19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
KINÁ
E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 15.30
Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30
Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30
Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00
Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30
Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.45
Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30
Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00
Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50
Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Nádej, 17.30
Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25
Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30
Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30
Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30
Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00
Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00
Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00
Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30
Amélia z Montmartru, Fr. – Nádej, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00
Vanilkové nebo, USA – Istota, 17.30, 20.00
KONCERTY A PODUJATIA
18.45 Dragska pet, koncert študentského dych. orchestra, predkapela Polec All Stars Band – Elam club, Staré grunty
DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Kráter Pub, Vysoká 15
Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19
Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37
Oldies disco – Casey, Botanická 35
PRE DETI
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vtáčik z balónika – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Nekonečné hry, šport a zábava – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Tri, dva, jeden štart!, preteky – M klub, Gessayova 10
VÝSTAVY
Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája
István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája
Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája
Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra
Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája
Súčasné umenie z Burgenlandu – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla
Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla
Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla
Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla
New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 7. apríla
Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla
Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája
Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla
Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. apríla
Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla
4 del Zoo – Danubiana – Čunovo Vodné dielo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája
E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája
Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla