Bournovo ultimátum - Istropolis Cinema Center, 15.50, 20.40; Palace/Aupark, 12.40, 19.10, 21.30
Cesta bojovníka - Istropolis Cinema Center, 17.10; Palace/Aupark, 11.50, 20.30
Čierna kniha - Mladosť, 20.00
Disturbia - Istropolis Cinema Center, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 12.30, 16.40, 21.00
Divoké vlny - Istropolis Cinema Center, 10.30, 12.30, 14.50; Palace/Aupark, 15.30
Hviezdny prach - Istropolis Cinema Center, 11.30, 14.10, 16.40, 18.00, 19.10, 20.20; Palace/Aupark, 10.40, 12.10, 13.20, 14.50, 16.00, 17.30, 18.40, 20.10, 21.20
Iba na objednávku - Istropolis Cinema Center, 16.10, 20.50; Palace/Aupark, 12.00, 18.10, 20.40
Keď si Chuck bral Larryho - Istropolis Cinema Center, 13.00, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 17.40, 20.00
Krásne sny - Istropolis Cinema Center, 14.20
Miss Potter - Tatra, 16.30; Palace/Aupark, 15.40
Návrat bocianov - Mladosť, 18.00; Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 19.50
Planéta teroru - Palace/Aupark, 15.50
Ratatouille - Dobrú chuť! - Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.15, 15.30, 17.50; Palace/Aupark, 11.40, 14.30, 17.00, 19.30, 21.50
ROMing - Istropolis Cinema Center, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 11.30, 13.40, 18.00, 20.20
Rušná hodina 3 - Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.00, 19.30, 21.20; Palace/Aupark, 10.50, 13.00, 17.20, 19.20, 21.40
Simpsonovci - Palace/Aupark, 15.20
Strings - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.40, 17.40
Škaredé káčatko a ja - Istropolis Cinema Center, 10.50, 12.50, 14.40, 16.30; Palace/Aupark, 15.00, 17.10
Taxidermia (Projekt 100) - Tatra, 20.30
Ten, kto dáva bacha - Istropolis Cinema Center, 15.10, 21.40; Palace/Aupark, 11.00, 21.10
Tepuy - Brána do hlbín Zeme - FK Charlie centrum, 18.15, 19.30, 20.45; Palace/Aupark, 17.50
Transformers - Istropolis Cinema Center, 11.40, 18.10; Palace/Aupark, 15.10
Tsotsi - FK Charlie centrum, 18.30, 20.15
Vratné lahve - Tatra, 18.30; FK Charlie centrum, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 19.00
Vydáš sa a basta! - Palace/Aupark, 18.50
Warholka - Istropolis Cinema Center, 16.50
DIVADLÁ
SND
C. Goldoni: Čertice, o 19.00 (sála)
V. Nezval: Manon Lescaut, o 19.00 (štúdio)
B. Bartók: Drevený princ / Hrad kniežaťa Modrofúza, o 19.00 (historická budova)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Fidlikant na streche, o 19.00 premiéra
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
R. Polák: Kentauri, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
J. Genet: Slúžky (študenti VŠMU), o 19.00 premiéra
PODUJATIA
Ružinovské hodové slávnosti: Folkfest - folklórny festival - areál Štrkovec, o 13.00
Čaj o piatej s HS Saturn - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
Výmenné stretnutie zberateľov - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 8.00 - 12.00
Sobotný čaj o štvrtej (skupina UNI) - DK Lúky, Vígľašská 1, o 16.00
KONCERTY A KLUBY
Ervín Schönhauser, Mária Repková, Igor Bázlik - Hviezdoslavovo nám., o 18.00
Marián Geišberg a Martin Geišberg (UKM) - Divadlo v podpalubí, Petržalská strana Dunaja, medzi Starým a Novým mostom, o 19.00
Tabula Rasa, Nový Rownák - rančík U Kanga, o 19.00
Nutcase, The Expose - Randal klub, o 20.00
DiscoFunkNightFever by DJs Yellow Box - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
Džijea - Nassau, Tyršovo nábrežie, 20.00
Vychodňarska zabava - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
explicit joints: jazzy (ecler team, sk), gabanna (drumatique/dnb, sk), dee m (comic bros, sk) - Soniclab, Obchodná 2, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Harry Potter a Fénixov rád - Palace/Aupark, 13.10, 16.10
Ninja korytnačky - Istropolis Cinema Center, 11.50, 15.40; Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.20
Shrek Tretí - Palace/Aupark, 14.40
n podujatie
Skús to s nami! - tvorivé dielne - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00