Americká kliatba - Palace/Aupark, 20.50; Istropolis Cinema Center, 16.20
Babel - Palace/Aupark, 14.30, 17.20, 20.10; Istropolis Cinema Center, 13.40, 18.10, 20.50
Ghost Rider - Palace/Aupark, 15.00; Istropolis Cinema Center, 13.50, 18.20
Hannibal: Zrodenie zla - Palace/Aupark, 14.20, 16.40, 19.10, 20.20, 21.40; Istropolis Cinema Center, 17.00, 19.15, 21.30
Hezké chvilky bez záruky - Palace/Aupark, 20.00
Hudba a text - Palace/Aupark, 12.20, 14.40, 16.50, 19.00, 21.10; Istropolis Cinema Center, 16.10, 20.30
Kniha rekordov Šutky - Palace/Aupark, 17.40, 19.30, 21.20
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 14.00
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 14.10, 16.30
Norbit - Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50; Istropolis Cinema Center, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10
Obsluhoval jsem anglického krále - Palace/Aupark, 18.30, 21.00
Odsúdení zomrieť - Palace/Aupark, 12.10, 18.50
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.40, 20.40; Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.20
Tajomstvo Robinsonovcov - Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 16.00, 17.00, 18.10, 19.20, 21.30; Istropolis Cinema Center, 13.20, 14.40, 15.20, 16.40, 17.20, 18.40, 20.40
n FILMOVÉ KLUBY
Old Boy - FK Lúky, 19.30
Šťastné a veselé - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Čas - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
Kandahár - FK Charlie centrum, 18.00
Návrat - FK Charlie centrum, 20.30
Obsluhoval jsem anglického krále - FK Múzeum, 19.00
Hezké chvílky bez záruky - FK Charlie centrum, 17.30, 19.45
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
E. E. Schmitt: Malé manželské zločiny, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
E. Walsh: Diskozvery (WeRead), o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
G. Gorgey: Na koho to slovo padne, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
M. Hvorecký: Plyš, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Sedem hlavných hriechov, o 19.00
DIVADLO GUnaGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
O. Belešová, M. Shiraki: John a Yoko, o 19.30
DIVADLO KAPLNKA
VŠMU - galéria, Ventúrska ul.
A. Strindberg: Slečna Júlia, o 19.00
Bezpečnostná komunita Slovenskej republiky (prezentácie publikácie) - Univerzitná knižnica, Seminárna sála, Klariská 5, o 17.00
Nestarnúce melódie(Uni) - M Klub, Rovniankova 3, o 15.00
Zoznámte sa s internetom - CC Centrum, Jiráskova 3, o 18.00
Prvý večer tanca (žiaci ZUŠ J. Kresánka) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 18.00
n kiná
Arthur a Minimojovia - Palace/Aupark, 15.40, 17.50; Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.00
Most do krajiny Terabithia - Palace/Aupark, 16.20
n divadlá
(Ne)mám rád I. Pre deti od 10.rokov - (Divadlo Ludus) - Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 10.00
n podujatia
Zvieratká na jar. Beseda s ochranárom prírody s premietaním prírodopisných filmov - SD Nivy, Súťažná 18, o 14.00
Lesní dravci. Výtvarné popoludnie - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.30
O čom sa hovorí: Práva dieťaťa - MKC, Gaštanová 19, o 14.00
Rodina trpaslíkov: O vzduchu - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00
Tvoríme s našimi ratolesťami, výtvarno-tvorivé dielne pre deti a mamičky na materskej dovolenke - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Oldies Night - Club 39, o 21.00
Oldies Night - U Zeleného stromu, Grösslingová ul., o 21.00
Gabriel (piano) - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Bass Line by dj Stame - Radosť, Obchodná ul., o 19.00
Kabaret hd - Elam klub, Staré grunty 53, 19.00
Soulmatez by DJ's 2bk & Oko - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00