Polčas rozpadu - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Red Road - FK Charlie centrum, 18.00, 20.15
Žena môjho muža - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Čas - FK Nostalgia, 19.00
Medvídek - FK Mladosť, 18.00, 20.00
Začarovaní - Palace/Aupark, 14.20, 16.40
DIVADLÁ
SND
G. Verdi: Aida, o 19.00 (sála opery a baletu)
B. Slančíková-Timrava, P. Pavlac: Veľké šťastie, o 19.00 derniéra (sála činohry)
A. Hellstenius: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne, o 19.00 (štúdio)
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
H. Naglik: Jurgova Hana, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
P. Weiss: Priateľky, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
R. Ballek: Tiso, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Veľké ilúzie, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
O. Belešová, M. Shiraki: John a Yoko, o 19.30
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr. Petržalka (medzi Starým a Novým mostom)
(Ne)pripravení & 3T, o 19.00
KLASIKA
Komorný koncert (Suchoňovo kvinteto). Program: W. A. Mozart: Divertimento B dur, Jean Francaix: Quatuor a vent, E. Suchoň: Serenáda pre dychové kvinteto, F. Liszt: Španielska rapsódia S 254, L. van Beethoven - Malá sála SF, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Bassline.sk by dj Tomin - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Oldie's párty by Dj Vladki - Club 39, Staré grunty 51/A, o 20.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/9, o 23.00
Nedráždiť - Aligator Rock Pub, Laurinská 7, o 18.00
Blast Beat 2008 - Randal klub, Karpatská 2, o 19.00
Sitra Achra - 3KA, Štefánikova 14, o 20.00
PODUJATIE
Ivan Krastev (politológ) - Bulharský kultúrny inštitút, Jesenského 7, o 17.30
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Asterix a olympijské hry - Palace/Aupark, 12.30, 15.00, 16.10, 17.30, 20.00
Alwin a Chipmunkovia - Palace/Aupark, 14.50, 16.50
Pán Včielka - Palace/Aupark, 13.50, 15.50
n podujatia
5 zmyslov + jeden pre nezmysel (prázdninový kreatívny workshop pre deti od 7 do 14 rokov) - divadlo Ludus, Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, od 10.00 do 14.00
Tvoríme s našimi ratolesťami: striháme a lepíme - Dom kultúry Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Dvere dokorán ku hrám - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
Herňa pre matky s deťmi - klub detí Slniečko, Furdekova 6, od 10.00 do 12.00
Ako šlo vajce na vandrovku - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00