Zem - FK 35mm, Svoradova 2, 19.00
3-iron - FK Charlie centrum, 18.00, 20.00
Medvídek - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Grbavica, Bosna-Hercegovina - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Mulholland Drive - FK Nostalgia, 19.00
DIVADLÁ
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Charlieho teta (ŠD Košice), o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
R. Harwood: Garderobiér (Štúdio L+S, Divadlo B. Polívky), o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Koleják, Bošanský: Štyri vraždy (divadlo TRIeska v oku), o 19.00
DIVADLO A.HA.
MKC, Školská 14
I. Bukovčan: Slučka pre dvoch alebo Domáca šibenica, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Stvorenie sveta, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
G. Dusík: Pod cudzou vlajkou, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
In Da House (Žúrka v Londýne), o 19.30
A4 - NULTÝ PRIESTOR
Nám. SNP 12
H. Müller: Hamletmachine (divadlo P.A.T.), o 20.00
MALÁ SCÉNA VŠMU
Dostojevského rad 7
J. Osborne: Obzri sa v hneve, o 19.00
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr. Petržalka, (medzi Starým a Novým mostom)
A. Maleszka: Žena v konkurze, o 19.00
DIVADLO LUDUS
Malá sála PKO
Objav roka (pre mládež od 14 rokov), o 10.00 a 19.00
KONCERTY A KLUBY
Reggae.sk by dj Qtko - Radosť, Obchodná ul., o 21.00
Hudobná kaviareň - Elám klub, Staré grunty 53, o 19.00
Longital + Volapük (FR) + VJ Kufrik brothers - Klub Za zrkadlom, Rovnianková 3, o 19.00.
Francis Ray & The blueStones - Pivnička, Palackého 2, o 21.00
Bluesové pondelky - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
Disco by Dj Tulipan - Club 39, Staré grunty 51/A, o 20.00
KLASIKA
Hudobná akadémia Slovenskej filharmónie: Bratislava Hot Serenaders (J. Bartoš, um. Vedúci, L. Fančovič, klavír). Program: Symfonický džez - Koncertná sieň SF, o 9.30
PODUJATIE
Vyšerhradský salón: Bezdomovci - Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, o 17.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Kronika Spiderwickov - Palace/Aupark, 14.20, 15.20, 16.40
Asterix a olympijské hry - Palace/Aupark, 14.50, 17.10
Ríša hračiek - Palace/Aupark, 14.00
Alwin a Chipmunkovia - Palace/Aupark, 16.00
Winx club - Palace/Aupark, 15.40
n divadlo
V. Patejdl: Snehulienka a sedem pretekárov - SND, Hviezdoslavovo nám., o 11.00