V. liga - mesto - 8. kolo
Domino - Krasňany 9:2 (6:0), Pašut 3, Januščák 2, Balko, Čižmárik, Urádníček, Babiš - Ďuriš, Bielik, ČK: Lošonský (h). Nepočujúci - Lamač B 0:9 (0:6), Petrovič, Mancal a Šogor po 2, Šebest, Bučák, Mihálik. Č. Voda - Volkswagen 1:0 (0:0), M. Axamit, ČK: M. Hruška (h). BCT - Trnávka B 1:1 (1:0), Slávik - Jamrich.
1. Trnávka B | 7 | 4 | 3 | 31:5 | 15 | |
2. BCT | 7 | 3 | 4 | 15:6 | 13 | |
3. Ekonóm | 7 | 4 | 1 | 2 | 18:10 | 13 |
4. Domino | 7 | 3 | 3 | 1 | 18:9 | 12 |
5. Lamač B | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:10 | 10 |
6. Z. Bystrica | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 8 |
7. Č. Voda | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:13 | 8 |
8. Volkswagen | 6 | 2 | 4 | 5:9 | 6 | |
9. Krasňany | 6 | 1 | 5 | 6:22 | 3 | |
10. Nepočujúci | 6 | 6 | 3:39 |
Most - M. Leváre 3:1 (1:0), Kočmarský 2, Galo - Mihál. Budmerice - Šenkvice 5:2 (2:1), Križan 3, Fabiankovič, Oscity - Holický, Dugovič. Pl. Podhradie - Doľany 2:0 (0:0), Janotka, Ležák. Závod - Rohožník 2:0 (0:0), Žák 2. Ivanka - Pl. Mikuláš 1:0 (0:0), Podivínsky. Častá - Hr. Šúr 3:1 (1:0), Dufala 3 - Krajč. N. Dedinka - Igram 2:1 (0:0), Bodiš 2 (1 z 11 m) - P. Augustín. Dubová - Modra 0:3 (0:1), L. Peško 2, Matula.
1. N. Dedinka | 11 | 7 | 3 | 1 | 25:16 | 24 |
2. Most | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:14 | 23 |
3. Hrubý Šúr | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:17 | 22 |
4. Budmerice | 11 | 5 | 5 | 1 | 23:8 | 20 |
5. Ivanka | 11 | 6 | 1 | 4 | 22:12 | 19 |
6. Častá | 11 | 5 | 2 | 4 | 23:19 | 17 |
7. Závod | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:23 | 16 |
8. M. Leváre | 11 | 4 | 2 | 5 | 18:18 | 14 |
9. Rohožník | 11 | 4 | 2 | 5 | 18:19 | 14 |
10. Modra | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:20 | 14 |
11. Igram | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:19 | 13 |
12. Doľany | 11 | 4 | 1 | 6 | 10:23 | 13 |
13. Pl. Mikuláš | 11 | 3 | 2 | 6 | 17:24 | 11 |
14. Pl. Podhradie | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:36 | 11 |
15. Šenkvice | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:25 | 10 |
16. Dubová | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:28 | 5 |
Artmedia - I. Petržalka 14:1, Malacky - Stupava 2:5, Domino - D. N. Ves 4:0, FK Dúbravka - Pezinok 2:2, Kráľová - Vrakuňa 1:1, Rača - Sv. Jur 4:1, Jarovce - Gajary 0:3, D. Lužná - Ružinov 1:3.
1. Artmedia | 11 | 11 | 72:5 | 33 | ||
2. FC Ružinov | 11 | 10 | 1 | 37:8 | 31 | |
3. Gajary | 11 | 8 | 1 | 2 | 28:8 | 25 |
4. Domino | 10 | 6 | 2 | 2 | 19:9 | 20 |
5. Rača | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:9 | 19 |
6. Jarovce | 11 | 5 | 1 | 5 | 20:24 | 16 |
7. I. Petržalka | 10 | 5 | 1 | 4 | 16:21 | 16 |
8. Vrakuňa | 11 | 4 | 3 | 4 | 17:19 | 15 |
9. PŠC Pezinok | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:19 | 14 |
10. ŠK Malacky | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:23 | 13 |
11. Kráľová | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:23 | 12 |
12. Stupava | 11 | 3 | 3 | 5 | 17:28 | 12 |
13. FK Dúbravka | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:33 | 8 |
14. D. N. Ves | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:30 | 4 |
15. Sv. Jur | 11 | 2 | 9 | 8:32 | 2 | |
16. D. Lužná | 11 | 2 | 9 | 5:37 | 2 |
Artmedia - I. Petržalka 2:1, Vajnory - K. Ves 1:0, Domino - D. N. Ves 3:0 kont., FK Dúbravka - Pezinok 2:2, Kráľová - Vrakuňa 7:5.
1. Artmedia | 9 | 9 | 62:9 | 27 | ||
2. FC Ružinov | 9 | 8 | 1 | 45:13 | 25 | |
3. Vrakuňa | 10 | 5 | 1 | 4 | 47:24 | 16 |
4. I. Petržalka | 8 | 5 | 1 | 2 | 32:14 | 16 |
5. Domino | 8 | 5 | 1 | 2 | 26:17 | 16 |
6. K. Ves | 9 | 4 | 1 | 4 | 18:28 | 13 |
7. Kráľová | 8 | 4 | 4 | 23:20 | 12 | |
8. D. N. Ves | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:21 | 11 |
9. PŠC Pezinok | 10 | 2 | 3 | 5 | 22:32 | 9 |
10. BCT | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:50 | 7 |
11. Vajnory | 8 | 2 | 6 | 8:22 | 6 | |
12. FK Dúbravka | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:42 | 4 |
13. Kostolište | 8 | 1 | 7 | 10:40 | 3 |
ŠKP Dúbravka - ČSFA Malacky 6:1, Inter - Rača 1:0, Vrakuňa - D. N. Ves 0:3, Pezinok - Domino 0:1, SFM Senec - FK Dúbravka 5:0, Slovan - Artmedia 0:3, I. Petržalka - Ružinov 6:0.
1. Artmedia A | 10 | 8 | 2 | 39:2 | 26 | |
2. ŠKP Dúbravka A | 10 | 7 | 3 | 56:5 | 24 | |
3. ČSFA Malacky | 10 | 7 | 1 | 2 | 56:14 | 22 |
4. SFM Senec B | 10 | 6 | 3 | 1 | 24:10 | 21 |
5. Inter B | 10 | 7 | 3 | 14:8 | 21 | |
6. I. Petržalka A | 10 | 6 | 1 | 3 | 31:10 | 19 |
7. Domino | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:7 | 17 |
8. Slovan B | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:13 | 14 |
9. D. N. Ves | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:32 | 13 |
10. FC Ružinov | 10 | 3 | 7 | 18:28 | 9 | |
11. PŠC Pezinok | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:23 | 7 |
12. FK Dúbravka | 10 | 1 | 1 | 8 | 5:63 | 4 |
13. Vrakuňa | 10 | 2 | 8 | 2:51 | 2 | |
14. Rača | 10 | 1 | 9 | 4:43 | 1 |
ŠKP Dúbravka - ČSFA Malacky 6:0, Inter - Rača 1:1, Vrakuňa - D. N. Ves 0:0, Pezinok - Domino 0:7, SFM Senec - FK Dúbravka 3:1, Slovan - Artmedia 3:1, I. Petržalka - Ružinov 1:1.
1. Slovan | 10 | 10 | 63:3 | 30 | ||
2. ŠKP Dúbravka A | 10 | 8 | 1 | 1 | 52:12 | 25 |
3. Artmedia | 10 | 8 | 1 | 1 | 47:10 | 25 |
4. FC Ružinov | 10 | 7 | 2 | 1 | 43:5 | 23 |
5. Domino | 10 | 6 | 3 | 1 | 48:9 | 21 |
6. Inter B | 10 | 5 | 2 | 3 | 30:22 | 17 |
7. I. Petržalka | 10 | 4 | 2 | 4 | 21:23 | 14 |
8. FK Dúbravka | 10 | 4 | 6 | 19:34 | 12 | |
9. SFM Senec B | 10 | 3 | 1 | 6 | 27:31 | 10 |
10. ČSFA Malacky | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:32 | 10 |
11. Rača | 10 | 2 | 2 | 6 | 7:34 | 8 |
12. Vrakuňa | 10 | 1 | 1 | 8 | 5:57 | 4 |
13. D. N. Ves | 10 | 2 | 7 | 3:39 | 2 | |
14. PŠC Pezinok | 10 | 10 | 2:69 |
Domino - Modra 4:1, I. Petržalka - K. Ves 4:4, Kostolište - Kráľová 4:1, D. Lužná - Bernolákovo 6:2.
1. Kostolište B | 7 | 5 | 1 | 1 | 28:12 | 16 |
2. D. Lužná | 8 | 5 | 3 | 31:13 | 15 | |
3. Artmedia B | 6 | 4 | 2 | 15:2 | 14 | |
4. K. Ves | 7 | 4 | 2 | 1 | 21:11 | 14 |
5. Modra | 7 | 4 | 1 | 2 | 17:11 | 13 |
6. Bernolákovo | 8 | 3 | 1 | 4 | 21:24 | 10 |
7. Domino B | 7 | 3 | 4 | 13:28 | 9 | |
8. ŠKP Dúbravka B | 7 | 2 | 1 | 4 | 14:17 | 7 |
9. I. Petržalka B | 7 | 2 | 1 | 4 | 17:23 | 7 |
10. Kráľová | 7 | 1 | 2 | 4 | 12:17 | 5 |
11. Stupava | 7 | 1 | 6 | 4:35 | 1 |
Domino - Modra 0:0, I. Petržalka - K. Ves 1:3, Kostolište - Kráľová 5:0, ŠKP Dúbravka - Sv. Jur 3:1, Stupava - Artmedia B 6:0, D. Lužná - Bernolákovo 9:2.
1. Stupava | 8 | 8 | 47:2 | 24 | ||
2. K. Ves | 8 | 8 | 39:10 | 24 | ||
3. D. Lužná | 8 | 5 | 3 | 21:24 | 15 | |
4. Kostolište B | 8 | 4 | 1 | 3 | 42:15 | 13 |
5. ŠKP Dúbravka B | 8 | 4 | 1 | 3 | 30:18 | 13 |
6. Svätý Jur | 8 | 3 | 1 | 4 | 19:16 | 10 |
7. I. Petržalka B | 8 | 3 | 5 | 15:17 | 9 | |
8. Modra | 8 | 1 | 4 | 3 | 13:15 | 7 |
9. Kráľová | 7 | 2 | 1 | 4 | 16:22 | 7 |
10. Artmedia B | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:24 | 7 |
11. Domino B | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:41 | 7 |
12. Bernolákovo | 8 | 8 | 11:70 |
I. trieda - st. žiaci - 8. kolo
N. Dedinka - Igram 1:1, Kaplna - D. N. Ves 0:1, Ivanka - Čataj 3:0 kont., Jarovce - BCT 3:1, Malinovo - Blatné 0:9.
1. Jarovce | 7 | 7 | 1 | 57:1 | 21 | |
2. Ivanka | 7 | 5 | 1 | 1 | 39:10 | 16 |
3. BCT | 7 | 5 | 1 | 1 | 37:10 | 16 |
4. D. N. Ves B | 7 | 5 | 2 | 27:10 | 15 | |
5. Blatné | 7 | 4 | 1 | 2 | 29:8 | 13 |
6. K. Ves B | 7 | 3 | 2 | 2 | 22:10 | 11 |
7. N. Dedinka | 8 | 2 | 2 | 4 | 29:53 | 8 |
8. Igram | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:27 | 7 |
9. Kaplna | 8 | 2 | 6 | 18:32 | 6 | |
10. Malinovo | 7 | 1 | 6 | 5:51 | 3 | |
11. Čataj | 7 | 7 | 1:58 |
Rovinka - Lamač 1:4, Ivanka - Rusovce 0:8, BCT - Vajnory 7:0, Ekonóm - P. Biskupice 0:25.
1. P. Biskupice | 8 | 8 | 71:2 | 24 | ||
2. Rusovce | 8 | 7 | 1 | 55:6 | 21 | |
3. Lamač | 8 | 6 | 2 | 42:10 | 18 | |
4. BCT | 8 | 5 | 3 | 23:14 | 15 | |
5. Sl. Grob | 6 | 3 | 3 | 32:11 | 9 | |
6. K. Ves B | 7 | 3 | 4 | 34:20 | 9 | |
7. Rovinka | 7 | 3 | 4 | 19:18 | 9 | |
8. Ivanka | 8 | 3 | 5 | 25:31 | 9 | |
9. Vajnory | 8 | 8 | 2:76 | |||
10. Ekonóm | 8 | 8 | 0:115 |
VI. liga - seniori - 10. kolo
Kaplna - Suchohrad 1:2, Hamuliakovo - Vištuk 2:0, Vysoká - Sološnica 5:0, Láb - Báhoň 3:1, Borinka - Miloslavov 2:1, Pernek - Kuchyňa 4:1.
1. Suchohrad | 10 | 8 | 1 | 1 | 34:12 | 25 |
2. Vysoká | 10 | 8 | 2 | 25:3 | 24 | |
3. Láb | 10 | 7 | 3 | 27:14 | 21 | |
4. Sl. Grob B | 9 | 6 | 1 | 2 | 34:19 | 19 |
5. Sološnica | 9 | 6 | 1 | 2 | 15:13 | 19 |
6. Čataj | 9 | 5 | 4 | 22:9 | 15 | |
7. Vištuk | 9 | 5 | 4 | 20:15 | 15 | |
8. Miloslavov | 9 | 4 | 5 | 9:16 | 12 | |
9. Báhoň | 9 | 4 | 5 | 10:18 | 12 | |
10. Pernek | 9 | 3 | 2 | 4 | 18:21 | 11 |
11. Hamuliakovo | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:23 | 10 |
12. Borinka | 10 | 1 | 3 | 6 | 16:29 | 6 |
13. Kaplna | 10 | 2 | 8 | 10:33 | 2 | |
14. Kuchyňa | 9 | 1 | 8 | 6:40 | 1 |
Bernolákovo - Studienka 7:3, Ivanka pri Bratislave - Baník Pezinok 1:1, Viničné - Kostolište 2:5, Zohor - Báhoň 2:0, ČSFA Malacky - Modra 7:2.
1. ČSFA Malacky | 8 | 8 | 54:5 | 24 | ||
2. Kostolište | 9 | 8 | 1 | 42:15 | 24 | |
3. B. Pezinok | 10 | 5 | 2 | 3 | 36:20 | 17 |
4. Bernolákovo | 9 | 5 | 2 | 2 | 23:17 | 17 |
5. Rohožník | 7 | 5 | 1 | 1 | 35:14 | 16 |
6. Modra | 9 | 4 | 1 | 4 | 29:28 | 13 |
7. Lozorno | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:19 | 10 |
8. Ivanka | 9 | 2 | 3 | 4 | 23:25 | 9 |
9. Zohor | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:20 | 9 |
10. Doľany | 8 | 3 | 5 | 9:31 | 9 | |
11. Studienka | 10 | 2 | 2 | 6 | 20:42 | 8 |
12. Viničné | 9 | 2 | 1 | 6 | 22:46 | 7 |
13. Báhoň | 9 | 2 | 7 | 14:37 | 6 | |
14. V. Leváre | 8 | 1 | 2 | 5 | 17:30 | 5 |
V. liga - A dorast - 12. kolo
Láb - Lamač 2:7, Závod - K. Ves 2:2, Z. Ves - Jakubov 4:1.
1. Lamač | 10 | 7 | 2 | 1 | 36:10 | 23 |
2. K. Ves | 9 | 7 | 1 | 1 | 59:12 | 22 |
3. Z. Ves | 10 | 6 | 4 | 32:29 | 18 | |
4. Závod | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:28 | 12 |
5. Jakubov | 10 | 4 | 6 | 22:37 | 12 | |
6. Láb | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:43 | 10 |
7. BCT | 8 | 2 | 3 | 3 | 14:20 | 9 |
8. Pl. Podhradie | 9 | 1 | 8 | 4:28 | 3 |
V. liga B - dorast - 10. kolo
Tomášov - Budmerice 8:0, Hamuliakovo - Vištuk 1:6, Častá - Blatné 3:5, Jablonec - Igram 2:1, Dubová - Malinovo 1:3.
1. Jablonec | 10 | 10 | 46:10 | 30 | ||
2. Tomášov | 10 | 9 | 1 | 53:11 | 27 | |
3. Malinovo | 10 | 6 | 2 | 2 | 30:22 | 20 |
4. Grinava | 8 | 6 | 1 | 1 | 26:21 | 19 |
5. Častá | 10 | 6 | 4 | 24:29 | 18 | |
6. Igram | 10 | 5 | 1 | 4 | 33:16 | 16 |
7. Vištuk | 10 | 4 | 1 | 5 | 23:25 | 13 |
8. Sl. Grob | 9 | 4 | 5 | 17:18 | 12 | |
9. Blatné | 10 | 4 | 6 | 20:28 | 12 | |
10. Budmerice | 10 | 2 | 1 | 7 | 12:34 | 7 |
11. Šenkvice | 8 | 2 | 6 | 16:33 | 6 | |
12. Dubová | 9 | 2 | 7 | 19:37 | 6 | |
13. Limbach | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:23 | 4 |
14. Hamuliakovo | 10 | 1 | 1 | 8 | 17:40 | 4 |
(hup) |