Bestiář - Charlie centrum, 17.45, 19.45; Istropolis Cinema Center, 17.10; Palace/Aupark, 17.40, 20.10
Dannyho trinástka - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.20, 19.20, 20.40, 21.40; Palace/Aupark, 10.40, 13.20, 16.00, 18.40, 20.30, 21.20
Divé svine - Palace/Aupark, 19.40
Hostel 2 - Palace/Aupark, 21.50
Nebo nad Berlínom - Mladosť, 18.00, 20.15
Nikde v Afrike - Charlie centrum, 18.00
Old Boy - Charlie centrum, 18.15, 20.15
Ostreľovač - Palace/Aupark, 14.50
Piráti z Karibiku 3: Na konci sveta - Istropolis Cinema Center, 17.30, 20.50; Palace/Aupark, 15.50, 19.10
Ozveny Artfilmu 2007 - Tatra, 18.00, 20.30
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 15.20
Rande mesiaca - Istropolis Cinema Center, 13.10, 15.10
Shrek tretí - Istropolis Cinema Center, 13.00, 13.50, 15.00, 16.00, 17.00, 18.10, 19.10, 21.10; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 21.40
Shrek tretí - Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.00, 19.00, 21.10 (titulky)
Smrtonosná pasca - Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30; Palace/Aupark, 10.30, 12.10, 13.10, 14.40, 15.40, 17.20, 18.20, 19.50, 20.50
Zápisky o škandále - Palace/Aupark, 18.00
Spiderman 3 - Istropolis Cinema Center, 14.50; Palace/Aupark, 11.00, 14.00, 16.50
Zodiac - Istropolis Cinema Center, 13.40, 20.10; Palace/Aupark, 20.20
Žiadostivé telo - Charlie centrum, 20.30
Život, smrť a niečo medzitým - Istropolis Cinema Center, 16.50, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 10.50, 13.00, 15.10, 17.10, 19.20, 21.30
Letné Shakespearovské slávnosti: Sen noci svätojánskej - Bratislavský hrad, o 20.30
Musica Viva (súbor renesančnej hudby) - františkánsky kostol, Františkánske nám. 1, o 20. 30
Goldies Hits - Club 39, o 21.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Folklórne podvečery - nádvorie Starej radnice, Primaciálne nám. 3,o 19.00
Gabriel - Piano - Café Studio Club, Laurinská ul., o 18.00
n kiná
Pasca na žraloka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Shrek tretí - Istropolis Cinema Center, 13.00, 13.50, 15.00, 16.00, 17.00 Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30
Shrek tretí - Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.00 (titulky)
n divadlá
O pyšnej Margarétke (Martin Žák) - Medická záhrada, o 10.30
P. Jariabková: Do dávnych čias mesta nakuknite, decká - divadlo Ludus, Stará radnica, Radničné nám., o 17.00