Bournovo ultimátum - Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.25; Palace/Aupark, 17.00, 19.30, 21.50
Cesta bojovníka - Istropolis Cinema Center, 20.40; Palace/Aupark, 20.30
Čierna kniha - Tatra, 20.30; Istropolis Cinema Center, 21.20
Disturbia - Istropolis Cinema Center, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10
Divoké vlny - Istropolis Cinema Center, 14.10; Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Evan Všemohúci - Palace/Aupark, 14.50
Ezop/MFP - FK Nostalgia, 20.30
Iba na objednávku - Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.20; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Karu Sžda / Medvedie srdce - FK Za zrkadlom, 18.09
Keď si Chuck bral Larryho - Istropolis Cinema Center, 15.00, 17.15, 19.30; Palace /Aupark, 11.30, 14.00, 16.20, 18.40, 21.00
Krásne sny - Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.20; Palace/Aupark, 13.50
Miss Potter - Mladosť, 16.15; Istropolis Cinema Center, 15.20; Palace /Aupark, 13.10, 17.20
Návrat bocianov - Tatra, 18.30; Palace/Aupark, 11.40, 18.00
Planéta teroru - Istropolis Cinema Center, 21.40; Palace/Aupark, 18.50, 20.50
Pravidlá lži - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 14.20
Ratatouille - Dobrú chuť! - Istropolis Cinema Center, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.30, 20.00
ROMing - Mladosť, 20.00; Istropolis Cinema Center, 13.20, 17.10, 19.20; Palace /Aupark, 18.10, 20.40
Taxidermia - Mladosť, 18.00
Rušná hodina 3 - Istropolis Cinema Center, 13.10, 14.40, 18.40, 19.50, 21.30; Palace /Aupark, 12.00, 17.40, 19.40, 21.40
Sekerezáda / MFP - FK Nostalgia, 18.30
Simpsonovci vo filme - Istropolis Cinema Center, 16.40; Palace/Aupark, 15.10
Ten, kto dáva bacha - Istropolis Cinema Center, 16.00, 21.50; Palace/Aupark, 10.50, 15.20, 19.10, 21.20
Tepuy - Cesta do hlbín zeme - FK Charlie centrum, 18.15, 19.30, 20.45; Palace /Aupark, 11.10, 18.20
Transformers - Istropolis Cinema Center, 20.20; Palace/Aupark, 15.30
Tsotsi - Artkino Za zrkadlom, 20.15
Vratné láhve - Lúky, 19.30; Palace/Aupark, 13.20, 20.20
Vydáš sa a basta! - Palace/Aupark, 20.10
Warholka - Istropolis Cinema Center, 16.20; Palace/Aupark, 16.00
Zdvíha sa vietor - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
DIVADLÁ
SND
L. Andrejev: Katarína, o 19.00 (štúdio)
G. Feydeau: Chrobák v hlave, o 19.00 (stará budova)
Labutie jazero, o 19.00 (sála opery a baletu)
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
A. Werdelinová: Milovníci, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
M. Hvorecký: Plyš, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Desatoro, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
O. Belešová, M. Shiraki: John a Yoko, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
J. Godber: Piť, alebo byť fit, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
LISTEN! - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Skladačka - DJs Vec vs Junior - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Funny Fellows - rančík U Kanga, Starohájska 35 o 20.00
PODUJATIA
Hardvérová bižutéria - workshop - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 17.00
Čipkárske stretnutie, 8. ročník - predvádzanie paličkovanej čipky na nádvorí Zichyho paláca - MKC Zichyho palác, Ventúrska 9, od 10.00 do 18.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Harry Potter a Fénixov rád - Istropolis Cinema Center, 16.10; Palace/Aupark, 15.50
Ninja korytnačky - Istropolis Cinema Center, 14.00, 18.00; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30
n divadlá
Trip - Výlet - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 10.00
O dvoch babkách ježibabkách, rozprávka - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
Z rozprávky do rozprávky (O. Hoffmannová) - MKC, Gaštanová 19, o 14.00
n podujatia
Dialógy, protidrogové fórum pre žiakov ZŠ - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 13.00
Mobily 2 - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Stretnutie s tvorcami detských kníh - DK Nám. SNP 12, o 14.00
Návšteva u pána maliara. Pre 1. stupeň ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Tajomstvá knihy. Autorské čítanie Petra Glocka - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Tvorivý kútik: veselé pohľadnice - Klub 22, Vavilovova 22, o 17.00
Jesenné hry, súťažné hry pre deti ZŠ - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00