Beštiár - Mladosť, 16.15, 18.15; Istropolis Cinema Center, 11.10, 15.15, 21.20; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 17.20, 19.40, 21.50
Divé svine - Istropolis Cinema Center, 19.20; Palace/Aupark, 20.10
Fontána - Tatra, 18.30, 20.30
Grandhotel - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Hezké chvilky bez záruky - FK Charlie centrum, 18.00
Hostel - Istropolis Cinema Center, 16.20, 21.30; Palace/Aupark, 21.10
Hudba a text - Lúky, 19.30; Múzeum, 19.30
Kráľovná - Palace/Aupark, 13.10, 17.40
Obsluhoval jsem anglického krále - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Ostreľovač - Istropolis Cinema Center, 17.10, 21.40; Palace/Aupark, 11.50, 18.10, 21.00
Piráti z Karibiku 3: Na konci sveta - Istropolis Cinema Center, 11.50, 13.15, 17.30, 18.20, 20.50; Palace/Aupark, 12.20, 13.40, 15.40, 17.00, 19.00, 20.20
Posledný škótsky kráľ - Mladosť, 20.15
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 11.40, 16.10
Rande mesiaca - Istropolis Cinema Center, 12.10, 14.10, 16.10, 20.30; Palace/Aupark, 12.40, 18.50
Samaritánka - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Shrek tretí - Istropolis Cinema Center, 11.00, 12.00, 12.30, 13.00, 14.00, 14.30, 15.00, 16.00, 16.30, 17.00, 18.00, 18.30, 19.00, 20.00, 21.00; Palace/Aupark, 10.40, 11.30, 12.00, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.30, 16.00, 16.30, 17.30, 18.00, 18.30, 19.30, 20.00, 20.30, 21.30
Spiderman 3 - Igric, DK Dúbravka, 19.00; Istropolis Cinema Center, 16.40; Palace/Aupark, 11.10, 14.10, 17.10
Taxi 4 - Palace/Aupark, 14.50, 16.50
Transylvánia - FK Charlie centrum, 20.30
Zápisky o škandále - Palace/Aupark, 10.50, 15.20, 19.50, 21.40
Zodiac - Istropolis Cinema Center, 18.10, 21.10; Palace/Aupark, 11.00, 16.20, 19.20
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
Dance box alebo tanečná krabica (TŠ - Jumbo), o 16.00 a 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
M. Gavran: Hľadá sa nový manžel, o 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
Rozprávky v Gullfosse: O lenivom myšiakovi - reštaurácia Gullfos, Čulenova 5, o 10.30
Momentum Musicum: Najkrajšie árie a piesne. Účinkujú: Erika Jakab, Miriam Žiarna, Jordana Palovičová, Stefana Palovičová. Program: Bach, Händel, Vivaldi, Haydn, Mozart, Dutilleux, Liszt, Kodály, Schneider-Trnavský, Cilea - CC centrum, Jiráskova 3, o 16.00
Jazzové Jam-Session: The Trio (Ľ. Šrámek; J. Kalász & M. Ševčík) - Hlava XXII, Bazová 9, o 20.00
Bratislava Hot Serenaders - SD Nivy, Súťažná 18, o 19.00
Boogaloo Husle by DJ Kinet (allthatDžez) - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Reggae.sk presents Kefir Allmighty - Radosť, Obchodná ul., o 21.00
Gabriel - Piano - Café Studio Club, Laurinská ul., o 18.00
Hardvér play (workshop) - A 4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 15.00
Predstavujú sa (tanečná akadémia ZUŠ Vrakuňa) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 17.00.
Keltská korzo párty (The Cassidys (Írsko), Petronella (Slovensko), Lúčnica - Hlavné námestie, o 19.00.
Popoludnie pre seniorov (Miroslav Švába slovenské a svetové evergreeny, Ľudová hudba bratov Kuštárovcov, Sprievodné akcie: meranie krvného tlaku a tuku) - Spoločenská hala PKO, o 16.00 vstup bezplatný.
Zraz historických železničných vozidiel, program - Rušňové depo Bratislava východ (Staré depo - Rendez) od 9. 00 - 18.00 (odvoz do areálu motorovými vlakmi z Bratislavy - Hlavnej stanice alebo historickou električkou (od hotela Carlton) do Rače s prestupom na autobus).
n kiná
Pasca na žraloka - Istropolis Cinema Center, 11.30, 13.10, 14.50; Palace/Aupark, 14.40, 16.20
Šarlotina pavučinka - Palace/Aupark, 14.20
Tajomstvo Robinsonovcov - Igric, DK Dúbravka, 17.00; Palace/Aupark, 15.10
n podujatia
Čarodejníkov učeň - Bibiana, Panská 41, o 16.00
Záverečná akadémia ZUŠ Jána Albrechta - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 17.00