Číslo 23 - Palace/Aupark, 10.50, 19.40, 21.50
Divé svine - Palace/Aupark, 18.50, 21.00; Istropolis Cinema Center, 19.20, 21.20
Fontána - Palace/Aupark, 19.20, 21.40
Goyove prízraky - Palace/Aupark, 20.00
Kráľovná - Mladosť, 18.15, 20.15; Palace/Aupark, 18.40
Kvaska - Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.30; Istropolis Cinema Center, 20.50
Ostreľovač - Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 17.40, 19.00, 20.10, 21.30; Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10
Piráti Karibiku III - Palace/Aupark, 10.30, 11.20, 12.50, 13.50, 14.40, 16.10, 17.10, 18.00, 19.30, 20.30, 21.20; Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.00, 16.15, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.30
Posledný škótsky kráľ - Tatra, 18.00, 20.30
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 15.50
Spiderman 3 - Palace/Aupark, 14.50, 18.20, (titulky) 21.20; Istropolis Cinema Center, 15.30, 18.10
Sunshine - Palace/Aupark, 17.50
Happy Feet - Tatra, 18.00
Taxi 4 - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis Cinema Center, 15.50, 18.00, 19.50
Zvádzanie neznámeho - Palace/Aupark, 20.50; Istropolis Cinema Center, 21.40
n FILMOVÉ KLUBY
Apocalypto - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
Outsider - FK Charlie centrum, 17.45, 19.45
Päť prekážok - FK Charlie centrum, 18.00
Posledný škótsky kráľ - FK Nostalgia, 19.00
THX - FK Charlie centrum, 20.30
Zajtra nehráme - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Životy tých druhých - FK Nostalgia, 19.00
SND - činohra, štúdio
Nová budova, Pribinova ul.
K. Čapek: R. U. R., o 19.00
V. Klimáček: Kto sa bojí Beatles, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Agent Krowiak zasahuje, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
M. Mistrík: Dankine zázraky, spoveď nežného slovanistu, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
T. Bernhard: Pred odchodom na odpočinok, o 19.00
Festival progresívneho rocku: Lyricus, Persona grata, Skrat f štrku, Stage of Synergy, Nemota - DK Lúky, Vígľašská 1, o 18.00
Živé kvety - Kolowrat - Randal Club, o 21.00
T.R. BAND - Café Studio Club, Laurinská ul., o 18.00
Liquid beats by dj Blupcat (drumatique) - Radosť, Obchodná ul., o 19.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
Latino disko - Flamenco music club, Štefánikova ul., o 18.00
Ružinovská tančiareň - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 17.00
Medzinárodný festival detských folklórnych súborov: 10.00 koncerty účastníkov festivalu v Bratislave a okolí, 14.00 sprievod detí v krojoch v historickom centre Starého Mesta, 16.00: vystúpenie DFS na Hviezdoslavovom námestí
n kiná
Deti a film - DK Ružinov, o 14.00
Pasca na žraloka - Palace/Aupark, 15.30, 17.20; Istropolis Cinema Center, 13.50, 15.40, 17.20
Šarlotina pavučinka - Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Tajomstvo Robinsonovcov - Palace/Aupark, 14.20, 16.40
V tom dome straší - Istropolis Cinema Center, 10.00, 12.00, 14.00
n divadlá
M. Dubovský: Tajomný kľúč - SND Hviezdoslavovo nám. 1, o 11.00
Janko a Marienka alebo Čokoládová chalúpka - Divadlo a.ha, MKC Školská 14, o 9.00, o 11.00, o 14.00
n podujatia
Deň detí v Bibiane. Celý deň vstup voľný na výstavy, tvorivé dielne a divadelné predstavenie - Bibiana, Panská 41, od 10.00 do 18.00
Detský svet - areál Štrkovec - letné divadlo, o 14.00
Detská radosť. Podujatie pre deti s mentálnym postihnutím - M-klub, Rovniankova 3, o 10.00