Divoké vlny - DK Zrkadlový háj, 16.00
Americký gangster - Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 13.50, 16.00, 17.00, 19.10, 20.10; Mladosť, 16.45, 19.45
AVP2 - Palace/Aupark, 11.10, 13.20, 15.40, 17.50
Beowulf - DK Dúbravka, 19.00
Beštiár - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Divoké vlny - DK Zrkadlový háj, 16.00
Faunov labyrint - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Gympl - Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 10.40, 1150, 12.50, 14.00, 15.00, 16.10, 17.10, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40
Hitman - Palace/Aupark, 10.50, 17.20, 19.20, 21.30
Nabúchaná - DK Devín, 18.30
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 13.00, 15.10
Noc dlhá 30 dní - Palace/Aupark, 18.50, 21.10
Obsluhoval jsem anglického krále - Lamač, 18.00
Once - Palace/Aupark, 14.30, 21.00
Pán Včielka - Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 15.20, 17.30
Polčas rozpadu - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 12.10, 16.30, 18.40
Putovanie tučniakov - Lamač, 15.30
Rattatouille - Dobrú chuť - Palace/Aupark, 13.30, 15.50
Sicko - Palace/Aupark, 15.30, 20.20
Simpsonovci vo filme - DK Devín, 16.00
Som legenda - Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30, 199.40, 20.40, 21.50
Tesne vedľa - Palace/Aupark, 20.00
V ten večer - Palace/Aupark, 12.30, 18.00
Zlatý kompas - Palace/Aupark, 11.30, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20
DIVADLÁ
SND
F. M. Dostojevskij: Cudzia žena a muž pod posteľou, o 19.00 (sála činohry)
F. Schiller: Úklady a láska, o 19.00 (štúdio)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
J. Dell, G. Sibleyras: Půldruhé hodiny zpoždění, o 16.00 a 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
Aj múdry schybí, o 16.00 a 19.30
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr. Petržalka, (medzi Starým a Novým mostom)
E. Ionesco: Lekcia (Divadelný súbor Etudy, o 19. 00
KONCERTY A KLUBY
Nu Spirit on Air - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/9, o 23.00
Jam session (jazz) - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
divadlá
Zvedavé sloníča (Bábkové divadlo Happy) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 10.30
Emulienka (Divadlo Pimprlo) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Janko a Marienka, alebo Čokoládová chalúpka - Divadlo a.ha., MKC, Školská 14, o 16.00
O bratislavskej hradnej kuchárke - BBD, Dunajská 36, o 10.00, o 14.30
Ježko a líška - reštaurácia Gullfoss, Čulenova 5, o 10.30