Babel - FK Charlie centrum, 17.30, 20.50
Démoni - Istropolis Cinema Center, 13.40, 17.30, 21.15
Denná hliadka - Mladosť, 17.30, 20.00
Harry Potter a Fénixov rád - Palace-Aupark, 14.40
Hrdinovia a zbabelci - Istropolis Cinema Center, 16.00, 19.40, 21.30; Palace-Aupark, 12.30, 18.40, 20.50
Hviezdny prach - Istropolis Cinema Center, 11.30, 14.00, 16.30; Palace-Aupark, 15.50, 18.10
Inland Empire - Palace-Aupark, 19.50
Invázia - Istropolis Cinema Center, 12.20, 14.20, 18.40, 20.40; Palace-Aupark, 12.10, 17.00, 19.10, 21.20
Izba 1408/1408 - Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.20, 21.20; Palace-Aupark, 12.40, 15.10, 17.30, 19.40, 21.50
Keď si Chuck bral Larryho - Palace - Aupark, 12.00, 17.20
Kráľovstvo - Istropolis Cinema Center, 14.50, 19.00; Palace-Aupark, 13.40, 20.40
Môj vodca - Palace-Aupark, 11.50, 16.20, 18.50
Nabúchaná - Istropolis Cinema Center, 18.00, 20.30; Palace-Aupark, 11.10, 17.40, 20.10
Next - Istropolis Cinema Center, 12.50, 17.10, 19.10, 21.10; Palace Aupark, 10.40, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 20.20, 21.40
Prebudenie tmy - Istropolis Cinema Center, 10.50, 13.20, 15.20; Palace-Aupark, 14.00
Niet návratu - Palace Aupark, 21.00
Ninja korytnačky - Palace-Aupark, 15.00
Planéta teroru - FK Charlie centrum, 18.30, 20.30
Ratatouille - Dobrú chuť! - Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45; Palace-Aupark, 13.00, 15.20, 17.50
Resident Evil: Zánik - Istropolis Cinema Center, 11.40, 15.40, 20.00, 21.50; Palace-Aupark, 12.20, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Shrek tretí - Palace-Aupark, 13.30, 15.30; kino Lamač, 15.30
Superbad - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.30, 16.20; Palace-Aupark, 11.00, 13.20, 15.40
Svetlá v súmraku - FK Charlie centrum, 18.15, 20.00
Škaredé káčatko - Palace-Aupark, 14.50, 16.50
Taxi 4 - kino Lamač, 18.00
Tesne vedľa - Istropolis Cinema Center, 11.20, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50; Palace-Aupark, 11.30, 14.20, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
DIVADLÁ
SND
W. Nicholson: Na ústupe, o 16.00 (štúdio)
T. Stoppard: Rock'n'roll, o 19.00 (sála činohry)
G. Verdi: La traviata, o 19.00 (sála opery a baletu)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Šialené nožničky, o 19.00 premiéra
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
N. Machiavelli: Mandragora (Švandovo divadlo, Praha), o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
M. Hvorecký: Plyš, o 19.00
A4 - NULTÝ PRIESTOR
Nám. SNP 12
H. Müller: Hamletmachine (divadlo P.A.T.), o 20.00
KONCERTY A KLUBY
Big Bastard Beat Band - divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, o 19.30
Oldies Disco - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Popular: TJ Hicks (Minimalsoul Recordings, AT), Gabriel Brunner, Rafo (gopopular.com, SK) - Soniclab, Obchodná 2, o 20.00
Special Edition Funkiez live & DiscoFunkNightFever - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
jazz ground by dj michal mishek / stereodisco.sk - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Funk Punk Forever - Pivnička, Palackého ul. 2 o 21.00
Ples abstinentov - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 17.00
Breizh Noz - Music club Hlava XXII, Bazová 9, o 18.00
Black Horse - rančík U Kanga, Starohájska 35, o 20.00
PROGRAM PRE DETI
n divadlá
O psíčkovi a mačičke - BBD, Dunajská 36, o 14.30
Danka a Janka (divadlo Nelly) - DK Kramáre, Stromová 18, o 16.00
n podujatia
Skús to s nami! - tvorivé dielne - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
PODUJATIA
Tanečný dom: ľudové tance zo Šariša a Spiša - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Katarínska zábava (Bojané a skupina Color) - Dom kultúry Dúbravka, Saratovská 2/A, o 19.00
Ples abstinentov - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 17.00
Čaj o piatej s HS Exe - SK, Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
Sobotný čaj o štvrtej s Blue Rose - DK Lúky, Vígľašská ul. 1, o 16.00