SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Bratislavský futbalový zväz

Zimný halový turnaj žiakov

Tradičný dlhodobý Zimný halový turnaj BFZ žiakov 2008/2009 o Pohár primátora mesta Bratislavy, ktorý v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách - mladší žiaci (nar. po 1. 1. 1996 a mladší) a starší žiaci (nar. po 1. 1. 1994 a mladší) pokračuje v nedeľu zápasmi 2. kola v oboch vekových kategóriách.

Mladší žiaci hrávajú svoje zápasy v základných skupinách v Športovej hale SOU-strojárskej, na ulici J. Jonáša 5 v Devínskej Novej Vsi (MHD - konečná autobus č. 21) a starší žiaci v Športovej hale SOU-obchodnej, Na Pántoch 9 v Rači (MHD - autobus č. 65). Stretnutia finálovej časti oboch turnajov odohrajú v sobotu 25. februára v hale Domu športu na Junáckej ul. 6 v Bratislave.

Skryť Vypnúť reklamu

Hrací čas v oboch kategóriách je 2 x 20 minút (vo finálovej časti 1x20). Družstvo tvoria štyria hráči v poli a brankár.

Mladší žiaci – zápasy 2. kola


Nedeľa, 7. decembra

(ŠH SOŠ-strojárska J. Jonáša 5 v Devínskej Novej Vsi)


A-skupina: 8.00 ŠKP A - Vrakuňa, 8.50 Lamač - I. Petržalka A.

1. Lamač1113:13
2. I. Petržalka A1111:23
3. Domino112:11
4. Vrakuňa111:13
Poradie strelcov: 4 góly - Riegel (MŠK Iskra Petržalka A), 3 - Palkovič, Vician (Lamač), 2 - Orth (Lamač), Bukovinský, Strnádko (I. Petržalka A), 1 - Hudek (Vrakuňa), Partl, Simančík, Walner, Šoral, Bučič (Lamač), Kollár, Pilo, Kozlovský (I. Petržalka A), Juck, Fratrič (Domino B).


B-skupina: 10.30 FC Ružinov - D. N. Ves A, 11.20 BCT - Stupava.

1. Stupava116:23
2. D. N. Ves A115:33
3. BCT113:5
4. D. Lužná112:6
Poradie strelcov: 2 góly - Behár, Kubovič (Stupava), 1 - Šiša, Marsal, Vitkovič, Podskoč, Martanovič (Devínska Nová Ves A), Hilmer, Fiantok, Potočár (BCT), Kopp, Lukáč (Stupava), Csutora, Nagy (Dunajská Lužná).

Skryť Vypnúť reklamu

C-skupina: 12.10 Artmedia A - FK Dúbravka, 13.00 P. Biskupice - K. Ves.

1. K. Ves117:33
2. FK Dúbravka113:13
3. P. Biskupice111:3
4. ŠKP B113:7
Poradie strelcov: 2 góly - Savčinský, Sulek (K. Ves), 1 - Oswald, Vlk, Michalík (FK Dúbravka), Herman (P. Biskupice), Rigáň, Kasar, Mráz (K. Ves), Stank, Strašil, Pípa (ŠKP Dúbravka B).


D-skupina: 14.40 Domino A - Rača, 15.30 Vajnory - Kostolište A.

1. Rača1112:23
2. Kostolište A119:13
3. Sv. Jur111:9
4. Vajnory112:12
Poradie strelcov: 3 góly - Kinder (Rača), M. Lörinczi (Kostolište), 2 - Marko, Turanovič (Rača), Vanko (Vajnory), F. Lörinczi, Mráz (Kostolište), 1 - Čecho, Vánik, Košťál, Béreš, Nagy (Rača), Matejov, Pálka (Kostolište), Fronc (Sv. Jur).


Priateľské zápasy: 9.40 Domino B - Dunajská Lužná (PZ), 13.50 ŠKP Dúbravka B - Svätý Jur (PZ).

Starší žiaci – zápasy 2. kola


Nedeľa, 7. decembra

(ŠH SOŠ-obchodná, Na Pántoch 9 v Rači)

Skryť Vypnúť reklamu

A-skupina: 8.00 ŠKP A - I. Petržalka A, 8.50 Jarovce - Rača.

1. I. Petržalka A116:03
2. Artmedia B114:23
3. Rača112:4
4. Jarovce110:6
Poradie strelcov: 2 góly - Tóth (I. Petržalka A), Matta (Artmedia B), 1 - Macke, Kondrk, Tomka, Čonka (I. Petržalka A), Pokorný, Rol. Botoš (Rača), Zboniak, Zemeš (Artmedia B).


B-skupina: 10.30 Kostolište A - Domino B, 11.20 D. N. Ves B - FK Dúbravka.

1. D. Lužná115:13
2. Domino B114:33
3. D. N. Ves B113:4
4. FK Dúbravka111:5
Poradie strelcov: 2 góly - Hubert (Domino B), Pikna (D. N. Ves B), Pogáč, Krč (D. Lužná), 1 - Híveš, Fratrič (Domino B), Dratva (D. N. Ves B), Osmanovič (FK Dúbravka), Šulka (D. Lužná).


C-skupina: 12.10 Artmedia A - FC Ružinov, 13.00 I. Petržalka B - Vrakuňa.

1. FC Ružinov116:33
2. Vrakuňa112:13
3. Domino A111:2
4. I. Petržalka B113:6
Poradie strelcov: 4 góly - Issa (FC Ružinov), 3 - Chalid (I. Petržalka B), 1 - Piatra, Šimončič (FC Ružinov), Drenka, Moricz (Vrakuňa), Špánik (Domino A).


D-skupina: 14.40 SFM Senec A - D. N. Ves A, 15.30 BCT - Kostolište B.

1. D. N. Ves A115:03
2. ŠKP B113:13
3. Kostolište B111:3
4. BCT110:5
Poradie strelcov: 2 góly - Palo (D. N. Ves A), Kerti (ŠKP B), 1 - Mihálek, Duffek, Lépeš (D. N. Ves A), Rybjanský (Kostolište B), Raczkó (ŠKP B).


Priateľské zápasy: 9.40 Artmedia B - Dunajská Lužná (PZ), 13.50 Domino A - ŠKP Dúbravka B (PZ).

Zimná halová liga prípraviek

Zajtra pokračuje stretnutiami 2. kola XI. ročník Zimnej halovej ligy prípraviek, ktorý organizuje Komisia mládeže Oblastného futbalového zväzu (ObFZ) Bratislava-mesto o Pohár predsedu ObFZ Bratislava-mesto.

Hrať môžu len registrovaní žiaci (prípravka - ročník 1998 a mladší).

Hrá sa systémom každý s každým v Športovej hale SOU obchodné, Na Pántoch 9 v Bratislave-Rači (MHD č. 65).

Družstvo sa skladá z piatich hráčov v poli a brankára, hrací čas je 2 x 20 minút.

Program 2. kola


Sobota, 6. decembra

(ŠH SOU-obchodné, Na Pántoch 9 v Rači)


A-skupina: 15.00 Miloslavov - Domino B, 15.45 Artmedia A - Vrakuňa.

1. Rohožník119:03
2. Vrakuňa115:23
3. Miloslavov112:5
4. Domino B110:9
Poradie strelcov: 5 gólov - Hermann (Rohožník), 2 - Stojka (Vrakuňa), Benca (Rohožník), Gašparovič (Miloslavov), 1 - Cisárik, Rigo, Markovič (Vrakuňa), Držka, Palka (Rohožník).


B-skupina: 12.45 Hamuliakovo - Ružinov A, 13.30 Kostolište - Pezinok A.

1. Ružinov A1114:13
2. Hamuliakovo115:43
3. Pezinok A114:5
4. BCT B111:14
Poradie strelcov: 7 gólov - Antolz (Ružinov A), 4 - Bartek (Ružinov A), 3 - Lászlo (Hamuliakovo), 2 - Fraňo (Pezinok A), 1 - Sasko, Čuklovič (Pezinok A), Kireth, Duffek (Hamuliakovo), Koiš, Bobáľ, Žilavý (Ružinov A), Marks (BCT B).


C-skupina: 11.15 PŠC Pezinok B - Rača, 12.00 SDM Domino A - BCT Bratislava A.

1. BCT A116:13
2. Rača114:03
3. Ivanka110:4
4. Pezinok B111:6
Poradie strelcov: 2 góly - Cangana, Kubáš (BCT A), Šimko (Rača), 1 - Kubalec, Melichárek (BCT A), Strempek (Pezinok B), Joniak, Pazmány (Rača).


D-skupina: 9.00 N. Dedinka - Artmedia B, 9.45 ŠKP - D. N. Ves.

1. D. N. Ves1111:03
2. Ružinov B115:23
3. Artmedia B112:5
4. N. Dedinka110:11
Poradie strelcov: 3 góly - Koiš (Ružinov B), 2 - Kačeňák, Flaška, Rusňak a Marsal (D. N. Ves), 1 - Dobrovský, Sladeček (Ružinov B), Gála, Redler (Artmedia B), Martanovič, Čizmázia, Molnár (D. N. Ves).


Priateľské zápasy: 10.30 BCT B - Ružinov B (PZ), 14.15 Rohožník - Ivanka (PZ).


Bratislava Cup žiakov

Bratislavský futbalový zväz zajtra organizuje v Športovej hale Telovýchovnej školy na Junáckej ul. 6 v Bratislave už XIV. ročník Medzinárodného halového turnaja starších žiakov Bratislava Cup v kategórii U-15 (nar. po 1. 1. 1994 a mladší).

Na turnaji štartuje šesť regionálnych výberov.

V A-skupine si systémom každý s každým zmerajú svoje futbalové schopnosti výbery rakúskeho Burgenlandu, Juhomoravského KFZ a Bratislavy.

V B-skupine budú hrať výbery Zlínského KFZ, Západoslovenského FZ a maďarského Székesfehérváru.

Okrem prvých troch tímov budú ocenení aj najlepší hráč, brankár a strelec.

Program turnaja - stretnutia v skupinách: 9.00 Bratislava - Juhomoravský KFZ, 9.30 Západoslovenský FZ - Székesfehervár, 10.10 Bratislava - Burgenland, 10.40 Západoslovenský FZ - Zlínsky KFZ, 11.10 Burgenland - Juhomoravský KFZ, 11.40 Zlínsky KFZ - Szé­kes­fehervár.

Zápasy o umiestnenie: 13.15 1. semifinále (1A - 2B), 13.35 2. semifinále (1B - 2A), 14.10 o 5. miesto (3A - 3B), 14.45 o 3. miesto, 15.20 finále.


Turnaj prípraviek v Brne

Výber ObFZ Bratislava-mesto U-10 (hráči nar. po 1. 1. 1998 a mladší) štartuje zajtra na VI. ročníku halového turnaja starších prípraviek O pohár predsedu BTS v Brne.

Na turnaji okrem bratislavského výberu štartuje v A-skupine OFS Znojmo, MěFS Brno a OFS Vyškov.

V B-skupine hrajú výbery ObFZ Trnava, OFS Blansko, 1.FC Brno a OFS Břeclav.

Program turnaja: 9.00 Brno - Vyškov, 9.20 1.FC Brno - Blansko, 9.40 Znojmo - Bratislava, 10.00 Břeclav - Trnava, 10.50 Vyškov - Bratislava, 11.10 Blansko - Trnava, 11.40 Brno - Znojmo, 12.00 1.FC Brno - Břeclav, 12.20 Znojmo - Vyškov, 12.40 Břeclav - Blansko, 13.00 Bratislava - Brno, 13.20 Trnava - 1.FC Brno.

Zápasy o umiestnenie: 13.50 1. semifinále (A1 - B2), 14.10 2. semifinále (B1 - A2), 14.30 zápas o 7. miesto, 14.50 zápas o 5. miesto, 15.10 zápas o 3. miesto, 15.50 finále.

Výber Bratislavy: Daniel Belošic, Daniel Mašulovič, Lukáš Markovič, Richard Bellaj (Inter), Daniel Košický (Slovan), Martin Seďo, Lukáš Uhrín (ŠKP Dúbravka), Samuel Matulník, Michal Antala (FC Ružinov), Kevin Orth (Lamač), Boris Novák, Michal Varga, Matej Andrašík (PVFA), Filip Varga, Michal Flaška (Devínska Nová Ves), Dominik Paxner (BCT).

Realizačný tím - tréneri: Marek Porvazník, Jaroslav Martiško, vedúci družstva: Daniel Košický, technický vedúci: Pavol Páchnik.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 28 079
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 522
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 884
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 054
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 677
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 466
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 589
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 513
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 371
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 327
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu