Bournovo ultimátum - Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.25; Palace/Aupark, 12.40, 17.00, 19.30, 21.50
Carmen - Artkino Za zrkadlom, 20.09
Cesta bojovníka - Istropolis Cinema Center, 12.30, 20.40; Palace/Aupark, 12.10, 20.30
Čierna kniha - Tatra, 17.45; Istropolis Cinema Center, 21.20
Disturbia - Istropolis Cinema Center, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10
Divoké vlny - detské kino Lúky, 17.00; Istropolis Cinema Center, 10.30, 12.20, 14.10; Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Edith Piaf - FK Mladosť, 17.30
Evan Všemohúci - Palace/Aupark, 14.50
Iba na objednávku - Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.20; Palace/Aupark, 11.20, 17.10, 19.20, 21.30
Keď si Chuck bral Larryho - Istropolis Cinema Center, 10.50, 15.00, 17.15, 19.30; Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.20, 18.40, 21.00
Krásne sny - Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.20; Palace/Aupark, 13.50
Miss Potter - Istropolis Cinema Center, 11.20, 15.20; Palace/Aupark, 13.10, 17.20; Mladosť, 20.00
Návrat bocianov - Tatra, 20.30; Palace/Aupark, 11.40, 18.00
Ninja korytnačky - Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30
Planéta teroru - Istropolis Cinema Center, 21.40; Palace/Aupark, 18.50, 20.50
Pravidlá lži - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 14.20
Škaredé káčatko a ja - Tatra, 16.00
Ratatouille - Dobrú chuť! - Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
Rušná hodina 3 - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.10, 14.40, 18.40, 19.50, 21.30; Palace/Aupark, 12.00, 17.40, 19.40, 21.40
ROMing - Mladosť, 15.30; Istropolis Cinema Center, 13.20, 17.10, 19.20; Palace/Aupark, 11.50, 18.10, 20.40
Simpsonovci vo filme - Istropolis Cinema Center, 10.40, 16.40; Palace/Aupark, 15.10
Ten, kto dáva bacha - Istropolis Cinema Center, 16.00, 21.50; Palace/Aupark, 10.50, 15.20, 19.10, 21.20
Tepuy - Cesta do hlbín zeme - FK Charlie centrum, 18.15, 19.30, 20.45; Palace/Aupark, 11.10, 18.20
Transformers - Istropolis Cinema Center, 11.40, 20.20; Palace/Aupark, 15.30
Vratné láhve - Palace/Aupark, 13.20, 20.20
Vydáš sa a basta! - Palace/Aupark, 20.10
Warholka - Istropolis Cinema Center, 16.20; Palace/Aupark, 16.00
Zdvíha sa vietor - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
DIVADLÁ
SND
M. Huba - M. Porubjak: Tančiareň, o 19.00 (činohra, sála)
N. LaBute: Vykúpenie, o 19.00 (štúdio)
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Stvorenie sveta, o 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
R. Hawdon: Dokonalá svadba, o 19.00
KLASIKA
Momentum Musicum: Terra Musica - gitarové duo T. Balážová + E. Kavuljaková - CC Centrum, Jiráskova 3, o 16.00
KONCERTY A KLUBY
Vox - Crystal Chord - Hviezdoslavovo námestie, o 18.00
Hudobný altánok, Hviezdoslavovo nám., o 18.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Nu Spirit on Air - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
PODUJATIA
Cestovateľské letné kino: Best Of Tasmania, Polynesia, West Australia - Horáreň Horský park, Lesná 1, 20.00
17. festival ezoteriky Prelínanie svetov - PKO, od 10.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Šarlotina pavučinka- DK Zrkadlový háj, 16.00
Harry Potter a fénixov rád - Igric, DK Dúbravka, 18.00; Lúky, 19.30; Istropolis Cinema Center, 16.10; Palace/Aupark, 12.50, 15.50
n divadlá
Popolvár (muzikál) - SND, nová budova (sála opery a baletu), o 17.00
Tri prasiatka - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 15.00
Žabí princ (divadlo Bum-bác) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Vareška, var! - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
Janko a Marienka alebo Čokoládová chalúpka - Divadlo a.ha, MKC Školská 14, o 16.00 a 17.00
Janko-Polienko - DK Nám. SNP 12, o 16.3
Rozprávky v Gullfosse: Ježibaby - reštaurácia Gullfoss, Čulenova 5, o 10.30
n podujatia
Loď mušketierov. Vyhliadková plavba bratislavským okruhom - loď Martin, o 15.00
Mobily 1 - Bibiana, Panská 41, o 16.00
Výmena hračiek - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00