Americká kliatba - Palace/Aupark, 17.40
Atentát v Ambassadore - Istropolis Cinema Center, 14.50, 19.20
Babel - Mladosť, 18.00; Palace/Aupark, 19.30
Diablova žatva - Istropolis Cinema Center, 14.20, 16.20, 20.20; Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20
Gost Rider - Palace/Aupark, 14.40, 17.20
Goyove prízraky - Tatra, 18.00, 20.30; Istropolis Cinema Center, 14.10, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 10.50, 13.20, 15.50, 18.20, 20.50
Hannibal: Zrodenie zla - Istropolis Cinema Center, 17.10, 21.40; Palace/Aupark, 18.30, 21.00
Hudba a text - Palace/Aupark, 19.40, 21.50
Kniha rekordov Sutky - Palace/Aupark, 14.20, 18.50
Kráľovná - Mladosť, 20.30; Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.00, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 17.50, 20.00
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.30
Náuka o snoch - Múzeum, 19.00
Norbit - Istropolis Cinema Center, 15.10, 21.20; Palace/Aupark, 15.10
Obsluhoval som anglického kráľa - Palace/Aupark, 20.40
Posledný škótsky kráľ - Istropolis Cinema Center, 14.00, 18.00; Palace/Aupark, 12.30, 19.50
Prázdniny pána Beana - Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.40, 17.40, 19.40; Palace/Aupark, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 16.30
Sunshine - Istropolis Cinema Center, 16.30, 18.40, 20.50; Palace/Aupark, 18.10, 20.30
Zvádzanie neznámeho - Istropolis Cinema Center, 16.50, 19.00, 21.10; Palace/Aupark, 10.40, 13.00, 18.00, 20.20
n FILMOVÉ KLUBY
V tieni Beethovena - FK Charlie centrum, 17.30, 19.45
Dreamgirls - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
Staré, nové, požičané, modré - FK Charlie centrum, 18.00
Krádeže a vlámania - FK Charlie centrum, 18.15, 20.45
Toyen - FK Charlie centrum, 20.30
Sólokapor - FK Nostalgia, 19.00
Opera a Balet SND
Historická budova, Hviezdoslavovo nám. 1
R. Strauss: Ariadna na Naxe, o 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
Pozvání na večírek (divadlo Skelet - ČR), o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Ritro Tour Gasp 2, o 16.00 a 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
M. Lasica, J. Satinský: Don Quijote, o 19.00
Činohra SND
Nová budova, Pribinova
E. Ionesco: Stoličky, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
K. J. Erben: Vodník (divadlo Tiché iskry Banská Bystrica), o 10.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
R. Polák: Play Gorkiy alebo Letní hostia, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Desatoro, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
V. Klimáček: Gotika, o 19.30
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
J. C. Isnert: No, nie je to jednoduché, o 19.00 premiéra
Koncert Slovenskej filharmónie, dirigent: Petr Vronský, sólista: Rem Urasin, klavír. Program: A. Dvořák: Karneval, koncertná predohra, P. I. Čajkovskij: Koncert pre klavír a orchester č. 1 b mol, J. Sibelius: Symfónia č. 2 D dur op. 43 - Koncertná sieň SF, o 19.00
Sisa Michalidesová a hostia, džezový koncert - divadlo a.ha, MKC, Školská 14, o 19.00
Kvety nikotínu - DK Lúky, Vígľašská 1, o 19.00
Nassaund-Call Me To Miami... - Nassau, Tyršovo nábrežie, loď pri divadle Aréna, o 20.00
Oldies párty / DJ Kájo - Dom kultúry Lúky, Vígľašská 1, o 20.00
Fernet citrus night - cirkus Barok, Rázusovo nábr., o 20.00
Tudo Beleza by DJ Jazzmate - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
BT pres. Ferry Corsten - Dopler Multicentrum, Prievozská ul. 18, o 20.00
Trio Fame (pop) - Café Studio Club, Laurinská ul. o 19.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a, o 22.00
Aligátor Rock Night - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
Latino disko - Flamenco music club, Štefánikova ul., o 18.00
Burza kníh - nádvorie Mestskej knižnice na Klariskej 16, od 9.00 do 19.00
n kiná
Arthur a minimojovia - Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Most do krajiny Terrabithia - Palace/Aupark, 15.40
Spláchnutý - Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Tajomstvo Robinsonovcov - Istropolis Cinema Center, 13.50, 14.40, 15.50; Palace/Aupark, 11.10, 13.10, 15.20, 17.30
n podujatia
Kolorit jari, výtvarno-tvorivé dielne pre mládež s mentálnym postihnutím - M-Klub, Rovniankova 3, o 11.00
Naháňala mačka myšku - Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00