11. hodina - Tatra, 20.30
Beowulf - Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.50, 19.10; Palace/Aupark, 10.40, 13.10, 15.40, 18.20, 20.50
Carmen - FK Lúky, 19.30
Divoké vlny - Palace/Aupark, 15.50
FK Charlie centrum nepriemieta.
Hrdinovia a zbabelci - Palace/Aupark, 20.10
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 14.10, 16.40
Irina Palm - Palace/Aupark, 14.20, 19.00
Izba 1408 - Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Kauza CIA - Istropolis Cinema Center, 14.20, 17.30, 20.40; Palace/Aupark, 19.40
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 15.10, 17.40, 20.00
Mister Lonely - Tatra, 18.00
Next - Istropolis Cinema Center, 13.20, 20.00; Palace/Aupark, 12.00, 16.50, 21.10
Pán Včielka - Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.40, 21.30
Polčas rozpadu - Istropolis Cinema Center, 17.10, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 11.40, 14.00, 16.20, 18.40, 21.00
Rattatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 14.50, 17.10
Resident Evil: Zánik - Istropolis Cinema Center, 15.20, 21.20; Palace/Aupark, 18.00
Shoot 'em Up - Mladosť, 18.00
Shrek tretí - Palace/Aupark, 16.00
Sila srdca - Palace/Aupark, 15.50, 18.10, 20.30
Tesne vedľa - Istropolis Cinema Center, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50; Palace/Aupark, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Vášeň a cit - Mladosť, 20.00; Istropolis Cinema Center, 14.50, 17.15, 19.30, 21.45; Palace/Aupark, 17.50, 20.20
DIVADLÁ
SND
V. Hugo: Kráľ sa zabáva, o 19.00 (sála činohry)
E. Ionesco: Stoličky, o 19.00 (štúdio)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Fidlikant na streche, o 18.30
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
J. Godber, J. Thorntonová: Barmanky, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
M. Gorkij: Na dne (cyklus Čítame pre školy), o 10.00
Oči modrého psa, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
J. Novák: Vražda sekerou v Sv. Peterburgu, o 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
J. C. Isnert: No, nie je to jednoduché, o 19.00
KLASIKA
Vianočný koncert komorného orchestra VŠMU. Program: W. A. Mozart, J. Haydn, J. S. Bach, L. Janáček - koncertná sála Dvorana HTF VŠMU, Zochova 1, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Bassline.sk by Cholerics djs - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Paul Casey - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
PODUJATIA
Biskupské chrámy a rezidencie v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO - Univerzitná knižnica, Seminárna sála, Klariská 5, o 14.00
Valí sa tanec (prednáša T. Halász) - A4, Nám. SNP 12, o 18.00
L1 maďarský súčasný tanec - A4, Nám. SNP 12, o 20.00
Ezoterické Vianoce - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
R. Clark, S. Bobrick: Norman, si to ty? (A. Hryc, V. Horján, J. Kapec, Cs. Kassai, Š. Martinovič, T. Radeva) - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
TranceDance Special - SD Prievoz, Kaštieľska 30, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
Mikulášske čaro - BBD, Dunajská 36, o 9.00 a 11.00
n podujatia
Vianočné hviezdičky (tvorivé dielne) - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Vianoce s Prvosienkou (detský folklórny súbor) - SD Nivy, Súťažná 18, o 16.30
Tvoríme s našimi ratolesťami: vianočné ozdoby - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Darčeky z cestovín, tvorivá dielňa - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00