Číslo 23 - Palace/Aupark, 10.50, 19.40, 21.50
Divé svine - Palace/Aupark, 18.50, 21.00; Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.20, 21.20
Fontána - Palace/Aupark, 19.20, 21.40
Goyove prízraky - Palace/Aupark, 20.00
Kráľovná - Mladosť, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 18.40
Kvaska - Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.30; Istropolis Cinema Center, 13.30, 20.50
Ostreľovač - Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 17.40, 19.00, 20.10, 21.30; Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10
Piráti Karibiku III - Palace/Aupark, 10.30, 11.20, 12.50, 13.50, 14.40, 16.10, 17.10, 18.00, 19.30, 20.30, 21.20; Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.00, 16.15, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.30
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 15.50
Rozhovor s nepriateľom - Lúky, 19.30
Spiderman 3 - Palace/Aupark, 14.50, 18.20, (titulky) 21.20; Istropolis Cinema Center, 15.30, 18.10
Sunshine - Tatra, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 17.50
Taxi 4 - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis Cinema Center, 15.50, 18.00, 19.50
Zvádzanie neznámeho - Palace/Aupark, 20.50; Istropolis Cinema Center, 21.40
n FILMOVÉ KLUBY
Apocalypto - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
Outsider - FK Charlie centrum, 17.45, 19.45
Čas - FK Charlie centrum, 18.00
Zajtra nehráme - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Manderlay - FK Charlie centrum, 20.30
Kráľovná - Artkino Za zrkadlom, 20.06
Babel - FK Nostalgia, 19.00
Starec s veľkými krídlami - FK Za zrkadlom, 18.06
SND - činohra, štúdio
Nová budova, Pribinova ul.
T. Kusá: S mamou, predpremiéra
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
J. Godber, J. Thorntonová: Barmanky, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
P. Weiss: Bajmann Brothers, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
G. Dusík: Pod cudzou vlajkou, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
K. Vosátko: Modelky, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
R. Thomas: Mandarínková izba, o 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
D. Goggin: Mníšky 2 Milionárky, o 19.00
Vocal beats by djane Yoshida - Radosť, Obchodná ul., o 19.00
Corida - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Klavírne trio Istropolis (K. Brejková, M. Lipková, K. Zajacová, violončelo). Program: L. van Beethoven: Klavírne trio D dur, op. 70 č. 5 - "Trio duchov", D. Šostakovič: Trio č. 2 op. 67, e mol - Mozartova sieň Rakúskeho veľvyslanectva, Ventúrska 10, o 18.00
Seoul Yego Youth Symphony (Kor). Benefičný koncert pre nadáciu Výskum rakoviny Diriguje Nanse Guma. Program: Ludwig van Beethoven: Koncert pre klavír, husle, violončelo a orchester C dur, op. 56 (Tripelkoncert), Peter Iľjič Čajkovský: Symfónia č. 5 e mol, op. 64 - Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, Mýtna 1, o 19.00
Fenomén metropolizmu Bratislavy v 16. a 17. storočí. Prednáša Michal Bada - Univerzitná knižnica, seminárna sála, Klariská 5, o 17.00
Knižný workshop - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 16.00
n kiná
Pasca na žraloka - Palace/Aupark, 15.30, 17.20; Istropolis Cinema Center, 13.50, 15.40
Šarlotina pavučinka - Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Tajomstvo Robinsonovcov - Palace/Aupark, 14.20, 16.40
n divadlá
Vlk a Serafínka - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00
T. Frešo: Martin a slnko - SND, Hviezdoslavovo nám., o 11.00
Janko a Marienka alebo Čokoládová chalúpka - Divadlo a.ha, MKC Školská 14, o 10.00 a 14.30
n podujatia
Hobby kurz: tkanie na ráme - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
Tvorivý kútik: obrázky z cestoviny - Klub 22, Vavilovova 22, o 16.30
Kráľ škriatkov - Bibiana, Panská 41, o 10.00