1408 - Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20; Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.20
Beowulf - Palace/Aupark, 10.50, 13.30, 15.50, 17.10, 18.20, 19.30, 20.00, 20.50, 21.50; Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.10, 16.20, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00
Breakout - Istropolis Cinema Center, 13.10, 17.00
Démoni - Istropolis Cinema Center, 11.00, 21.10
Diablova dielňa - Palace/Aupark, 17.30
Divoké vlny - kino DK Lamač, 15.30
DK Lamač 300 - kino DK Lamač, 18.00
Dni ruského filmu - Tatra
Grindhouse: Auto zabijak - FK Charlie centrum, 18.00, 20.15
Hrdinovia a zbabelci - FK Mladosť, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 12.20, 18.40, 21.00; Istropolis Cinema Center, 17.10, 21.20
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 12.10, 15.10, 17.40; Istropolis Cinema Center, 12.20, 14.50
Iba na objednávku - Lúky, 19.30
Inland Empire - Palace/Aupark, 12.00
Invázia - Palace/Aupark, 12.40, 15.00; Istropolis Cinema Center, 14.30, 18.40
Kliatba domu slnečníc - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Palace/Aupark, 10.40, 11.40, 13.00, 14.10, 15.30, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.30, 15.50, 18.10, 19.00, 20.30, 21.30
Môj vodca - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Nabúchaná - Palace/Aupark, 13.10, 19.50
Next - Palace/Aupark, 11.30, 13.50, 16.10, 18.30, 20.40; Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.10
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 15.40
Prebudenie tmy - Istropolis Cinema Center, 10.50, 12.50, 15.00
Ratatouille - Dobrú chuť - Lúky, 17.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.50; Istropolis Cinema Center, 10.45, 13.00, 15.15, 17.30
Resident Evil: Zánik - Palace/Aupark, 20.10; Istropolis Cinema Center, 14.20, 20.40
Superbad - Istropolis Cinema Center, 12.10, 16.30
Šarlotina pavučinka - DK Zrkadlový háj, 16.00
Škaredé káčatko - Palace/Aupark, 14.30, 16.30
Taxidermia - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Tesne vedľa - Palace/Aupark, 10.30, 11.50, 12.50, 14.20, 16.50, 19.20, 20.20, 21.40; Istropolis Cinema Center, 11.50, 16.10, 18.30, 20.50
Všetci možní zberači a ja - Artkino Za zrkadlom, 20.01
Záviš - Kníže pornofolku - FK Charlie centrum, 17.00, 20.00
DIVADLÁ
SND
J. Uličiansky: Veveričky, o 16.00 (sála činohry)
G. Feydeau: Chrobák v hlave, o 19.00 (historická budova)
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
P. Hartl: Klára a Bára, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
India Song, o 19.00
DIVADLO A.HA.
MKC, Školská 14
I. Holub: Anjel alebo Pravda o nás? o 19.00 premiéra
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
R. Hawdon, M. Camoletti: S pyžamou alebo bez, o 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
D. Goggin: Mníšky 2 Milionárky, o 19.00
KLASIKA
BHS: Komorný koncert. Klavírne duo Isabelle a Florence Lafitte. Program: Schubert, Rimskij-Korsakov, Moszkowski, Grainger - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 16.00
BHS: Piesňový recitál. Gabriela Beňačková, soprán, Marián Lapšanský, klavír. Program: Strauss, Dvořák, Schneider-Trnavský - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
Momentum musicum: koncert študentov cirkevného konzervatória - CC Centrum, Jiráskova 3, o 16.00
Hudba na Hrade - Hudobné múzeum - Hrad, o 17.00
Prešporský Paganini (súťaž mladých huslistov) - Hudobný salón, Pálffyho palác, Zámocká ul., od 16.00
PODUJATIA
Next Life Visual (festival) - A4, Nám. SNP 12
Slávnosť mladého vína - Istra centrum, Hradištná 43, Devínska Nová Ves, od 15.00
KONCERTY A KLUBY
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Nu Spirit on Air - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
AIR - PKO, o 19.00
Bratislava Hot Serenaders - Spoločenský dom Nivy, Súťažná 18, o 19.00
Koncert - Estradin a We Want Jam - Divadlo v podpalubí, petržalská strana Dunaja medzi Starým a Novým mostom, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
Aladinova čarovná lampa (Divadlo Ladislava Stražana) - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
O psíčkovi a mačičke (Rád červených nosov) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Ču Čin Čau - BBD, Dunajská 36, o 10.00 a 14.00
Čarodejník a strašidielka (divadlo Alkana) - Nová scéna, Kollárovo nám. 20, o 16.00
n podujatia
Farebná dúha - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00
Ako sa Kalo Dant dostal na siedmy svet - Bibiana, Panská 41, o 16.00