarová, ČR – Charlie centrum, 19.30

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istota, 17.30., 20.00

Zoolander, USA – Igric, 19.00

Moulin Rouge, Austrália/USA – Lúky, 18.30

Mačky a psy, USA – Lúky, 16.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 16.00, 18.00

Buena vista social club, Nem. – Obzor, 20.30

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Atlantída: Stratená ríša, USA – Devín, 15.15

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Devín, 17.15

Denník Bridget Jonesovej, USA – Odboj, 17.00

Čierna mačka, biely kocúr, Juh./Nem./Fr., Zora, 16.30, 19.00

PONDELOK 15. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30; Istota, 16.00, 19.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; Nádej, 17.30, 20.00

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Čierna mačka, biely kocúr, Juh./Fr./Nem. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Markéta Lazarová, ČR – Charlie centrum, 19.30

Kokaín, USA – Artkino Za zrkadlom, 19.36

Nebo nad Berlínom, Nem. – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 18.00

Buena vista social club, Nem. – Obzor, 20.30

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00; FK Mladosť, 20.00

UTOROK 16. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30; Istota, 16.00, 19.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; Nádej, 17.30, 20.00

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Nem./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Rozmarné léto, ČR – Charlie centrum, 19.30

Buena vista social club, SRN – FK Lúky, 20.00

Kokaín, USA – Obzor, 18.00, 20.30

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00; FK Mladosť, 17.30

STREDA 17. APRÍL

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, USA – Polus, 14.00, 15.35, 16.15, 17.55, 18.35; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Jeepers creepers, USA – Polus, 19.10, 21.10; Istropolis, 16.00, 18.00, 20.00

Hartova vojna, USA – Polus, 20.55

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00; Artkino Za zrkadlom, 19.37

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Training day, USA – Polus, 20.15, 22.35

Spy game, USA – Polus, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30; Charlie centrum, 16.30

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 15.20, 17.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Chladná pomsta, USA – Polus, 15.50, 18.10, 20.30

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30; Lúky, 20.00

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 17.00

Mulholland drive, Fr./USA – Charlie centrum, 20.00

Nevera, Švéd./Tal./SRN – Charlie centrum, 17.30

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Nem./Juh. – Charlie centrum, 18.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Rozmarné léto, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, USA – Istota, 17.30, 20.00

Smrť v Benátkach, Fr. – FK Nostalgia, 18.30 a 20.45 h

Rušná hodina 2, USA – DK Ružinov, 18.00

Kokaín, USA – Obzor, 18.00, 20.30; Nádej, 17.30, 20.00

Monty Python: Zmysel života, VB – Mladosť, 17.30

Arizona Dream, Fr. – Mladosť, 15.00, 20.00

Projekt 100: Kačacia polievka, USA – FK Múzeum, 19.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 11. APRÍL

8.00 – 18.00 Bratislavské metamorfózy 2002, okresná súťaž v umeleckom prednese – SD Prievoz, Kaštieľska 30

13.30 Hore nohami, kabaretné pásmo Najväčší škandál na svete – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Peha, koncert – Aupark vestibul, aj o 19.00 h

18.30 Večer s Pannou Máriou – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

19.00 TÍNA žíva, divadlo – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Step-show, muzikál – PKO, Nábr. arm. gen. L .Svobodu

19.30 Talianske inšpirácie – koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

19.30 Keltieg, koncert – Pipes Scottish Pub, Aupark

20.30 Dlhé diely, koncert – Metro Music Club, Suché mýto

21.30 The supple, koncert – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 12. APRÍL

14.00 Pomôžme si navzájom, burza rozličného tovaru – KS Impulz, Dopravná 22

18.00 Rockové pódium, koncert Scesta, Štvrtok 13 – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

19.00 Folklórne zrkadlenie, FS Dopravár, Guingoi z Francúzska – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club: Marquee Luis – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Miss Strip Láskanie, o najlepšiu striptérku – LIVE Club, Aupark

20.30 Boboš a the Frozen Dozen – Metro, Suché mýto

21.00 Vlado Vizár Quartet – Jazz café, Ventúrska

SOBOTA 13. APRÍL

9.00 Súťažná degustácia vín – KS Račan, Detvianska 3

10.00 Jarná korunová burza – SD Prievoz, Kaštieľ- ska 30, do 13. 00 h

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch – DK Dúbravka, Saratov-ská 2/A

17.30 Robo Grigorov a Midi, koncert – Aupark vestibul, aj o 18.30 h

18.00 Petržalské folklórne dni – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

NEDEĽA 14. APRÍL

8.00 Stretnutie veriacich pri sv. omšiach – Quo Vadis, Hurbanovo nám., aj o 13.30 h

10.30 Nedeľné matiné – GMB Mirbachov palác

16.00 Tanečná zábava, hrá V-kvintet V. Vadoviča – KS Račan, Detvianska 3

20.00 Folkfórum live, folk koncert – SRo, Mýtna 1

20.00 Čechomor – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

UTOROK 16. APRÍL

18.00 Koncert k životnému jubileu M. Šmída – koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

18.30 Ako bojovať proti hriechom jazyka? – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Petržalské folklórne dni – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Žalman Brothers Band – Hlava XXII, Bazová 9

STREDA 17. APRÍL

15.30 Premeny židovskej Bratislavy, prednáša P. Salner – Stará radnica

18.00 Meditáciou za hranice využívaných možností človeka, prednáška – SD Trnávka, Nevädzová 4

18.30 Večer o závislostiach – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

18.45 Čarovná noc, divadlo VŠMU – Elam club, Staré grunty

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

21.30 René Lacko a Downtown, koncert – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 11. APRÍL

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

13.30 Vieme dať lásku? prednáška so Slobodou zvierat – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 V krajine tučkov, bombičiek a pupkáčov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Hra s tieňom – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 12. APRÍL

10.00 Stredoškolská odbor. činnosť – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Hudobný piatok, súťažno-tanečné podujatie – M klub, Gessayova 10

SOBOTA 13. APRÍL

10.00 Poďte, deti, sem, splňte si svoj sen, dielne – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 14. APRÍL

10.30 Záhada v Zoopotámii – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Smiechulienka, detský muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Popoluška, muzikál pre deti – PKO, Nábr. arm. gen. L .Svobodu

15.00 Tvorivá dielňa pre malých i veľkých, bižutéria – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 15. APRÍL

14.00 Z každého rožka troška, súťaže a hry – Areál Štrkovec, Drieňová 9

16.00 Výtvarná dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

UTOROK 16. APRÍL

9.30 Svetová smeťošou, bábkové divadlo – KS Impulz, Dopravná 22

10.00 Kde sa stala chyba, keď v rybníku nie je ryba – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Smiechulienka, detský muzikál – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Pre bystré oči, pamäťové hry – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41

14.00 O bratislavských uličkách – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Jednoduché a nápadité, dielňa – M Klub, Gessayova 10

STREDA 17. APRÍL

10.00 Farbou všetko ožíva, dielne – M Klub, Gessayova 10

10.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, zvieratká z vlnitého papiera – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Anna, malá čarodejnica – MKC Školská 14, aj o 14.00 h

14.00 Stratené ilúzie, o protidrogovej prevencii – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Ako sa stať rozprávkarom, tvorivé dielne – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Strážcovia prírody, beseda – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Slniečko svieti, poďte von deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Vieš tancovať hip-hop? – KS Žarnovická 7

16.00 Predstavujú sa…, žiaci ZUŠ – DK Ružinov, Ružinovská 26

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 11. APRÍL

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Your sound, drum and bass evening – DUNA, Radlinského 11

Disko a Striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 12. APRÍL

Standa – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Aligator rock night – Aligátor, Laurinska 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Dobledecker – Elam club, Staré grunty

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Viva la tequila – DUNA, Radlinského 11

SOBOTA 13. APRÍL

Hauz – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Tarantinos Day and Nighty Show, anglická skupina hrá hudbu z Tarantinových filmov – LIVE Club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disco – Elam club, Staré grunty

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinska 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Metallica party (live) – DUNA, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 14. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 15. APRÍL

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 16. APRÍL

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Johny Walker Party – Casey, Botanická 35

Disco – Elam club, Staré grunty

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

STREDA 17. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Gloria et miseria, grafiky – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 5. mája

Renato Meneghetti – GMB Mirbachov palác, do 9. júna

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michal-ská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Pavol Susa, obrazy – galéria Michalský dvor, do 28. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovo- va 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

4 del Zoo – Danubiana – Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Mária Bliznakovová, odevný dizajn – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 6. mája

Péter Korniss: Robotníci – galéria fotografie Profil, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. apríla

Vladimír Kordoš: Interpretácie a pocty – Galéria Slovenskej sporiteľne, ut – ne 10.00 – 18.00, do 14. apríla

Švédska architektúra 20. storočia – Národné osvetové centrum, Nám. SNP 12, denne 10.00 – 18.00, do 28. apríla

Zázračný oriešok: Kniha v rozhlase, rozhlas v knihe – Bibiana, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 19. mája

Šimon Mišurda, kolekcia svietidiel – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 10. mája

Milan Bočkay: Monochrómy a zdanlivé akvarely – kostol Sv. Ducha v Devínskej Novej Vsi, do 21. apríla

80:00 – Ikonfrontácia – galéria Buryzone, Čajakova 11, do 25. apríla

Peter Kľúčik: Zlatý kľúčik, knižné ilustr. – galéria Artotéka, Kapucínska 1, do 11. júna

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  7. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  8. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  9. Grantová výzva na vykonávanie činností centier Europe Direct
  10. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 27 403
  2. Ako sme jazdili v socializme 3 537
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 937
  4. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 638
  5. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 574
  6. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 1 501
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 381
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 309
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 271
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 136