SME
Utorok, 13. apríl, 2021 | Meniny má AlešKrížovkyKrížovky

Zimný halový turnaj žiakov

Tradičný Zimný halový turnaj BFZ žiakov 2008/2009 o Pohár primátora mesta Bratislavy, ktorý v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách - mladší žiaci (nar. po 1. 1. 1996 a mladší) a starší žiaci (nar.

po 1. 1. 1994 a mladší) pokračuje v nedeľu zápasmi 4. kola len v kategórii mladších žiakov. Starší žiaci pokračujú až budúci týždeň.

Mladší žiaci – zápasy 4. kola

Nedeľa, 11. januára (ŠH SOŠ-strojárska J. Jo­náša 5 v Devínskej Novej Vsi)


A-skupina: 8.00 ŠKP Dúbravka A - Domino B, 8.50 Vrakuňa - I. Petržalka A.

1. ŠKP A2217:26
2. Lamač32120:106
3. I. Petržalka A32117:96
4. Domino B226:17
5. Vrakuňa222:24
Poradie strelcov: 6 gólov - Bukovinský (I. Petržalka A), Daniel (ŠKP A), 5 - Bodocsel (ŠKP A), Riegel (I. Petržalka A), 3 - Palkovič, Vician (Lamač), 2 - Orth (Lamač), Strnádko (I. Petržalka A), Kusalík, Dávid (ŠKP A), 1 - Hudek, Brzobohatý (Vrakuňa), Partl, Simančík, Wallner, Šoral, Bučič, Packa (Lamač), Kollár, Pilo, Kozlovský, Čarnecký (I. Petržalka A), Juck, Fratrič (Domino B), Strapec, Hajník (ŠKP A).

Skryť Vypnúť reklamu

B-skupina: 10.30 FC Ružinov - D. Lužná, 11.20 D. N. Ves A - Stupava.

1. Stupava3318:49
2. FC Ružinov2118:63
3. D. N. Ves A2116:93
4. BCT3129:153
5. D. Lužná225:12
Poradie strelcov: 4 góly - Belzár Matej, Lukáč (Stupava), Gombár (FC Ružinov), 3 - Kubovič (Stupava), Fajnor (D. Lužná), Nagy (BCT), 2 - Hóz, Kopp (Stupava), Marienka (FC Ružinov), Podskoč (D. N. Ves A), Hilmer, Fiantok (BCT).


C-skupina: 12.10 Artmedia A - ŠKP B, 13.00 FK Dúbravka - K. Ves.

1. K. Ves32119:96
2. P. Biskupice32112:86
3. Artmedia A2118:93
4. FK Dúbravka2114:83
5. ŠKP B224:13
Poradie strelcov: 5 gólov - Savčinský (K. Ves), R. Herman (P. Biskupice), 4 - Brukker, Sulek (K. Ves), 3 - Veselko (Artmedia A), Mráz (K. Ves), M. Herman (P. Biskupice), 2 - Rigáň (K. Ves), Valovič (Artmedia A), Mešter (P. Biskupice), 1 - Oswald, Vlk, Michalík, Červenka (FK Dúbravka), Dostál, Kürth (P. Biskupice), Kasar, Kováč (K. Ves), Stank, Strašil, Pípa, Královič (ŠKP B), Dudlák, Beleš, Szabó (Artmedia A).

Skryť Vypnúť reklamu

D-skupina: 14.40 Domino A - Sv. Jur, 15.30 Rača - Kostolište A.

1. Kostolište A3339:29
2. Rača21114:63
3. Domino A2115:83
4. Sv. Jur2117:113
5. Vajnory334:42
Poradie strelcov: 9 gólov - Mráz, 8 - M. Lörinczi (Kostolište), 4 - Matejov, Pálka, F. Lörinczi (Kostolište), 3 - Kinder (Rača), Vajdečka, Sloboda (Kostolište), Wurst, Fronc (Sv. Jur), 2 - Marko, Turanovič, Vánik, Košťál (Rača), Vanko (Vajnory), Jursa, Novota (Kostolište), Sadloň, Bagin (Domino A), 1 - Čecho, Béreš, Nagy (Rača), Kaufmann (Sv. Jur), Sládeček (Domino A), Hulák, Búran (Vajnory).

Priateľské zápasy: 9.40 Lamač - BCT (PZ), 13.50 P. Biskupice - Vajnory (PZ).

Zimná halová liga prípraviek

Zajtra pokračuje stretnutiami 4. kola XI. roč­ník Zimnej halovej ligy prípraviek 2008/09, ktorý organizuje v zimnej prestávke Komisia mládeže Oblastného futbalového zväzu (ObFZ) Bratislava-mesto o Pohár predsedu ObFZ Bratislava-mesto. Hrať môžu len registrovaní žiaci (prípravka - ročník 1998 a mladší).

Skryť Vypnúť reklamu

Program 4. kola

Sobota, 10. januára (ŠH SOŠ-obchodná, Na Pántoch 9 v Rači)


A-skupina: 11.15 Vrakuňa - Domino B, 12.00 Artmedia A - Rohožník.

1. Rohožník2216:16
2. Artmedia A2210:26
3. Miloslavov31212:133
4. Vrakuňa2116:73
5. Domino B332:23
Poradie strelcov: 8 gólov - Hermann (Rohožník), 7 - Korba (Miloslavov), 5 - Gašparovič (Miloslavov), 4 - Benca (Rohožník), 3 - Palka (Rohožník), 2 - Stojka, Markovič (Vrakuňa), Knocík, Skypala, Jaček (Artmedia A), 1 - Cisárik, Rigo (Vrakuňa), Držka (Rohožník), Žembery, Matejko (SDM Domino B), Jureník, Nagy, Jelenčiak, Mészáros (Artmedia A).


B-skupina: 9.00 Pezinok A - Ružinov A, 9.45 Kostolište - BCT B.

1. Ružinov A32123:36
2. Kostolište2216:16
3. Hamuliakovo32117:146
4. Pezinok A225:19
5. BCT B222:26
Poradie strelcov: 7 gólov - Antolz (Ružinov A), Lászlo (Hamuliakovo), 6 - Sirota (Kostolište), 5 - Bartek (Ružinov A), 4 - Bobáľ (Ružinov A), Duffek (Hamuliakovo), Sova (Kostolište), 3 - Kutpanák (FC Ružinov A), Hitmar (Kostolište), 2 - Fraňo (Pezinok A), Čeřovský (Kostolište), Ballásch, Kireth (Hamuliakovo), 1 - Sasko, Čuklovič, Slimák (Pezinok A), Lengyel, Vilim (Hamuliakovo), Koiš, Žilavý, Kain, Kassai (Ružinov A), Marks, Chipilica (BCT B), Šváral (Kostolište).


C-skupina: 12.45 Domino A - Ivanka, 13.30 BCT A - Rača.

1. Rača337:19
2. BCT A2212:36
3. Ivanka2114:43
4. Domino A222:7
5. Pezinok B332:12
Poradie strelcov: 6 gólov - Kubáš (BCT A), 5 - Šimko (Rača), 4 - Kadnár (Ivanka), 3 - Can­gama (BCT A), 2 - Melichárek (BCT A), 1 - Kubalec (BCT A), Strempek, Brakky (Pezinok B), Joniak, Pazmány (Rača), Prekop, Štvrtecký (Domino A).


D-skupina: ŠKP - Ružinov B, 15.45 D. N. Ves - Artmedia B.

1. D. N. Ves2213:06
2. Ružinov B2119:64
3. N. Dedinka31119:194
4. ŠKP2112:41
5. Artmedia B3128:121
Poradie strelcov: 3 góly - Koiš (Ružinov B), Čizmázia (D. N. Ves), Múčka (N. Dedinka), 2 - Kačeňák, Flaška, Rusňak a Marsal (D. N. Ves), Sedlák (N. Dedinka), Gála, Redler, Púll (Artmedia B), Sladeček, Korenačka (Ružinov B), 1 - Dobrovský, Oríšek (Ružinov B), Šimon, Trnka (Artmedia B), Martanovič, Molnár (D. N. Ves), Rechtorovič, Valko, Jurek, Vrbiar (N. Dedinka), Šeďo, Jagnešák (ŠKP).

Priateľské zápasy: 10.30 Miloslavov - Pezinok B (PZ), 14.15 Hamuliakovo - Nová Dedinka (PZ)

Zimný turnaj BFZ seniorov

Účastníci

A-skupina (ihrisko Rapid): Dunajská Lužná, Čunovo, Vrakuňa, Malinovo, Jarovce, Rusovce, Zohor, Domino.

B-skupina (ihrisko Mladá Garda): Trnávka, Lozorno, Kalinkovo, D. N. Ves, Vajnory, FK Dúbravka, Rovinka, Sv. Jur.

C-skupina (ihrisko NTC Senec): Bernolákovo, Blatné, Grinava, PŠC Pezinok, Kráľová p.S., Slovenský Grob, Limbach, N. Dedinka.

Program

A-skupina - ihrisko Rapid

1. kolo - 18. 1.: 10.00 Vrakuňa - Domino, 12.00 Jarovce - Malinovo, 14.00 Rusovce - Čunovo, 16.00 Zohor - D. Lužná.

2. kolo - 25. 1.: 12.00 D. Lužná - Domino, 14.00 Čunovo - Zohor, 10.00 Malinovo - Rusovce, 16.00 Vrakuňa - Jarovce.

3. kolo - 1. 2.: 14.00 Domino - Jarovce, 16.00 Rusovce - Vrakuňa, 12.00 Zohor - Malinovo, 10.00 D. Lužná - Čunovo.

4. kolo - 8. 2.: 12.00 Čunovo - Domino, 14.00 Malinovo - D. Lužná, 16.00 Vrakuňa - Zohor, 10.00 Jarovce - Rusovce.

5. kolo - 15. 2.: 10.00 Domino - Rusovce, 12.00 Zohor - Jarovce, 14.00 D. Lužná - Vrakuňa, 16.00 Čunovo - Malinovo.

6. kolo - 22. 2.: 10.00 Malinovo - Domino, 12.00 Vrakuňa - Čunovo, 16.00 Jarovce - D. Lužná, 14.00 Rusovce - Zohor.

7. kolo - 1. 3.: 16.00 Domino - Zohor, 14.00 D. Lužná - Rusovce, 12.00 Čunovo - Jarovce, 10.00 Malinovo - Vrakuňa.


B-skupina - ihrisko Mladá Garda

1. kolo - 17. 1.: 9.00 Trnávka - Sv. Jur, 13.00 FK Dúbravka - Lozorno, 15.00 Vajnory - Kalinkovo, 11.00 D. N. Ves - Rovinka.

2. kolo - 24. 1.: 9.00 Rovinka - Sv. Jur, 11.00 Kalinkovo - D. N. Ves, 13.00 Lozorno - Vajnory, 15.00 Trnávka - FK Dúbravka.

3. kolo - 31. 1.: 11.00 Sv. Jur - FK Dúbravka, 13.00 Vajnory - Trnávka, 15.00 D. N. Ves - Lozorno, 9.00 Rovinka - Kalinkovo.

4. kolo - 7. 2.: 13.00 Kalinkovo - Sv. Jur, 15.00 Lozorno - Rovinka, 9.00 Trnávka - D. N. Ves, 11.00 FK Dúbravka - Vajnory.

5. kolo - 14. 2.: 11.00 Sv. Jur - Vajnory, 9.00 D. N. Ves - FK Dúbravka, 13.00 Rovinka - Trnávka, 15.00 Kalinkovo - Lozorno.

6. kolo - 21. 2.: 15.00 Lozorno - Sv. Jur, 13.00 Trnávka - Kalinkovo, 9.00 FK Dúbravka - Rovinka, 11.00 Vajnory - D. N. Ves.

7. kolo - 28. 2.: 11.00 Sv. Jur - D. N. Ves, 9.00 Rovinka - Vajnory, 13.00 Kalinkovo - FK Dúbravka, 15.00 Lozorno - Trnávka.


C-skupina - ihrisko NTC Senec

1. kolo - 18. 1.: 11.00 Blatné - Slovenský Grob, 13.00 PŠC Pezinok - Grinava, 15.00 Limbach - Bernolákovo, 17.00 N. Dedinka - Kráľová.

2. kolo - 25. 1.: 11.00 Kráľová - Sl. Grob, 13.00 Bernolákovo - N. Dedinka, 15.00 Grinava - Limbach, 17.00 Blatné - PŠC Pezinok.

3. kolo - 1. 2.: 17.00 Sl. Grob - PŠC Pezinok, 15.00 Limbach - Blatné, 13.00 N. Dedinka - Grinava, 11.00 Kráľová - Bernolákovo.

4. kolo - 8. 2.: 17.00 Bernolákovo - Sl. Grob, 15.00 Grinava - Kráľová, 13.00 Blatné - N. Dedinka, 11.00 PŠC Pezinok - Limbach.

5. kolo - 15. 2.: 13.00 Sl. Grob - Limbach, 15.00 N. Dedinka - PŠC Pezinok, 17.00 Kráľová - Blatné, 11.00 Bernolákovo - Grinava.

6. kolo - 22. 2.: 15.00 Grinava - Sl. Grob, 17.00 Blatné - Bernolákovo, 11.00 PŠC Pezinok - Kráľová, 13.00 Limbach - N. Dedinka.

7. kolo - 1. 3.: 17.00 Sl. Grob - N. Dedinka, 15.00 Kráľová - Limbach, 13.00 Bernolákovo - PŠC Pezinok, 11.00 Grinava - Blatné.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
  2. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič
  3. Poznáme finalistov Ofice roka 2020
  4. V blízkosti Prezidentského paláca je na predaj 37 apartmánov
  5. Kedysi rádio, dnes mozog auta. Poznáte históriu infotainmentu?
  6. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  7. Neviete kam tento rok na bezpečnú dovolenku k moru?
  8. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  9. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  10. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
  1. Poznáme finalistov Ofice roka 2020
  2. Neviete kam tento rok na bezpečnú dovolenku k moru?
  3. Jar je vo vzduchu. Alergie tiež
  4. Kia prechádza transformáciou, vo vrecku má aj Guinnessov rekord
  5. SodaStream predstavuje príchute ikonických nápojov od PepsiCo
  6. V blízkosti Prezidentského paláca je na predaj 37 apartmánov
  7. Bratia Žampovci majú za sebou veľmi úspešnú lyžiarsku sezónu
  8. Biobavlnu nahradila viskóza
  9. Kedysi rádio, dnes mozog auta. Poznáte históriu infotainmentu?
  10. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 53 950
  2. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 26 331
  3. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 22 202
  4. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov? 18 693
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 18 319
  6. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 12 972
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 10 259
  8. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 10 014
  9. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 9 376
  10. Pomoc z prírody pri infekcii covid-19 8 593
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu