Premietanie pre žiakov ŠD - SD Nivy, 14.00
1408 - Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20; Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.20
Beowulf - Palace/Aupark, 10.50, 13.30, 15.50, 17.10, 18.20, 19.30, 20.00, 20.50, 21.50; Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.20, 18.45, 19.45, 21.00, 22.00
Breakout - Istropolis Cinema Center, 13.10, 17.00
Cléo od piatej do siedmej - Artkino Za zrkadlom, 20.01
Démoni - Istropolis Cinema Center, 21.10
Diablova dielňa - Palace/Aupark, 17.30
Grindhouse: Auto zabijak - FK Charlie centrum, 18.00, 20.15
Hrdinovia a zbabelci - FK Mladosť, 20.15; Palace/Aupark, 18.40, 21.00; Istropolis Cinema Center, 17.10, 21.20
Čierna kniha - Tatra, 18.00
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 15.10, 17.40; Istropolis Cinema Center, 14.50
Inland Empire - Palace/Aupark, 12.00
Invázia - Palace/Aupark, 12.40, 15.00; Istropolis Cinema Center, 14.30, 18.40
Kino Tatra Babel - Tatra, 20.30
Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek - Palace/Aupark, 10.40, 11.40, 13.00, 14.10, 15.30, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10, 19.00, 20.30, 21.30
Môj vodca - Palace/Aupark, 16.00, 18.10
Nabúchaná - Palace/Aupark, 19.50
Návod na lásku - FK Mladosť, 18.00
Next - Palace/Aupark, 16.10, 18.30, 20.40; Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.10
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 15.40
Prebudenie tmy - Istropolis Cinema Center, 15.00
Rattatouille - Dobrú chuť - Palace/Aupark, 15.20, 17.50; Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.15, 17.30
Resident Evil: Zánik - Palace/Aupark, 20.10; Istropolis Cinema Center, 14.20, 20.40
Superbad - Istropolis Cinema Center, 16.30
Škaredé káčatko - Palace/Aupark, 14.30, 16.30
Taxidermia - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Tesne vedľa - Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 14.20, 16.50, 19.20, 20.20, 21.40; Istropolis Cinema Center, 16.10, 18.30, 20.50
Volver - FK Nostalgia, 19.00
Záviš - Kníže pornofolku - FK Charlie centrum, 17.00, 20.00
DIVADLÁ
SND
J. Uličiansky: Veveričky, o 10.00 a 14.00 (sála činohry)
M. Radačovský: Warhol, balet, o 19.00 (sála opery a baletu)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Šialené nožničky, o 19.00
DIVADLO SKRAT
Nám. SNP 12
Sebe milovanej, o 20.00 premiéra
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Stvorenie sveta, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: Historky z fastfoodu, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
M. Hennequin: Klamárka Ketty, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
Y. Reza: Život na trikrát, o 19.00
DIVADLO A.HA.
MKC, Školská 14
J. W. Goethe: Prafaust, o 19.00
MALÁ SCÉNA VŠMU
Dostojevského rad 7
E. Labiche: Gramatika, A. Schnitzler: Udatný Kasián, o 19.00
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr. Petržalka (medzi Starým a Novým mostom)
Klub 42 - talk šou D. Nagyho a P. Krištúfka, o 19.00
KLASIKA
BHS: Medzinárodná tribúna mladých interpretov New Talent - Cena Nadácie SPP finále. Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, dirigent: A. Ertüngealp, koncert finalistov súťaže. Program: Kodály - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 20.00
Koncert. (T. Hlawatsch, J. Špitková, J. Podhoranský) - Mozartova sieň Rakúskeho veľvyslanectva, Ventúrska 10, o 18.00
KONCERTY A KLUBY
The Chemical Brothers - NTC Sibamac Aréna, Príkopova ul., o 20.00
Wabi Danek - teátro Wüstenrot, Trnavské mýto 1, o 19.00
Amenity Monday's by amenity djs - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Bluesové pondelky - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
PODUJATIA
Nestarnúce melódie: Katarína - M-klub, Rovniankova 3, o 15.00
Narodeniny, 5. výročie otvorenia Domu kultúry Kramáre - DK Kramáre, Stromová 18, o 18.00