Raňajky na Plute - FK Charlie centrum, 17.30, 19.45
Carmen - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Adamove jablká - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Edith Piaf - Mladosť, 17.30, 20.00
Malá Miss Sunshine - FK Nostalgia, 19.00
Čierna kniha - ARTkino Za zrkadlom, 20.10
Prebudenie tmy - Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 18.30, 19.40, 20.40, 21.50; Istropolis Cinema Center, 13.10, 15.10, 19.00
Superbad - Palace/Aupark, 10.50, 13.50, 16.20, 18.40, 21.00; Istropolis Cinema Center, 14.40, 17.00, 19.15, 21.30
Unesený - Palace/Aupark, 11.30, 16.30, 19.10, 21.40; Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.40, 20.10
Keď si Chuck bral Larryho - Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 18.50, 21.10
Disturbia - Palace/Aupark, 14.00
Denná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.40, 17.20; Istropolis Cinema Center, 20.30
Mr. Brooks - Palace/Aupark, 20.00
Niet návratu - Palace/Aupark, 15.10, 19.50; Istropolis Cinema Center, 21.10
Rušná hodina 3 - Palace/Aupark, 15.40
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 14.20, 16.50; Istropolis Cinema Center, 18.00
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Škaredé káčatko a ja - Palace/Aupark, 15.00, 17.00; Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.10
Ratatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 15.30, 18.00; Istropolis Cinema Center, 13.15, 15.30, 17.50
Harry Potter a Fénixov rád - Palace/Aupark, 15.50
Kráľovstvo - Palace/Aupark, 20.30; Istropolis Cinema Center, 16.30, 21.00
Shoot 'em Up - Palace/Aupark, 19.20, 21.20; Istropolis Cinema Center, 17.10, 20.50
Nabúchaná - Palace/Aupark, 18.20, 20.50; Istropolis Cinema Center, 13.20, 15.50, 18.15, 20.40
Kliatba domu slnečníc - Palace/Aupark, 17.40, 19.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 13.40, 17.40, 19.30, 21.20
Tajnosti - Palace/Aupark, 17.50; Istropolis Cinema Center, 15.40, 18.50
Posledná légia - Palace/Aupark, 16.00, 18.10; Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.40
Auto zabijak - Palace/Aupark, 20.20
Filmové premietanie pre žiakov školských družín - SD Nivy, Súťažná 18, o 14.00
DIVADLÁ
SND
G. Puccini: Bohéma, o 19.00 (sála opery a baletu)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Fidlikant na streche, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
Čajkovskij, Popovič, Pavlac, Ďurovčík: Labuťko, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Oči modrého psa, 19.00
DIVADLO A.HA.
MKC, Školská 14
I. Bukovčan: Slučka pre dvoch alebo Domáca šibenica, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Sedem hlavných hriechov, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: Gotika, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
R. Hawdon: Dokonalá svadba, o 19.00
DIVADLO SKRAT
Nám. SNP 12
Smutný život Ivana T., o 20.00
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr. Petržalka medzi Starým a Novým mostom
(Ne)pripravení & 3T, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Amenity Monday's by amenity djs - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Bluesové pondelky - Music club Hlava XXII, Bazová ul. 9 , o 20.00
Downstairs by C.O.D.E. (nuspirit.sk) - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
PROGRAM PRE DETI
n podujatie
Lampionáda (diskoparáda, súťaž o najkrajší tekvicový svetlonos) - Istra Centrum, Devínska Nová Ves, Hradištná 43, o 16.30