Rula, ticho, Čumba Ladislav, Doc. Karel floss a další hrdinové našich demonstrací v roce 2007 - kino v A4, 20.00
Americký gangster - Palace/Aupark, 16.00, 17.00, 19.10, 20.10; Mladosť, 16.45, 19.45
AVP2 - Palace/Aupark, 11.10, 13.20, 15.40, 17.50
Beštiár - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Diablova dielňa - Artkino Za Zrkadlom, 20.31
Faunov labyrint - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Gympl - Tatra, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 10.40, 1150, 12.50, 14.00, 15.00, 16.10, 17.10, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40
Hitman - Palace/Aupark, 17.20, 19.20, 21.30
Mr. Brooks - Lúky, 19.30
Na východ od raja - FK Nostalgia, 19.00
Nebo nad Berlínom - FK Za Zrkadlom, 18.01
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 15.10
Noc dlhá 30 dní - Palace/Aupark, 18.50, 21.10
Once - Palace/Aupark, 14.30, 21.00
Pán Včielka - Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 15.20, 17.30
Polčas rozpadu - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.30, 18.40
Rattatouille - Dobrú chuť - Palace/Aupark, 15.50
ROMing - DK Devín, 18.30
Sicko - Palace/Aupark, 15.30, 20.20
Som legenda - Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30, 199.40, 20.40, 21.50
Tesne vedľa - Palace/Aupark, 20.00
V ten večer - Palace/Aupark, 12.30, 18.00
Zlatý kompas - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20
Deti a film - DK Ružinov, o 14.00
DIVADLÁ
SND
Kto sa bojí Beatles, o 19.00 (štúdio)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Fidlikant na streche, o 18.30
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
Iluzionisti, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Novinka chudoba, o 19.00
DIVADLO GUnaGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
Modelky, o 19.30
KLASIKA
Vychádzajúce hviezdy (K. Daniš, I. Sabová, klavír) - Hudobný salón Zichyho paláca, Ventúrska 9, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Else quintet - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 20.00
Vychádzajúce hviezdy - Zichyho palác, o 19.00
Nu Folder - Kafe Scherz, Palisády, o 21.00
Koncert Requiem - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
Eklektika - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Hip Hop by DnGr - Club 39, Staré grunty 51/A, o 19.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/9, o 23.00
PODUJATIA
Kreslenie podľa predlohy - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
PROGRAM PRE DETI
divadlá
O dvoch babkách ježibabkách - Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Janko a Marienka, alebo Čokoládová chalúpka - Divadlo a.ha., MKC, Školská 14, o 10.00
podujatia
Kráčame minulosťou - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
Tajomstvá knihy, autorské čítanie - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Dialógy, protidrogové fórum pre žiakov ZŠ - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 13.00
Zdravie z prírody. Kombinované podujatie - MKC, Gaštanová 19, o 14.00