Divoké vlny - Palace/Aupark, 10.30, 11.40, 12.40, 13.40, 14.40, 15.10, 15.40, 16.40, 18.40; Istropolis Cinema Center, 10.40, 11.20, 12.40, 13.20, 14.30, 15.20, 17.20
Drsňák - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10
Edith Piaf - Mladosť, 15.30; Palace/Aupark, 17.40, 20.40
Fantastická štvorka - Palace/Aupark, 14.30
Fraktúra - Palace/Aupark, 14.10, 18.20, 20.30; Istropolis Cinema Center, 17.20
Harry Potter a Fénixov rád - Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 15.20, 17.50, 18.30, 20.50; Istropolis Cinema Center, 12.50, 15.30, 18.10
Hory majú oči - Palace/Aupark, 21.20; Istropolis Cinema Center, 22.00
Jednotka príliš rýchleho nasadenia - Mladosť, 18.00, 20.15; Palace/Aupark, 11.50, 16.50; Istropolis Cinema Center, 19.20, 21.40
Krv ako čokoláda - Istropolis Cinema Center, 13.10, 15.10, 20.50
Nové Francúzsko - Istropolis Cinema Center, 12.20, 16.10, 21.30
Predtucha - Palace/Aupark, 11.20, 20.10; Istropolis Cinema Center, 11.10, 19.30
Simpsonovci - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
Simpsons - Palace/Aupark, 12.10, 16.20 (originál)
Smrtonosná pasca 4.0 - Zora, 19.30; Palace/Aupark, 21.10
Transformers - Palace/Aupark, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis Cinema Center, 12.30, 15.15, 16.30, 18.00, 19.15, 20.45
Vratné lahve - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 12.50, 17.20, 19.40, 21.50; Istropolis Cinema Center, 16.40, 18.40, 20.40
Vydáš sa a basta - Palace/Aupark, 19.10, 21.40; Istropolis Cinema Center, 11.50, 14.10, 18.30, 20.30
Metóda - Tatra 18.00
Pochod - Tatra 20.30
KLASIKA
Hudba a zvuk: Sláčiky v skle. Účinkuje: Cellomania, violončelové trio (Slovensko). Program: J. Bodin de Boismortier, L. Kupkovič, G. Cervetto, B. BartóK, J. Haydn, T. Salva, H. Górecki, M. Betko, A. W. Benoy / L. Sutton - nádvorie Starej radnice, o 20.00
KONCERTY A KLUBY
Přístav (CZ), ZA, Pressburgrass country - rančík U kanga, Starohájska 35, o 17.00
Drumatique - Nassau, Tyršovo nábrežie, 20.00
Komercial Dance Stuff by Dj I one - Club Sparx, o 20.00
Skupina Marmón z Chmelnice - Hviezdoslavovo nám., o 17.00
Zoro Laurinc so skupinou (SK) Šansón.sk - šansón.cz - Lisztov pavilón Univerzitnej knižnice, o 20.00
PODUJATIA
Jazda historickou električkou - Jesenského ul., SND, o 17.00
Festival historického šermu, tanca a remesiel - hrad Devín
PROGRAM PRE DETI
n kino
Shrek tretí - Palace/Aupark, 13.50, 16.10; Istropolis Cinema Center, 10.30, 14.40
n podujatia
Zážitková jazda parným vláčikom. Trasa: Hlavná stanica - Lamač - Petržalka - Bratislava-východ - Múzeum dopravy, Šancová ul., o 10.00
Rodinno-zábavné poučenie v zoo, o 15.00