1408 - Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20; Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.20
Babel - Tatra, 20.30
Beowulf - Palace/Aupark, 10.50, 13.30, 15.50, 17.10, 18.20, 19.30, 20.00, 20.50, 21.50; Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.20, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00
Breakout - Istropolis Cinema Center, 13.10, 17.00
Čierna kniha - Tatra, 18.00
Démoni - Istropolis Cinema Center, 21.10
Diablova dielňa - Palace/Aupark, 17.30
Grindhouse: Auto zabijak - FK Charlie centrum, 18.00, 20.15
Hrdinovia a zbabelci - Palace/Aupark, 18.40, 21.00; Istropolis Cinema Center, 17.10, 21.20
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 15.10, 17.40; Istropolis Cinema Center, 14.50
Inland Empire - Palace/Aupark, 12.00
Invázia - Palace/Aupark, 12.40, 15.00; Istropolis Cinema Center, 14.30, 18.40
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Palace/Aupark, 10.40, 11.40, 13.00, 14.10, 15.30, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10, 19.00, 20.30, 21.30
Môj vodca - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Nabúchaná - Palace/Aupark, 19.50
Next - Palace/Aupark, 16.10, 18.30, 20.40; Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.10
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 15.40
Prebudenie tmy - Istropolis Cinema Center, 15.00
Rattatouille - Dobrú chuť - Palace/Aupark, 15.20, 17.50; Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.15, 17.30
Resident Evil: Zánik - Palace/Aupark, 20.10; Istropolis Cinema Center, 14.20, 20.40
Superbad - Istropolis Cinema Center, 16.30
Škaredé káčatko - Palace/Aupark, 14.30, 16.30
Taxidermia - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Taxidermia - FK Lúky, 19.30
Tesne vedľa - Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 14.20, 16.50, 19.20, 20.20, 21.40; Istropolis Cinema Center, 16.10, 18.30, 20.50
Unesený - FK Mladosť, 17.45
Záviš - Kníže pornofolku - FK Charlie centrum, 17.00, 20.00
DIVADLÁ
SND
P. Pavlac: Partybr(e)akers, o 19.00 (štúdio)
W. Shakespeare: Hamlet, o 10.00 a 19.00 (sála činohry)
M. Radačovský: Warhol, balet, o 19.00 (sála opery a baletu)
G. Donizetti: Nápoj lásky, o 19.00 (historická budova)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Šialené nožničky, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Listování.cz: P. Dvořáková: Proměněné sny, o 20.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Štedrý divadelný večer, o 19.00 organizované predstavenie
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: Historky z fastfoodu, o 19.30
KLASIKA
BHS: Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala, umelecký vedúci: Ewald Danel , sólista: Koryun Asatryan, saxofón. Program: Novák, Glazunov, Iturralde, Sibelius, Grieg - Malá sála Slovenskej filharmónie, o 17.00
BHS: Večer klavírnych fantázií. Rem Urasin. Program: Beethoven, Brahms, Schubert, Chopin, Skriabin, Mozart, Liszt - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
KONCERTY A KLUBY
Rihanna - NTC Sibamac Aréna, Príkopova ul., o 20.00
Jape (Ir), Venca Václavek & Miloš Dvořáček - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
Bukake - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 20.00
Mood Session by dj Miguel - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Play párty - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Live music - rančík U Kanga, Starohájska 35, o 20.00
PODUJATIA
R. Clark, S. Bobrick: Norman, si to ty? (A. Hryc, V. Horján, J. Kapec, Cs. Kassai, Š. Martinovič, T. Radeva) - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlo
Ču Čin Čau - BBD, Dunajská 36, o 10.00
n podujatia
Tancovanie detí s maminami - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00
Obkresľujeme listy - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Ako sa Kalo Dant dostal na siedmy svet - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Variácie z papiera - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.30
Beseda na tému Práva dieťaťa - MKC, Gaštanová 19, o 14.00