11. hodina - Palace/Aupark, 11.20, 19.20, 21.20
Beowulf - Palace/Aupark, 11.10, 13.30, 18.20, 20.50; Istropolis Cinema Center, Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.50
CIA - Palace/Aupark, 19.40; Istropolis Cinema Center, 15.30
Detský festival: Harry Potter a Fénixov rád - Palace/Aupark, 16.20
Detský festival: Hviezdny prach - Palace/Aupark, 15.50
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 14.10, 16.00
Detský festival: Rattatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 15.00, 17.30
Detský festival: Shrek tretí - Palace/Aupark, 15.10
Fontána - Tatra, 20.30
Edith Piaf - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
Hitman - Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00, 20.00, 21.10; Istropolis Cinema Center, 15.40, 17.40, 19.40, 21.40
Hrdinovia a zbabelci - Palace/Aupark, 17.10
Inland Empire - FK Charlie centrum, 19.00
Irina Palm - Palace/Aupark, 14.50
Izba 1408 - Palace/Aupark, 20.40
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Palace/Aupark, 17.50, 20.10; Istropolis Cinema Center, 20.40
Malé deti - Tatra, 18.00
Pán Včielka - Palace/Aupark, 14.40, 15.40, 16.40, 17.40, 18.40; Istropolis Cinema Center, 13.10, 14.00, 15.00, 16.00, 17.10, 19.00
Pán Včielka - Palace/Aupark, 17.20 (originál bez tit.)
Polčas rozpadu - Palace/Aupark, 14.00, 18.30, 20.40; Istropolis Cinema Center, 19.10, 21.20
Renesancia - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Sila srdca - Palace/Aupark, 18.50, 21.00
Tajnosti - FK Nostalgia, 19.00
Tesne vedľa - Palace/Aupark, 19.10, 21.30; Istropolis Cinema Center, 13.20, 18.40, 21.00
Vášeň a cit - Mladosť, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 12.20; Istropolis Cinema Center, 18.10
Vratné lahve - Mladosť, 18.00, 20.00
Warholka - Artkino Za zrkadlom, 20.02
Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom R. Fordom - Istropolis Cinema Center, 20.50
Zlatý kompas - Palace/Aupark, 10.40, 12.00, 13.00, 14.30, 15.30, 16.10, 17.00, 18.00, 19.30, 20.30, 21.50; Istropolis Cinema Center, 13.30, 14.45, 15.45, 17.00, 18.00, 19.15, 20.15, 21.30
DIVADLÁ
SND
O myšiach a ľuďoch, o 14.00 (sála činohry)
Manon Lescaut, o 11.00 (štúdio)
Lucrezia Borgia, o 19.00 (historická budova)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Fidlikant na streche, o 18.30
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
LISTOVÁNÍ.CZ: Jiří Hájíček: Fotbalové deníky, o 20.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
Labuťko, o 19.00
DIVADLO A.HA.
MKC, Školská 14
Prafaust, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Františkánske nám. 7
Závisláci, o 19.30
A4 - NULTÝ PRIESTOR
Nám. SNP 12
Pieskovisko (Stromy), o 20.00
KLASIKA
Hudobná akadémia Slovenskej filharmónie - Koncertná sieň SF, o 9.30
Bach Vivaldi. Účinkujú: Solamente naturali, H. Varga-Bachová soprán, A. Schneider (Nem.), M. Olszewski, M. Trávniček, D. Talpain dirigent (Fr). Program: J. S. Bach, A. Vivaldi - nový evanjelický kostol, Legionárska ul., o 19.00
KONCERT
Marián Varga & Moyzesovo kvarteto - SRo, Mýtna 1, o 19.00
PODUJATIA
P. Žalman: Architektonický atlas Bratislavy, krst knihy - A4, Nám. SNP 12, o 17.00
Vianočné koledy DFS Klnka a FS Dolina z Bratislavy - DK Dúbravka, Saratovská 2/ a, o 18.00
Stretnutie s Petrom Stašákom - SD Nivy, Súťažná 18, o 19.00
96. poetický večer pri sviečkach - DK Kramáre, Stromová 18, o 19.00
Rok na dedine - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 18.00