Bourneovo ultimátum - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Istropolis Cinema Center, 15.00, 19.15
Brazil - FK Nostalgia, 19.00
Cesta bojovníka - Palace/Aupark, 11.00, 18.30, 20.50; Istropolis Cinema Center, 13.10, 18.30, 20.40
Čierna kniha - Palace/Aupark, 20.20; Istropolis Cinema Center, 14.30, 21.20
Divoké vlny - Palace/Aupark, 13.00, 15.10, 17.00; Istropolis Cinema Center, 14.10
Evan Všemohúci - Palace/Aupark, 14.00, 16.10
Hairspray - Palace/Aupark, 15.10
Horšie to už nebude - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
Iba na objednávku - Palace/Aupark, 11.50, 17.10, 19.40, 21.50; Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.15, 19.50
Krásne sny - Palace/Aupark, 21.10; Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.20
Miss Potter - Palace/Aupark, 11.10, 13.10, 17.50, 20.10; Istropolis Cinema Center, 19.30, 21.40
Na sever severozápadnou linkou - FK Charlie centrum, 17.15, 19.45
Planéta teror - Palace/Aupark, 18.40, 20.40; Istropolis Cinema Center, 17.20, 21.50
Pravidlá lži - Palace/Aupark, 14.10
Predtucha - Palace/Aupark, 21.00
Ratatouille - Dobrú chuť! - Palace/Aupark, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 20.00; Istropolis Cinema Center, 13.15, 14.15, 15.30, 17.45, 20.00
ROMing - Palace/Aupark, 18.10, 20.30; Istropolis Cinema Center, 17.10, 19.20
Simpsonovci - Palace/Aupark, 15.40, 17.40; Istropolis Cinema Center, 16.40
Svetlá súmraku - Mladosť, 18.15
Šup sem, šup tam - Istropolis Cinema Center, 16.20
Taxidermia - FK Charlie centrum, 18.15, 20.00
Tepuy - Cesta do hlbín zeme - Tatra, 18.00, 19.30, 21.00; Palace/Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Transformers - Palace/Aupark, 15.30; Istropolis Cinema Center, 20.20
Vratné lahve - Mladosť, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 18.50; Istropolis Cinema Center, 18.40
Vydáš sa a basta! - Palace/Aupark, 19.50; Istropolis Cinema Center, 20.50
Warholka - Palace/Aupark, 10.40, 19.10; Istropolis Cinema Center, 17.15, 21.30
DIVADLÁ
SND, nová budova
Činohra
W. Shakespeare: Hamlet, o 19.00 premiéra
Štúdio
P. Pavlac: Partybr(e)akers, o 19.00
SND, historická budova
Opera
G. Verdi: Don Carlos, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Na skle maľované, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: Závisláci, o 19.30
DIVADLO SKRAT
Nám. SNP 12
Umri, skap a zdochni...!!!, o 20.00
KLASIKA
Konvergencie 2007: Francúzska noc komornej hudby - Design Factory, Bottova ul. 2, o 18.00
Mimoriadny koncert Slovenskej filharmónie. Program: L. Burlas: Epitaf pre symfonický orchester, J. Iršai: Quotations, L. Beethoven: Symfónia č. 7 A dur - Koncetná sieň SF, Reduta, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Spaniladžavot - DK Lúky, Vígľašská 1, o 19.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
Latino disko - Flamenco music club, Štefánikova ul., o 18.00
Beautiful Things - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Deep Fish - Nassau, Tyršovo nábrežie, 20.00
Finland Dig this! by DJs Hesh (Rovaniemi/FI) &C.O.D.E. - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
MF - neopunk, Forma - nu metal hardcore, Horská chata - punkrock, Rybičky48 - neopunk CZ, Greedy Fly - Randal klub, Karpatská 2, o 19.00
Music club: Spaniladžavot - DK Lúky, Vígľašská ul. 1, o 19.00
Big Deal - rančík U Kanga, Starohájska 35 o 20.00
PODUJATIA
Ideaxchange: trhovisko neziskových organizácií (chránené dielne a neziskové organizácie predstavia svoje aktivity) - Kamenné nám., od 10.00 do 18.00
Ružinovská tančiareň - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 17.00
New Radio Activity (rozhlasový happening) - letná čitáreň Červený rak, o 17.00 (v prípade zlého počasia v galérii Artotéka, Kapucínska 1)
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Harry Potter a Fénixov rád - Palace/Aupark, 15.50; Istropolis Cinema Center, 16.00
Ninja korytnačky - Palace/Aupark, 12.40, 14.30, 16.30, 18.20; Istropolis Cinema Center, 14.00, 16.10, 18.00
n divadlo
Prasiatka sa vlka neboja - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 10.00