Artur a Minimojovia - Lamač, 15.30
Beowulf - Istropolis Cinema Center, 12.15, 14.30, 16.50, 19.10; Palace/Aupark, 10.40, 13.10, 15.40, 18.20, 20.50
Cargo 200 - Tatra, 20.30
Divoké vlny - Palace/Aupark, 15.50
Hrdinovia a zbabelci - Palace/Aupark, 20.10
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 14.10, 16.40
Inland Empire - FK Charlie centrum, 19.00
Irina Palm - Mladosť, 20.00; Palace/Aupark, 14.20, 19.00
Izba 1408 - Palace/Aupark, 11.50, 19.10, 21.20
Ja, ty a všetci ostatní - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Kauza CIA - Istropolis Cinema Center,11.10, 14.20, 17.30, 20.40; Palace/Aupark, 11.20, 19.40
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Istropolis Cinema Center, 11.20, 13.30, 15.50, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 12.40, 15.10, 17.40, 20.00
Návrat bocianov - Zora, 19.00
Next - Istropolis Cinema Center, 13.20, 20.00; Palace/Aupark, 12.00, 16.50, 21.10
Obsluhoval jsem anglického krále - Lamač, 18.00
Polčas rozpadu - Istropolis Cinema Center, 11.00, 17.10, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 11.40, 14.00, 16.20, 18.40, 21.00
Pán Včielka - Istropolis Cinema Center, 10.50, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.40, 21.30
Rattatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 14.50, 17.10
Resident Evil: Zánik - Istropolis Cinema Center, 15.20, 21.20; Palace/Aupark, 10.50, 18.00
Severné blatá - Tatra, 15.30
Shrek tretí - Palace/Aupark, 13.50, 16.00
Sila srdca - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.50, 18.10, 20.30
Tesne vedľa - Istropolis Cinema Center, 11.30, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50; Palace/Aupark, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Vášeň a cit - Mladosť, 17.45; Istropolis Cinema Center, 12.30, 14.50, 17.15, 19.30, 21.45; Palace/Aupark, 13.00, 17.50, 20.20
Vratné lahve - FK Charlie centrum, 18.15, 20.30
Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom - Tatra, 17.30
DIVADLÁ
SND
J. M. Barrie, J. Uličiansky: Peter Pan, o 14.00 a 16.30 (sála činohry)
V. Klimáček: Kto sa bojí Beatles, o 19.00 (štúdio)
R. Strauss: Ariadna na Naxe, o 19.00 (historická budova)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 15.00 a 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Medzinárodný festival bezdomoveckých divadiel ERROR 07
Divadlo Aha (Budapešť, Maďarsko): Silent Crime, o 15.30
Divadlo Aha (Budapešť) + divadlo Ježek a Čížek (Praha): Let's Learn Languages, o 17.00
Divadlo bez domova (Bratislava): Oktagon, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
J. P. Daumas: Cintorín slonov, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Next 2007: Marco Eneidi (USA) / Philipp Quehenberger (USA/AT), Monotekktoni (DE), Kyl the Sistem (SK, CZ) - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
Brazilian Sanctuary by DJ Tom Wieland, support DJ Kinet - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
Mint: Javas, Vik (Perpetuum, CZ), Matthew van Dal (SK) - Soniclab, Obchodná 2, o 20.00
Privat párty Elam - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Dimebag Darrell Memorial Night - Randal klub, Karpatská 2 o 20.00
Electric Flash - rančík U Kanga, Starohájska 35, o 20.00
Festival zborov - Hlavné námestie, o 14.00
Blues Slovakia 2007 alebo Bluesový Mikuláš - DK Lúky, Vígľašská 1, o 18.30
Janko Lehotský - vianočný koncert - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 20.00
Country noc 2007 - PKO, o 19.00
Mikulášsky čaj o piatej (Skan) - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
KLASIKA
Adventný koncert - kostol novoapoštolskej cirkvi na nábr. L. Svobodu 24, o 16.00
PODUJATIA
Keď v máji sú Víanoce (muzikál) - Kultúrny dom Rovinka, o 15.00
Akvaristická zima. Výstava rýb a rastlín - DK Ružinov, Ružinovská 28, od 9.00
"Bosonohá" tancovačka - alternatívna tančiareň v nefajčiarskom prostredí - SD Prievoz, Kaštieľska 30, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
Snehuliatko, program podľa rozprávky J. Uličianskeho. Pre deti od šiestich rokov - DK Čunovo, o 16.00
J. Krasula: Tri prasiatka - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 15.00
Mikulášske čaro - BBD, Dunajská 36, o 14.30
n podujatia
Vianoce s DFS Kobylka - Istra Centrum, Devínska Nová Ves, Hradištná 43, o 16.00
Detský parovlak - Múzeum dopravy, Šancová ul., o 11.15
Skús to s nami! tvorivé dielne - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00