Babel - FK Charlie centru, 17.30, 20.15
Cléo od piatej do siedmej - ARTkino Za zrkadlom, 20.01
Démoni - Istropolis Cinema Center, 13.40, 17.30, 21.15
Harry Potter a Fénixov rád - Palace-Aupark, 14.40
Hrdinovia a zbabelci - Istropolis Cinema Center, 16.00, 19.40, 21.30; Palace-Aupark, 12.30, 18.40, 20.50
Hviezdny prach - Istropolis Cinema Center, 14.00, 16.30; Palace-Aupark, 15.50, 18.10
Inland Empire - Palace-Aupark, 19.50
Invázia - Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.40, 20.40; Palace-Aupark, 17.00, 19.10, 21.20
Izba 1408/1408 - Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.20, 21.20; Palace-Aupark, 12.40, 15.10, 17.30, 19.40, 21.50
Keď si Chuck bral Larryho - Palace-Aupark, 17.20
Kráľovstvo - Istropolis Cinema Center, 14.50, 19.00; Palace-Aupark, 20.40
Kliatba zlatého kvetu - kino Lúky, 19.30
Môj vodca - Palace-Aupark, 11.50, 16.20, 18.50
Nabúchaná - Istropolis Cinema Center, 18.00, 20.30; Palace-Aupark, 17.40, 20.10
Niet návratu - Palace Aupark, 21.00
Ninja korytnačky - Palace-Aupark, 15.00
Pravidlá lži - FK Nostalgia, 20.30
Prebudenie tmy - Istropolis Cinema Center, 13.20, 15.20; Palace-Aupark, 14.00
Ratatouille - Dobrú chuť! - Istropolis Cinema Center, 13.15, 15.30, 17.45; Palace-Aupark, 15.20, 17.50
Resident Evil: Zánik - Istropolis Cinema Center, 15.40, 20.00, 21.50; Palace-Aupark, 12.20, 14.30, 16.30
Shrek tretí - Palace-Aupark, 15.30
Next - Istropolis Cinema Center, 17.10, 19.10, 21.10; Palace Aupark, 10.40, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 20.20, 21.40
Superbad - Istropolis Cinema Center, 13.30, 16.20; Palace-Aupark, 15.40
Svetlá v súmraku - FK Charlie centrum, 18.15, 20.00
Škaredé káčatko - Palace-Aupark, 14.50, 16.50
Tesne vedľa - Istropolis Cinema Center, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50; Palace-Aupark, 11.30, 14.20, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Tretí muž - Mladosť, 20.00
Warholka - FK Nostalgia, 19.00
Zabitá neděle - ARTkino Za zrkadlom, 18.01
Zoznamovací večierok - Mladosť, 18.00
DIVADLÁ
SND
A. Hellstenius: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne, o 19.00 (štúdio)
O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00 (historická budova)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
J. Dell, G. Sibleyras: Půldruhé hodiny zpoždění, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
V. Klimáček: Dr. Gustáv Husák, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Hra o láske, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
O. Belešová, M. Shiraki: John a Yoko, o 19.30
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
Ch. Dickens: A Christmas Carol, o 10.00 a 13.00
MALÁ SCÉNA VŠMU
Dostojevského rad 7
D. Mamet: Sexuálna perverzia v Chicagu, o 19.00
Čiernobiele srdce Charlieho Chaplina (Ludus), o 20.30
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr. Petržalka (medzi Starým a Novým mostom)
3T - herecké improvizácie, o 19.00
DIVADLO LUDUS
Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
Puberťák, o 9.00
For Sale / Na predaj, o 11.00
KONCERTY A KLUBY
Funk A Delic by DJ Koki - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
Naked night by dj Glaubic (benchmark) - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Azucar Negra - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 20.00
Jazz live - Pivnička, Palackého ul. 2 o 21.00
PODUJATIA
ExperiDance (Maď.) - Istropolis, Trnavské mýto, o 19.00
Hobby kurz: maľovanie pastelom - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
R. Rees a E. Elice: Milión libier - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 19.00
Kníhviazačský workshop - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 17.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
O dvoch babkách ježibabkách, rozprávka - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Vareška, var! - MKC, Gaštanová 19, o 14.00
n podujatia
Kráľ škriatkov - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Tvorivý kútik: jesenná koláž - Klub 22, Vavilovova 22, o 16.30
Tajomstvá knihy (autorské čítania) - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00