T-MOBILE ARENA
12. 11. The Levellers (UK), Divokej Bill o 20.00
24. 11. Tiesto - Elements of Life Tour
21. 11. 50 cent (USA) o 20.00
SAZKA ARENA
12. 12. Joe Cocker
LUCERNA - VEĽKÁ SÁLA
10. 11. Helena Vondráčková o 19.00
16. 11. Střihavka Kamil, hosť: Pavlíček Michal, Gába Al Dhábba & Defacto o 20.00
21. 11. Gentleman & Far East Band o 20.00
26. 11. Dolores O'Riordan o 20.00
27. 11. Finger-picking, blues, jazz - Tommy Emmanuel (AUS/USA), Peter Finger (DE) o 19.00
12. 3. 2008 HIM (Fin.) o 20.00
KONGRESOVÉ CENTRUM
PRAHA
2. 11. Paco de Lucía
5. 11. Apocalyptica
ŽOFÍN, KULTÚRNE A SPOLOČENSKÉ CENTRUM
4. 12. Benefičný koncert hvězd - Karel Gott, Lucie Bílá, Sisa Sklovská, Iveta Bartošová, Hana Křížková, Bohuš Matuš, Pavel Šporcl, Pavel Kamas. Benefičný koncert hviezd pri príležitosti nedožitých 65. narodenín Jana Nekoly o 19.30
17. 12. Alphaville (DE) o 19.30
21. 12. Vánoční galakoncert - Dagmar Pecková o 19.30
KLUBY A KONCERTY
SAZKA ARENA
27.10. Cirque Du Soleil o 20.00
U MALÉHO GLENA
26. a 27. 10. Performing Tomatoes o 21.30
28. 10. UMG Blues Jam Session o 21.30
29. 10. Stan the Man Bohemian Blues Band o 21.30
30. 10. Bossa Nova Sensation o 21.30
31. 10. Rene Trossman Band o 21.30
1. 11. Jan Kořínek & Groove o 21.30
ŠTÁTNA OPERA
1. 11. God Bless The Children - World Tour 2007 - Harlem Gospel Choir o 19.00
Harlem Gospel Choir. FOTO - ARCHÍV
AGHARTA JAZZ CENTRUM
26. 10. Petr Zeman quintet o 21.00
27. 10. Chicken soup o 21.00
28. 10. Vibe fantasy o 21.00
29. 10. Nedaba o 21.00
30. 10. Leona Prokopcova band o 21.00
31. 10. František Kop quartet o 21.00
1. 11. Jiří Stivín & Co. o 21.00
METROPOLITAN JAZZ CLUB
26. a 27. 10. The senior swingers o 21.00
28. 10. Jaroslav Fats Kos trio o 21.00
29. 10. Jazz Sprit Q o 21.00
30. 10. Delta Q o 21.00
31. 10. Ivo Cíl trio o 21.00
1. 11. XXL Blues band o 21.00
T-MOBILE ARENA
27. 10. Transmission
RETRO MUSIC HALL
27. 10. Move closing párty, Vec, Nironic, Emdee + DJ Tco o 20.00
31. 10. Brutus o 20.00
Rock café
26. 10. Bahrainn, Snail, Beat The Odds o 20.00
27. 10. Rytmy Afriky o 19.00
28. 10. Neaera, Deadlock o 20.30
29. 10. Fish + Apatheia o 20.30
30. 10. FreeZone o 20.30
31. 10. Shoenfelt, Les Hommes Savage o 20.30
1. 11. Drop dead festival 2007 o 20.30
PALÁC AKROPOLIS - Veľká sála
26. 10. Move Festival 2007 o 19.30
27. 10. The Poise Rite o 19.30
30. 10. Future Line o 19.30
The Poise Rite. FOTO - ARCHÍV
JAZZBOAT
26. 10. Rajnošek B and o 20.30
27. 10. Jan Kořínek & Groove o 20.30
28. 10. Franta Kop Quartet o 20.30
29. 10. Jana Kořínek Trio o 20.30
30. 10. Svatobor Macák quartet o 20.30
31. 10. Jazz revue o 20.30
1. 11. Vít Švec trio o 20.30
REDUTA
26. 10. Traditional jazz studio o 21.30
27. 10. Magnumbig band o 21.30
28. 10. Šavle meče o 21.30
29. 10. Ivan Audes Trio o 21.30
30. 10. Karel Růžička Q o 21.30
31. 10. Milan Svoboda Big Band o 21.30
1. 11. František Uhlíř Team + Bernhard Girlinger o 21.30
POPOCAFEPETL MUSIC CLUB
26. 10. Friday dance fever o 20.30
27. 10. M. Y. Music o 20.30
28. 10. Gitans o 20.30
29. 10. Santy y Su Marabú o 20.30
30. 10. Tajné slunce o 20.30
31. 10. Sopoty o 20.30
DIVADLÁ
IMAGE
26. a 27. 10. The best of Image o 20.00
28. 10. Cabinet o 20.00
29. a 30. 10. Studio Clip o 20.00
31. 10. Black box o 20.00
NÁRODNÍ DIVADLO
27. 10. Lucerna o 14.00 a 19.00
28. 10. Libuše o 17.00
30. 10. Otec / Doma o 19.00
31. 10. Labutí jezero o 19.00
1. 11. Norma o 19.00
STAVOVSKÉ DIVADLO
27. 10. Zlatovláska o 14.00 a 18.00
28. 10. Richard III. o 19.00
30. 10. Kouzelná flétna o 19.00
31. 10. David a Goliáš o 19.00
ŠTÁTNA OPERA PRAHA
26. 10. Rusalka o 19.00
27. 10. Labutí jezero o 19.00
28. 10. Rusalka o 19.00
30. 10. Romeo a Julie (Národní divadlo v Brně) o 19.00
31. 10. Rigoletto o 19.00