Americká kliatba - Palace/Aupark, 21.50
Babel - Istropolis Cinema Center, 20.20; Palace/Aupark, 10.40, 20.10, 21.10
Ghost Rider - Palace/Aupark, 15.20
Hannibal - Zrodenie zla - Mladosť, 15.15; Istropolis Cinema Center, 17.00, 19.15, 21.30; Palace/Aupark, 11.40, 18.00, 20.20
Hezké chvilky bez záruky - Palace/Aupark, 13.00, 17.30
Hudba a text - Istropolis Cinema Center, 14.40, 18.10, 21.40; Palace/Aupark, 12.40, 19.20
Igric - DK Dúbravka Saw III - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Kráľovná - Istropolis Cinema Center, 13.10, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 15.00, 17.20, 18.40, 19.30, 20.50, 21.20
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 14.00
Náuka o snoch - Mladosť, 20.00
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 17.00
Norbit - Istropolis Cinema Center, 15.10, 17.10, 21.10; Palace/Aupark, 12.30, 15.30, 19.50
Prázdniny pána Beana - Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.40, 17.40, 19.40; Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10
Obsluhoval som anglického kráľa - Palace/Aupark, 20.00; Zora, 17.15, 19.30
Schnitzel Paradise - Lúky, 19.30
Sunshine - Istropolis Cinema Center, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50; Palace/Aupark, 11.10, 12.20, 13.30, 15.50, 18.10, 19.00, 20.30
Šutka - Kniha rekordov - Palace/Aupark, 17.40, 21.40
Zvádzanie neznámeho - Istropolis Cinema Center, 16.50, 19.00, 21.20; Palace/Aupark, 11.30, 13.50, 16.10, 18.20, 20.40, 21.00
Životy tých druhých - Mladosť, 17.30
n FILMOVÉ KLUBY
Brazil - FK Charlie centrum, 20.30
Policajti - FK Charlie centrum, 18.00
Sólokapor - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Šťastné a veselé - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Šutka - Kniha rekordov - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Činohra SND, nová budova, Pribinova
K. Čapek: R. U. R., o 19.00 premiéra
V. Klimáček: Kto sa bojí Beatles, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Agent Krowiak zasahuje, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
E. Albee: Koza alebo Kto je Sylvia? - komédia, o 19.00
The Trio (Ľ. Šrámek, J. Kalász, M. Ševčík) - Hlava XXII, Bazová 9, o 19.00
Kamelot, Czaldy Waldy Quartet, Pressburger Klezmer Band, Hrdza (Bratislava pre všetkých) - Partizánska lúka, od 13.00 do 17.00
Ako chutí svet: Filip Kulišev: The Best of Amazing Planet (premietanie) - horáreň Horský park, o 20.00
(v)RAJ (Tanečné divadlo Atak) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 19.00
Bratislavské mineralogické dni - DK Ružinov, Ružinovská 28, od 9.00
Burza kníh piatich verejných knižníc. Príležitosť predať knihy bez antikvárneho sprostredkovania - nádvorie Mestskej knižnice na Klariskej 16, od 10.00 do 18.00
Kurz rétoriky (zásady klasickej rétoriky, práca s myšlienkami, praktické cvičenia) - Nová Akropolis, Hurbanovo nám. 5, od 15.00 do 18.00
n kiná
Nedeľné premietanie pre deti: rozprávky o zvieratkách - SD Nivy, Súťažná 18, o 10.00
Arthur a minimojovia - Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.30
Most do krajiny Terrabithia - Palace/Aupark, 14.50
Spláchnutý - Palace/Aupark, 16.00, 21.30
Tajomstvo Robinsonovcov - Istropolis Cinema Center, 13.20, 14.10, 15.20, 16.10, 17.20; Palace/Aupark, 13.30, 14.40, 15.40, 16.50, 17.50
n divadlá
Čert a Káča (Drevené divadlo) - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00
Ohnivák (divadlo Maškrta) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 10.30
Kráska a zviera (Divadlo bábok) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Tri prasiatka - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 15.00
Princezná Turandot - Divadlo a.ha., MKC, Školská 14, o 16.00
Rozprávky v Gullfosse: Kráľ Drozdia hlava - teátro Wüstenrot, Trnavské mýto, o 10.30
Perníková chalúpka - rozprávková opera - BBD, Dunajská 36, o 11.00 a 17.00
Ako si princ Martin hľadal nevestu. Pre deti od 3 rokov - (divadlo Ludus) - Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 15.00
n podujatie
Malá škola nápadov - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00