Alwin a Chipmunkovia - Palace Cinemas/Aupark, 11.20, 13.30, 14.40, 15.40, 16.40, 17.40, 19.50
Americký gangster - Palace Cinemas/Aupark, 10.50, 13.50, 17.00, 20.10
AVP 2 - Palace Cinemas/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.40, 21.00
Edith Piaf - Kino Lamač, 18.00
Faunov labyrint - Palace Cinemas/Aupark, 19.30, 21.50
Gympl - Palace Cinemas/Aupark, 10.40, 11.30, 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Hitman - Palace Cinemas/Aupark, 11.40, 16.10
Hviezdny prach - Zora, 15.30, 18.00
Import - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
Kauza - FK Charlie centrum, 19.00
Ninja korytnačky - Palace Cinemas/Aupark, 15.00
Noc dlhá 30 dní - Palace Cinemas/Aupark, 13.40, 18.30, 21.10
Once - Palace Cinemas/Aupark, 12.20, 18.40, 20.50
Pán Včielka - kino Lamač, 15.30; Palace Cinemas/Aupark, 12.50, 15.10, 17.20
Polčas rozpadu - Mladosť, 18.00, 20.00; Palace Cinemas/Aupark, 11.50, 19.10, 21.20
Ratatouille - Dobrú chuť! - Palace Cinemas/Aupark, 14.20, 16.50
Saw IV. - Palace Cinemas/Aupark, 10.30, 12.40, 17.10, 19.20, 21.40
Sicko - FK Charlie centrum, 18.15, 20.30
Som legenda - Palace Cinemas/Aupark, 11.10, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Tesne vedľa - Palace Cinemas/Aupark, 20.40
Zlatý kompas - Palace Cinemas/Aupark, 11.00, 13.20, 16.00, 18.20
DIVADLÁ
SND
Partybr(e)akers, o 19.00(štúdio)
Skrotenie zlej ženy, o 19.00 premiéra (historická budova)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
Zlomatka, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
Boh masakra, o 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
M. Panych: Moje teta, tvoje teta, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Jednofázové kvasenie - MKC Školská 14, o 19.00
Disco Cubism by dj SouthBoy (myspace.com/southboydj) - Radosť, Staré grunty 51/A, o 19.00
Saturday night fever by DnGr - Club 39, Staré grunty 51/A, o 19.00
Sonicbass: IM Cyber (Roxy, CZ), Zajo (drumatique, sk) / Clive (cordered, sk), support: MC Coppa - Soniclab, Obchodná 2, o 20.00
Moulin Rouge - Aligator Rock Pub, Laurinská 7, o 18.00,
RB Loď - Harley Davidson, Rebarborová 1/9, o 23.00
Dopler Disco Fever - Dopler, Prievozská 18, o 20.00
9. ročník koncertu spriatelených kapiel - U zajacov, Popolná 1. Rača, o 15.00
Sanyland, Oli&Lu - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
PODUJATIA
Novoročný ples - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00
Za dychovkou na Vajnorskú (Šarfianka) - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
Ples MČ Devínska Nová Ves - reštaurácia U Michala, Devínska Nová Ves, o 19.00
One Danze Show - hip-hop, disco, jazz band, balet, (tanečníci štúdia One, Lazy youngz, Dobrava Škvaridlová, Break dance Product) - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00
New Writing (workshop vedie Bernhard Studlar (Rakúsko) - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
Luskáčik - BBD, Dunajská 36, o 14.30
D. Hevier: Hugo, Frigo, Bublina - divadlo Ludus, Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 16.00
J. Ďurovčík, Ľ. Feldek, A. Popovič: Popolvár - SND, Sála opery a baletu, Pribinova 1, o 11.00
n podujatie
Skús to s nami! - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00