Beštiár - Mladosť, 20.15; Palace/Aupark, 11.50, 14.00, 16.50, 19.20, 21.40; Istropolis Cinema Center, 13.40, 18.20, 21.20
Divé svine - Palace/Aupark, 20.20; Istropolis Cinema Center, 19.20
Goyove prízraky - Palace/Aupark, 20.40
Hostel 2 - Palace/Aupark, 19.10, 21.20; Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.30, 17.40, 19.40, 21.40
Kráľovná - Palace/Aupark, 16.40
Kvaska - Palace/Aupark, 15.50
Old Boy - Mladosť, 18.00
Ostreľovač - Palace/Aupark, 18.20, 20.50; Istropolis Cinema Center, 13.20, 15.50, 21.30
Piráti Karibiku 3: Na konci sveta - Palace/Aupark, 10.30, 11.40, 12.50, 13.50, 15.00, 16.10, 17.10, 18.10, 19.30, 20.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 14.00, 16.15, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 14.30
Rande mesiaca - Palace/Aupark, 12.10, 18.50, 21.00; Istropolis Cinema Center, 14.20, 16.20, 20.40
Spider Man 3 - Palace/Aupark, 14.30, 17.30; Istropolis Cinema Center, 13.50, 16.40
Taxi 4 - Palace/Aupark, 15.40; Istropolis Cinema Center, 16.00
Zápisky o škandále - Palace/Aupark, 12.00, 16.30, 18.30
Zodiak - Palace/Aupark, 11.30, 14.50, 18.00, 19.50, 21.10; Istropolis Cinema Center, 13.00, 18.00, 21.00
n FILMOVÉ KLUBY
Bitka na nebi - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Hezké chvilky bez záruky - FK Charlie centrum, 18.00
Kupec benátsky - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
Pani pomsta - FK Nostalgia, 19.00
Toyen - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Transylvánia - FK Charlie centrum, 20.30
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
V. Klimáček: Dr. Gustáv Husák, o 19.00
SND - OPERA
Nová budova, Pribinova
G. Verdi: Nabucco, o 19.00
SND - ČINOHRA (SÁLA)
Nová budova Pribinova
Festival tanca, o 20.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
B. Ahlfors: Iluzionisti, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
Z. Križková: Poslovia, anjelská komédia, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: Závisláci, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
R. Hawdon, M. Camoletti: S pyžamom alebo bez, o 19.00
A4 - NULTÝ PRIESTOR
Nám. SNP 12
Pieskovisko (Stromy, združenie pre nezávislé divadlo), o 20.00
DIVADLO KAPLNKA
VŠMU - galéria, Ventúrska ul.
P. Mouritzen, P. Palik: Knork, o 10.00
Zoznámte sa s internetom - CC centrum, Jiráskova 3, o 18.00
n kiná
Pasca na žraloka - Palace/Aupark, 14.10, 16.00, 17.50; Istropolis Cinema Center, 14.30
Šarlotina pavučinka - Palace/Aupark, 14.20
Tajomstvo Robinsonovcov - Palace/Aupark, 14.40, 17.00
n podujatia
Deti - kvety zeme - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 17.00
Vernisáž výtvarných prác detí z petržalských škôl - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.30