Americká kliatba - Palace/Aupark, 17.40
Atentát v Ambassadore - Istropolis Cinema Center, 14.50, 19.20
Babel - Mladosť, 18.00; Palace/Aupark, 19.30
Diablova žatva - Istropolis Cinema Center, 14.20, 16.20, 20.20; Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20
Ghost Rider - Palace/Aupark, 14.40, 17.20
Goyove prízraky - Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis Cinema Center, 14.10, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 10.50, 13.20, 15.50, 18.20, 20.50
Hannibal: Zrodenie zla - Istropolis Cinema Center, 17.10, 21.40; Palace/Aupark, 18.30, 21.00
Hudba a text - Palace/Aupark, 19.40, 21.50
Kniha rekordov Sutky - Palace/Aupark, 14.20, 18.50
Kráľovná - Mladosť, 20.30; Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.00, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 17.50, 20.00
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.30
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 16.30
Norbit - Istropolis Cinema Center, 15.10, 21.20; Palace/Aupark, 15.10
Obsluhoval som anglického kráľa - Palace/Aupark, Palace/Aupark, 20.40
Posledný škótsky kráľ - Istropolis Cinema Center, 14.00, 18.00; Palace/Aupark, 12.30, 19.50
Prázdniny pána Beana - Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.40, 17.40, 19.40; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Sunshine - Istropolis Cinema Center, 16.30, 18.40, 20.50; Palace/Aupark, 18.10, 20.30
Zvádzanie neznámeho - Istropolis Cinema Center, 16.50, 19.00, 21.10; Palace/Aupark, 10.40, 13.00, 18.00, 20.20
n FILMOVÉ KLUBY
V tieni Beethovena - FK Charlie centrum, 17.30, 19.45
Dreamgirls - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
Staré, nové, požičané - FK Charlie centrum, 18.00
Krádeže a vlámania - FK Charlie centrum, 18.15, 20.45
3-iron - FK Charlie centrum, 20.30
Toyen - Artkino Za Zrkadlom, 20.04
Čas - FK Nostalgia, 19.00
opera a balet SND
Historická budova, Hviezdoslavovo nám. 1
G. Verdi: Don Carlos, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
Z. Križková: Poslovia, anjelská komédia, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Jááánošííík (po tridsiatich rokoch), o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
B. Ahlfors: Iluzionisti, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
I. Blahút: Konkurz, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
Rodinná slávnosť, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: www.osamelá.sk, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
D. Tristram: Inšpektor Drake a dokonalý zločin, o 19.00
5. koncert cyklu Bach - Kantáty so Solamente naturali. Účinkujú: Orchester Solamente naturali, um. vedúci Miloš Valent; Chorus alea Lucia Duchoňová, Mária Henselová, Marián Olszewski, Matúš Trávniček, Soma Dinyés (HU), Branislav Kostka. Program: J. S. Bach: Chorál Sing, bet und geh auf Gottes Wegen z kantáty BWV 93, Bisher habt ihr nichts gebeten in meinem Namen, kantáta BWV 87 Wie müssen durch viel Trübsal in das Reich Gottes eingehen, kantáta BWV 146; M. Bázlik: Päť malých elégií pre sláčiky (výber), Kantáta v starom slohu pre komorný súbor, madrigal a mezzosoprán - Nový evanjelický kostol, Legionárska ulica, o 19.00
Goldies Hits - Club 39, o 21.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Trip to Brazil - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Gabriel - Piano - Café Studio Club, Laurinská ul. o 19.00
John Digweed - PKO, 21.00
Viedeň - veľkomesto v 19. - 21. storočí. (Jan Tabor a rakúsky hosť). Architektonická prednáška - VŠVU, Hviezoslavovo nám. 18, miestnosť 135, o 19.00
n kiná
Arthur a minimojovia - Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Most do krajiny Terrabithia - Palace/Aupark, 15.40
Spláchnutý - Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Tajomstvo Robinsonovcov - Istropolis Cinema Center, 13.50, 14.40, 15.50; Palace/Aupark, 11.10, 13.10, 15.20, 17.30
n podujatie
Stavanie mája (V. Meško, DFS Klnka) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 17.00