Beowulf - Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.50, 19.10; Palace/Aupark, 18.20, 20.50
Cesta domov - Mladosť, 18.00
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 14.10, 16.40
Inland Empire - FK Charlie centrum, 19.00
Izba 1408 - Palace/Aupark, 11.50, 19.10, 21.20
Ja, ty a všetci ostatní - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Kauza CIA - Istropolis Cinema Center, 14.20, 17.30, 20.40; Palace/Aupark, 11.20, 19.40
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 12.410, 15.10, 17.40, 20.00
Kukuška - FK Nostalgia, 19.00
Mr. Brooks - Lamač, 18.00
Next - Istropolis Cinema Center, 13.20, 20.00
Pán Včielka - Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 19.30, 21.30
Polčas rozpadu - Istropolis Cinema Center, 17.10, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 11.40, 14.00, 16.20, 18.40, 21.00
Rattatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 14.50, 17.10
Resident Evil: Zánik - Istropolis Cinema Center, 15.20, 21.20
Tesne vedľa - Istropolis Cinema Center, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50; Palace/Aupark, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Unesený - Tatra, 18.00, 20.30
Vášeň a cit - Mladosť, 20.00; Istropolis Cinema Center, 14.50, 17.15, 19.30, 21.45
Vratné lahve - FK Charlie centrum, 18.15, 20.30
DIVADLÁ
SND
G. Puccini: Madamme Butterfly, o 19.00 (sála opery a baletu)
J. M. Barrie, J. Uličiansky: Peter Pan, o 17.00 (sála činohry)
T. Bernhard: Ignorant a šialenec, o 19.00 (štúdio)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Na skle maľované, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Medzinárodný festival bezdomoveckých divadiel ERROR 07
Divadlo Ježek a Čížek (Praha, Česko): Mistr Cvi a Nikoli Sen, o 16.30
Divadlo Dzak Nikolson (Poznaň, Poľsko): Przebudzenie (Revive), o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
R. Polák: Kentauri, o 19.00
MALÁ SCÉNA VŠMU
Dostojevského rad 7
J. G. Tajovský: Statky-zmätky, o 19.00
KLASIKA
Festival Space: Berg Webern Weill. Účinkujú: M. Henselová - mezzosoprán, R. Šebesta - klarinet, I. Šiller - klavír - Múzeum Jána Cikkera, Fialkové údolie 2, o 18.30
Komorný koncert študentov Katedry hudobnej výchovy PdF UK. (R. Kalenský, M. Mader, T. Sobeková, E. Kapitáňová, Z. Urbaničová, S. Bartmanová, J. Steigerová, M. Halašová, V. Ivičič, Miroslav Vavříček, Z. Kurina). Program: J. N. Hummel, G. Donizetti, C. M. von Weber, F. Manfredini, F. Danzi, J. Haydn, M. D. Pujol, G. Fauré, S. Tanejev, H. Dutilleux - galéria Artotéka, Kapucínska 1, o 10.00
KONCERTY A KLUBY
Peter Lipa a Milan Lasica - Štúdio L+S, Námestie 1. mája 5, o 19.00
NEXT 2007: Guy van Belle (BE, SK) + Shenggy (CN) + Michal Kindernay (CZ), Institut für Feinmotorik (DE), Fuckhead (AT), JKLMF (SK), Kyl the Sistem (SK, CZ) - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
Festival zborov - Hlavné námestie, o 15.00
Cortribe, Obliterate, Cn temp - Randal klub, Karpatská 2, o 20.00
Mandragora - DK Lúky, Vígľašská 1, o 20.00
Electrode vs. Punk! by djs Monoide (electrode), Barbie Idijot (punk!) - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
NU by DJ Magálová nujazz, latin - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
Spiral Night: Noks & Good Mood (Spiral, SK) - Soniclab, Obchodná 2, o 20.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
J. Prážmari: Najstaršia rozprávka (pre deti od šiestich rokov) - Divadlo a.ha, MKC Školská 14, o 9.00 a 11.00
Mikulášske čaro - BBD, Dunajská 36, o 14.00
O prechladnutom drakovi (divadlo Piraňa) - DK Lúky, Vígľašská 1, o 16.00