Číslo 23 - Istropolis Cinema Center, 13.00, 19.15, 21.10; Palace/Aupark, 11.50, 14.10, 16.10, 18.20, 20.30
Diablova žatva - Mladosť, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 11.30, 19.10
Divé svine - Istropolis Cinema Center, 16.40, 18.40, 20.50; Palace/Aupark, 17.30, 19.40, 21.50
Fontána - Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.30, 21.20; Palace/Aupark, 18.50
Goyove prízraky - Istropolis Cinema Center, 15.10, 17.20; Palace/Aupark, 20.50
Grandhotel - Istropolis Cinema Center, 18.20; Palace/Aupark, 12.00, 20.40
Kráľovná - Istropolis Cinema Center, 14.00, 19.25; Palace/Aupark, 20.20
Kvaska - Tatra, 18.30; Istropolis Cinema Center, 13.10, 16.10, 20.30; Palace/Aupark, 10.50, 13.20, 15.40, 17.50, 20.10
Neviditeľné deti - Palace/Aupark, 18.30
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 16.30
Pani Pomsta - Tatra, 20.30; Istropolis Cinema Center, 14.30, 19.00, 21.40
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 14.50, 16.50
Spiderman 3 - Istropolis Cinema Center, 15.30, 16.20, 18.10, 21.00, (ČT) 20.20; Palace/Aupark, 15.10, 16.00, 18.10, 19.00, 21.00, (ČT) 14.10, 17.00, 20.00
Sunshine - Istropolis Cinema Center, 15.00, 17.10; Palace/Aupark, 21.20
Taxi 4 - Istropolis Cinema Center, 16.00, 18.00, 19.50; Palace/Aupark, 17.10, 18.00, 19.20, 21.30
Zvádzanie neznámeho - Istropolis Cinema Center, 21.30; Palace/Aupark, 10.30, 21.10
FILMOVÉ KLUBY
Proti múru - FK Charlie centrum, 18.00
Cesta domov - FK Charlie centrum, 18.15, 20.45
Hezké chvilky bez záruky - FK Charlie centrum, 20.30
Babel - FK Charlie centrum, 17.30, 20.15
Kráľovná - FK Charlie centrum, 17.45, 19.45;
SND - opera
Historická budova, Hviezdoslavovo nám.
B. Britten: Peter Grimes, o 19.00
SND - činohra (veľká sála, štúdio)
Nová budova, Pribinova
V. Klimáček: Hypermarket, o 19.00
P. Pavlac: Partybr(e)akers, verejná generálka 10.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
Bez obáv, prosím. Šou Jana Krausa, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Prehliadka tvorby mladých slovenských skladateľov vážnej hudby, o 18.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
M. Mistrík: Dankine zázraky, spoveď nežného slovanistu, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
O. Belešová, M. Shiraki: John a Yoko, o 19.30
DIVADLO SKRAT
Nám. SNP 12
Nemusím veľa, stačí dobre..., o 20.00
Symfonický koncert: Česká filharmónia, dirigent: Zdeněk Mácal. Program: O. Mácha, Symphonia Bohemorum (2002 a 2003), H. Berlioz: Fantastická symfónia op. 14 - Koncertná sieň SF, Palackého 2, o 19.00
Digital Euphory Fester's B-day - Radosť, Obchodná ul., o 21.00
Fresh FM - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Nu by DJs Kinet(allthatDžez) & Magálová(allthatDžez) - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Dopler Fridays - Dopler Multicentrum, Prievozská 18, o 20.00
Guitarfest 2007 - PKO, o 18.00
Hidden Group, ACHO, Karavana, majster sveta v Tap Dance, Belly & Tribal Dance, Body Drumming - DK Zrkadlový háj, o 19.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborova 1/a, o 22.00
Aligátor Rock Night - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
Latino disko - Flamenco music club, Štefánikova ul.
E.A, D.S. (ČR)- DK Lúky, Vígľašská 1, o 19.00
DFS Studienka (reprezentačné vystúpenie) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 18.00
Nord Fest - dni severského filmu, hudby a cestovania - DK Ružinov, Ružinovská 28, od 10.00
n kiná
Arthur a Minimojovia - Palace/Aupark, 15.20
Pasca na žraloka - Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.20, 17.00; Palace/Aupark, 13.40, 15.30, 17.20
Spláchnutý - Palace/Aupark, 15.00
Šarlotina pavučinka - Istropolis Cinema Center, 14.00; Palace/Aupark, 15.50
Tajomstvo Robinsonovcov - Palace/Aupark, 14.00, 16.20
n divadlo
Červená čiapočka - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 11.00