Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 4. APRÍL

16.00 Popoluška, Daniel Hevier – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník, L. Ballek/O. Šulaj – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Slečna Júlia – Štúdio L+S, Nám. 1. mája

19.00 Taká strata krvi, J. Suchý – Ívery, MKC Školská 14

19.00 Pomáda v Alkane – malá sála PKO

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – v Divadle F7 hrá GUnaGU, Františkánske nám. 7

PIATOK 5. APRÍL

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliére – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg, predpremiéra – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

19.00 Dvaja, J. Barč-Ivan – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Pomáda v Alkane – divadlo Alkana, malá sála PKO

SOBOTA 6. APRÍL

19.00 Svätenie jari, I. Stravinskij, Requiem, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliére – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

NEDEĽA 7. APRÍL

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21

10.00 a 14.30 Maugli, J. R. Kipling – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

15.00 Červená čiapočka – divadlo Alkana, malá sála PKO

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Traja na hojdačke, I. Lunari – West, Kolárska 3

PONDELOK 8. APRÍL

19.00 Čarovná flauta, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.30 Čechov – Boxer, V. Klimáček – v Divadle F7 hrá GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

UTOROK 9. APRÍL

19.00 Carmen, G. Bizet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Búrka, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Inkognito, J. Palárik – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Smiechoty – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.06 Tanec v aréne, Asociácia súčasného tanca – Aréna, MIPD Viedenská cesta

19.30 Na koho to slovo padne, G. Görgey – Mestské divadlo, hosť Činoherné divadlo Publikum, klub Čierny havran, Biela ulica 6

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

STREDA 10. APRÍL

19.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková!, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Všetci sú za dverami, M. Lasica/J. Satinský – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 Je dobré vycítiť, V. Klimáček – v Divadle F7 hrá GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 4. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 31.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05; Charlie centrum, 19.30; Istota, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý bob vracajú úder, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E.T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 14.50, 17.20

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15; Nivy, 19.00

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Posledné tango v Paríži, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Pytlákova schovanka, ČR – Charlie centrum, 19.30

Východ – Západ, Fr. – FK Igric, DK Dúbravka, 19.00

Projekt 100: Absolvent, USA – FK Za zrkadlom, 18.00

Kokaín, USA – kino Lúky, 20.00

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Obzor, 15.45, 18.00, 20.30

Projekt 100: Nebo nad Berlínom, Nem./Fr. – FK Múzeum, 19.00

Rušná hodina, USA – Nádej, 17.30, 20.00

PIATOK 5. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 31.20; Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Istota, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý bob vracajú úder, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E.T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 14.50, 17.20

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Posledné tango v Paríži, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Pytláková schovanka, ČR – Charlie centrum, 19.30

Monthy Python: Zmysel života, VB – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Obzor, 15.45, 18.00, 20.30

Rušná hodina, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Scary Movie 2, USA – Devín, 17.15, 19.45

SOBOTA 6. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 12.40, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05; Charlie centrum, 18.30 h; Istota, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 12.30, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 12.25, 14.50, 17.20

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10; Odboj, 17.00, 19.30

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30 h; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; Zora, 19.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Malý Muk, Nemecko – Charlie centrum, 16.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Monthy Python: Zmysel života, VB – Charlie centrum, 20.00

Pytlákova schovanka, ČR – Charlie centrum, 19.30

Harry Potter, USA – Istota, 14.30; Nivy, 19.00 a pre deti o 16.00; Devín, 14.30

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Devín, 17.15, 19.45

Amélia z Montmartru, Fr. – Zora, 16.30

NEDEĽA 7. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 21.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25 h; kino Lúky, 18.30

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 12.40, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05, Charlie centrum, 18.00 h; Istota, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 12.30, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10; Odboj, 17.00, 19.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 12.25, 14.50, 17.20

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30 h; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; Zora, 19.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Malý Muk, Nemecko – Charlie centrum, 16.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Monthy Python: Zmysel života, VB – Charlie centrum, 20.00

Limonádový Joe aneb koňská opera, ČR – Charlie centrum, 19.30

Harry Potter, USA – Istota, 14.30; Devín, 14.30

Traffic – aféry (bez)mocných, USA – Igric, DK Dúbravka, 19.00

Letokruhy, SR – FK Ružinov, 18.00

Amélia z Montmartru, Fr./Nem. – Artkino Za zrkadlom, 19.38; Zora, 16.30

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.30

Prci, prci, prcičky, USA – Nádej, 17.30, 20.00

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Devín, 17.15, 19.45

PONDELOK 8. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 31.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Istota, 17.30, 20.00; Artkino Za Zrkadlom, 19.39

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý bob vracajú úder, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 14.50, 17.20

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Mladosť, 15.15. 17.30

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Monthy Python: Zmysel života, VB – Charlie centrum, 20.00

Limonádový Joe aneb koňská opera, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 18.00

Kandahár, Irán – Obzor, 20.30

Ocean‘s eleven, USA – Artkino Za zrkadlom, 19.39

Projekt 100: Juh, Tal. – FK Mladosť, 20.00

UTOROK 9. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 31.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05; Charlie centrum, 18.30

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 14.50, 17.20; Nádej, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK Mladosť, 20.00

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00

Limonádový Joe aneb koňská opera, ČR – Charlie centrum, 19.30

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Istota, 17.30, 20.00

Sex pistols – Des a Bes, VB/USA – FK Lúky, 20.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 18.00

Kandahár, Irán – Obzor, 20.30

STREDA 10. APRÍL

Hartova vojna, USA – Polus, 20.00, 22.35; Istropolis, 17.00, 20.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna, USA – Polus, 19.00, 31.20; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05; Charlie centrum, 18.30

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50

Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 14.50, 17.20; Nádej, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55

Intimita, VB/Fr. – Charlie centrum, 20.30; Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Charlie centrum, 18.45; kino Lúky, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 17.15

Mouling Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00

Intímní osvětlení, ČR – Charlie centrum, 19.30

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Istota, 17.30, 20.00

Kytica z tisíc a jednej noci, Tal. – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Zastavte Cartera, USA – DK Ružinov, 18.00

Pianistka, Fr./Rak. – Artkino Za zrkadlom, 19.38

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 18.00

Rušná hodina 2, USA – Obzor, 20.30

Projekt 100: Ľalie poľné, ČSSR – FK Múzeum, 19.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 4. APRÍL

8.00 Chuťovky s P. Novotným, nakrúcanie relácie – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Čaj o piatej, prednáška o liečivých bylinkách – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

17.00 Senior párty – Cultus, Ružinovská 26

18.00 Keltieg, koncert – Pipes Scottish Pub, Aupark

18.30 Modernizmus – Quo Vadis

20.00 Divná zostava – Metro klub, Suché mýto

20.00 Soňa Horňáková a hostia – Hlava XXII, Bazová 9

PIATOK 5. APRÍL

8.00 Chuťovky s P. Novotným, nakrúcanie relácie – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Aglow, ekumen. stretnutie – SD Nivy, Súťažná 18

18.30 Tribúna sv. Filipa Nériho – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Hip-hop show – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

21.00 Vlado Vizár, koncert – Jazz Café, Ventúrska 5

SOBOTA 6. APRÍL

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutia zberateľov – SK Nové mesto, Vajnorská 21

15.00 Festival radosti, prvoaprílové prekvapenia – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palacké- ho ul.

17.00 Čaj o piatej, tanečné spoloč. podujatie – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Music club, koncert Atellier 11 a Epital – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Country bál – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 7. APRÍL

10.30 Nedeľné matiné – GMB Mirbachov palác

15.00 Predĺžená tanečnej školy PKO – spoloč. hala PKO

PONDELOK 8. APRÍL

15.00 Rezervé pre seniorov, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

15.30 Dejiny japonskej hudby, prednáška – kinosála Mestského múzea, Primaciálne nám. 3

16.00 Krúžok ručných prác – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

18.00 Klub zdravej výživy, prednáška – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 No name: Oslávme si život – estrádna hala PKO

19.00 Big band Českého rozhlasu, diriguje F. Slováček, spievajú Petra Janů, Radka Fišarová – koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

19.00 Bakalársky koncert študentov katedry skladby a dirigovania HTF VŠMU – koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Big Band Českého rozhlasu – SRo, Mýtna 1

20.00 White noise – Metro klub, Suché mýto

UTOROK 9. APRÍL

8.00 – 18.00 Bratislavské metamorfózy 2002, okresná súťaž v umeleckom prednese – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – biliardová herňa PKO

16.30 Stretnutie spoločenstva Miles Jesu – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

17.00 Slamienka, klub viazania suš. kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.30 Poklady viery v učení svätých: E. Steinová – Quo Vadis

18.30 Rozpravy, psychotronika a natur. medicína – SD Prievoz, Kaštieľska 30

19.00 Musica Aeterna – Foyer SF, Palackého 2

19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 10. APRÍL

8.00 – 18.00 Bratislavské metamorfózy 2002, okresná súťaž v umeleckom prednese – SD Prievoz, Kaštieľska 30

13.00 Dialógy, z oblasti etiky a psychológie – Cultus, Ružinovská 26

14.00 Svet ticha, stretnutie s potápačmi – M klub, Gessayova 10

16.00 Komorný koncert študentov HTF VŠMU – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – šachová herňa PKO

17.30 Astronomická prednáška – malá sála PKO

18.00 Sila motivácie, prednáška – SD Trnávka, Nevädzová 4

18.30 Využitie logoterapie v krízových situáciách – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Pavol Dobeš a Tomáš Kotrba, folk. koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Generačné koncerty – Tóny na Dunaji – Zichyho palác

20.00 Lekcia Divina nad ev. sv. Marka – Quo Vadis

20.30 Traditional club, koncert – Hystéria, Odbojárov 9

20.30 Le Payaco – Metro Klub, Suché mýto

PRE DETI

ŠTVRTOK 4. APRÍL

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Farbou všetko ožíva – M klub, Gessayova 10

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Pátranie po minulosti – Areál Štrkovec, Drieňová 9

16.00 Kto sa nehrá, neveselí, toho všetko zlostí, súťaže a zábava – M klub, Gessayova 10

PIATOK 5. APRÍL

14.00 Za poznaním ekológie, prednáška – M klub, Gessayova 10

14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

SOBOTA 6. APRÍL

9.00 Bojovka v teréne – Hrad Biely kameň, Malé Karpaty, do 18.00 h

16.00 Diskohry – M klub, Gessayova 10

NEDEĽA 7. APRÍL

10.00 Maugli – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Sloníča, bábkové predstavenie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Prechladnutý drak – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

16.00 Grinch, USA – kino Lúky

16.30 O prechladnutom drakovi, rozprávka – Istra centrum, Devínska Nová Ves

PONDELOK 8. APRÍL

9.30 Indiánska rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Výtvarná dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

UTOROK 9. APRÍL

9.00 Ivica, malá čarodejnica – OS Makovického 4

10.00 Kto vie, odpovie – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 O dvoch babkách ježibabkách – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Krása kameňa, stretnutie detí s mineralógom – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zasvieť slniečko, dám ti zlaté klbečko – M Klub, Gessayova 10

STREDA 10. APRÍL

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Zdravie zo záhrady, prednáška – Areál Štrkovec, Drieňová 9

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, darčekový papier s prstotlačou – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Paťa a piráti – MKC, Školská 14

14.00 Snehulienka – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Zrkadielka, tvorivé výtvarné sebapoznávanie – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Svet ticha, stretnutie s potápačom – M klub, Gessayova 10

14.00 V krajine tučkov, bombičiek a pupkáčov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 4. APRÍL

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 5. APRÍL

Standa – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Top Topic Party – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinska 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Elam club, Staré grunty

SOBOTA 6. APRÍL

21.00 Latino party, tanečná šou súboru Tropical – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Remember live – LIVE club, Aupark

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

SEX, erotická šou na dvoch parketoch – Elam club, Staré grunty

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock– Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty 51

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 7. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty 51

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 8. APRÍL

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 9. APRÍL

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitál-ska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Johny Walker Party – Casey, Botanická 35

Disco – Elam club, Staré grunty

STREDA 10. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy!
  3. Rastie nám pokrivená generácia?
  4. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  5. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  8. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  9. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  10. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  1. JUDr. Barbora Sabó: Dobrý maklér šetrí čas, peniaze i nervy!
  2. Detské zúbky sú veda
  3. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  4. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  5. Rastie nám pokrivená generácia?
  6. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  7. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  8. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
  9. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  10. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  1. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 15 605
  2. Rastie nám pokrivená generácia? 10 801
  3. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 3 294
  4. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 3 166
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 2 012
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 1 366
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 299
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 124
  9. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 1 071
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky 636