Ekvádor (komentovaná fotošou + diskusia) Vladimír Mego - Lesné kino Horáreň, Lesná 1, o 20.00
Febiofest 2008
Vyhostenie - FK Charlie centrum, 16.00
Čas, ktorý žijeme - FK Charlie centrum, 16.00
Venuša - FK Charlie centrum, 16.30
Budapeštianske poviedky - FK Charlie centrum, 17.00
Slepé lásky - FK Charlie centrum, 18.00
4 mesiace, 3 týždne a 2 dni - FK Charlie centrum, 18.30
Birdy - FK Charlie centrum, 18.45
Psy a ľudia - FK Charlie centrum, 19.00
Mier s tuleňmi - FK Charlie centrum, 20.00
Kabinet doktora Caligariho - FK Charlie centrum, 20.45
Z hrobu do hrobu - FK Charlie centrum, 20.45
Skafander a motýľ - FK Charlie centrum, 21.00
DIVADLÁ
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
Aj múdry schybí, o 15.30 a 19.30
SND
M. Kukučín, P. Pavlac: Dom v stráni, o 19.00 (sála činohry)
V. Haim: Valčík náhody, o 19.00 (štúdio)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Na skle maľované, o 19.00
KLASIKA
Prehliadka mladých skladateľov - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12, o 17.00 a 19.00
Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala. Program: A. Corelli, J. S. Bach, F. Mendelssohn Bartholdy, C. Debussy, I. Stravinskij - Malá sála SF, o 16.00
KONCERTY A KLUBY
4Reakction Weekend 3: Musica Genera (Poľsko) - A4, Nám. SNP 12, o 20.00
Jam session - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
NuSpirit on Air - Nu Spirit, Medená 16, o 20.00
Avalonská noc - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 18.00
PODUJATIA
K. Vosátko: Modelky (divadlo Gunagu) - DK Ovsište, Ovstištské nám. o 19.00
Tropical - latinoamerické tance - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Ríša hračiek - FK Lúky, 17.00
Kronika Spiderwickov - Palace/Aupark, 14.20, 15.20, 16.40
Asterix a olympijské hry - Palace/Aupark, 14.50, 17.10
Ríša hračiek - Palace/Aupark, 12.00, 14.00
Alwin a Chipmunkovia - Palace/Aupark, 13.50, 16.00
Winx club - Palace/Aupark, 13.20, 15.40
n divadlá
Janko a Marienka alebo Čokoládová chalúpka (pre deti od 4 rokov) - Divadlo a.ha., MKC, Školská 14, o 16.00
Princezná na ocot (divadlo Strigy) - reštaurácia Gullfoss, Čulenova 5, o 10.30
O ukričanej Viktorke (bábkové divadlo Neline) - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
Ako vodníkovi uschol rybník (divadlo Piraňa) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
n podujatie
O škaredom káčatku (pre deti od 3 rokov) - Bibiana, Panská 41, o 16.00