Divoké vlny - Istropolis Cinema Center, 11.20, 13.20, 15.10, 17.40; Palace/Aupark, 11.10, 12.10, 13.10, 14.10, 15.10, 16.10, 17.10, 18.10
Edith Piaf - FK Charlie centrum, 17.15, 20.00, 20.00; Mladosť, 15.15, 17.45; Palace/Aupark, 19.10
Fantastická štvorka - Palace/Aupark, 13.40
Evan Všemohúci - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.10, 17.00, 19.30, 21.40; Palace/Aupark, 12.20, 16.50, 19.00, 21.10
Fraktúra - Mladosť, 20.15; Palace/Aupark, 20.40
Hairspray - Istropolis Cinema Center, 11.50, 14.20, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 10.30, 17.00, 19.20, 20.10, 21.40
Jednotka príliš rýchleho nasadenia - Istropolis Cinema Center, 15.20, 21.20
Krv ako čokoláda - Istropolis Cinema Center, 12.30, 16.30
Maharatal - Tajomstvo talizmanu - Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.30, 15.40, 18.20; Palace/Aupark, 14.00, 16.20, 18.40
Nové Francúzsko - Istropolis Cinema Center, 21.10
Predtucha - Istropolis Cinema Center, 16.40; Palace/Aupark, 11.50, 20.50
Simpsonovci vo filme - Istropolis Cinema Center, 12.10, 17.50, 19.40, 21.30; Palace/Aupark, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Parfum: Príbeh vraha - FK Charlie centrum, 17.00, 19.45
Simpsons - Palace/Aupark, 14.20 (originál bez titulkov)
Sólokapor - FK Charlie centrum, 18.15, 20.1
Transformers - Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.45, 17.30, 19.00, 20.15; Palace/Aupark, 10.40, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30
Vratné lahve - Istropolis Cinema Center, 18.30, 20.40; Palace/Aupark, 10.50, 18.50, 21.00
Vydáš sa a basta! - Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.20, 20.30; Palace/Aupark, 11.20, 17.20, 19.50
Princezné - Tatra 18.00, 20.30
KLASIKA
Rotterdam Jeungd Symfonie Orkest (Holandsko) - Hlavné nám., o 13.30
KONCERTY A KLUBY
Oli & spol. - folk, Neznámi - country, Black Horse - country - rančík U kanga, Starohájska 35, o 18.00
Deep Fish - Nassau, Tyršovo nábrežie, 20.00
Liquid beats by dj Blupcat (drumatique) - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
Milkshake (the best of edit.) - Subclub
Popular present Cosmic Brothers - Dj's Gabriel Brunner & Rafo (popular) - Nu Spirit, Medená 16, o 21.00
Antropoid + hostia - Randal klub, Karpatská 2, o 20.00
PODUJATIE
Salón U Liszta - v prípade nepriaznivého počasia Prednášková sála, Ventúrska 11, o 20.00
PROGRAM PRE DETI
n kiná
Harry Potter a Fénixov rád - Istropolis Cinema Center, 12.50, 15.30, 18.10; Palace/Aupark, 13.00, 14.40, 15.50, 17.50
Shrek tretí - Istropolis Cinema Center, 10.30, 14.30; Palace/Aupark, 12.50, 15.00
n podujatie
S farebnou paletkou na terase - tvorivé dielne - SD Nivy, Súťažná 18, od 10.00 do 14.00