Auto zabijak - Palace/Aupark, 12.10, 16.50, 19.10, 21.30; Istropolis Cinema Center, 17.40, 21.30
Beštiár - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Bourneovo ultimátum - Palace/Aupark, 20.40; Istropolis Cinema Center, 20.40
Buena Vista Social Club - FK Nostalgia, 19.00
Disturbia - Palace/Aupark, 21.40
Gadjo Dilo, 17.45, 19.45
Hviezdny prach - Palace/Aupark, 10.40, 13.10, 15.30, 18.00; Istropolis Cinema Center, 15.20, 18.00
Iba na objednávku - Palace/Aupark, 18.30
Keď si Chuck bral Larryho - Palace/Aupark, 15.00, 19.50; Istropolis Cinema Center, 17.15
Kliatba zlatého kvetu - Palace/Aupark, 17.20; Istropolis Cinema Center, 16.00
Kráľovstvo - Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 17.10, 19.30, 20.30, 21.50; Istropolis Cinema Center, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10
Mr. Brooks - Palace/Aupark, 20.10; Istropolis Cinema Center, 13.05, 16.30, 20.30
Nabúchaná - Palace/Aupark, 15.40, 18.20, 20.50; Istropolis Cinema Center, 13.30, 18.50, 21.00
Návrat bocianov - Palace/Aupark, 17.30
Niet návratu - Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.40; Istropolis Cinema Center, 15.00, 19.25, 21.40
Posledná légia - Palace/Aupark, 17.00, 19.20, 21.20; Istropolis Cinema Center, 18.50, 21.00
Ratatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 15.10, 17.40; Istropolis Cinema Center, 13.15, 15.30, 17.50
ROMing - Palace/Aupark, 11.50, 20.00; Istropolis Cinema Center, 18.30
Rušná hodina 3 - Palace/Aupark, 19.40; Istropolis Cinema Center, 14.20, 19.40
Simpsonovci - Palace/Aupark, 15.00
Škaredé káčatko a ja - Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.10; Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.50, 16.40
Tajnosti - Palace/Aupark, 11.20, 13.50, 18.40, 20.40; Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.40, 20.10
Tepuy - Cesta do hlbín zeme - Mladosť, 18.30, 20.00
Transformers - Palace/Aupark, 14.20
Tretí muž - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
DIVADLÁ
SND
G. Verdi: Aida, o 19.00 (sála opery a baletu)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Fidlikant na streche, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
K. Vosátko: Modelky, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
D. Tristram: Inšpektor Drake a dokonalý zločin, o 19.00
LOĎ - DIVADLO V PODPALUBÍ
Tyršovo nábr., Petržalka medzi Starým a Novým mostom
Ne(pripravení), o 19.00
DIVADLO A.HA.
MKC, Školská 14
J. Milčák: Barokové oblaky, netradičný muzikál z Vajnorskej ulice, o 19.00
KLASIKA
Bach - Teleman (orchester Solamente naturali, Ars Longa Kammerchor (HU), N. Kiss (HU) - soprán, A. Schneider (Nemecko) - alt, Z. Megyesi (HU) - tenor, M.Trávniček (SK) - bas, P. Bacchin (Tal.) - baroková trúbka, S. Dinyés (HU) - dirigent. Program: J. S. Bach: Kantáta Ein feste Burg ist unser Gott, Kantáta Nun ist das Heil, Kantáta Es erhub sich ein Streit, G. Ph. Telemann: Kantáta Ach Herr, straf mich nicht in deinem Zorn, Concerto in D for Trompet - Nový evanjelický kostol, Legionárska ulica, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Amenity Monday's by amenity djs - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Bluesové pondelky - Music club Hlava XXII, Bazová ul. 9, o 19.00
Deep Down But Clean by DJ Junior - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Keiji Haino (JP), Mud Woodstone - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Harry Potter a Fénixov rád - Palace/Aupark, 15.50
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 14.40, 16.40
Shrek Tretí - Palace/Aupark, 14.30