Americká kliatba - Palace/Aupark, 12.20, 19.00, 21.00; Istropolis Cinema Center, 14.20, 18.40
Babel - Palace/Aupark, 13.00, 17.50, 20.40; Istropolis Cinema Center, 11.30, 18.10, 20.50
Ghost Rider - Palace/Aupark, 10.30, 17.10, 19.20; Istropolis Cinema Center, 12.10, 16.10, 18.20
Hudba a text - Palace/Aupark, 11.50, 16.20, 18.50, 20.20, 21.20; Istropolis Cinema Center, 11.20, 15.10, 19.00, 21.10
Kupec benátsky - Palace/Aupark, 17.00; Istropolis Cinema Center, 10.50, 13.30, 16.00, 20.20
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.00
Moja super ex - Palace/Aupark, 11.00, 15.50; Istropolis Cinema Center, 13.20, 19.20
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 11.10, 13.20, 15.40
Obsluhoval som anglického kráľa - Palace/Auprak, 18.40
Odsúdení zomrieť - Palace/Aupark, 12.00, 21.10; Istropolis Cinema Center, 14.30, 21.20
Prázdniny pána Beana - Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30; Istropolis Cinema Center, 11.50, 13.40, 15.40, 16.20, 17.40, 19.40, 20.30, 21.30
Rocky Balboa - Palace/Aupark, 12.50, 21.50
Šťastné a veselé - Palace/Aupark, 18.00
Životy tých druhých - Palace/Aupark, 11.20, 19.40
n FILMOVÉ KLUBY
Falošný pohyb - Mladosť, 16.00
Febiofest 2007 - FK Charlie centrum
Peklo - Mladosť, 18.00
Sólokapor - FK Múzeum, 19.00
V behu času - Mladosť, 20.30
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
P. Mascagni: Sedliacka česť a R. Leoncavallo: Komedianti, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 15.00 a 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
M. Lasica, J. Satinský: Don Quijote, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
I. Bukovčan: Slučka pre dvoch, o 19.00, 1. premiéra
Got Fish? - from house till drum (Cluster's B-Day) - Subclub, Nábr. arm. gen. L. Svobodu, o 22.00
Latino disko - Flamenco music club, Štefánikova ul., o 18.00
Saturday Night Fever - Club 39, o 22.00
Aligátor Rock Night - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
All You Can Eat by DJ Magálová - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Delicatessen - Radosť, Obchodná ul., o 21.00
Avalon - rančík U Kanga, Starohájska 35, o 20.00
Drum&basovica - Elam klub, Staré grunty 53, o 21.00
Václav Neckář a skupina Bacily - DK Dúbravka, Saratovská ul. 2/A, o 19.0
Sendreiovci - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Deň otvorených dverí v UK v Bratislave - Univerzitná knižnica, od 9.00 do 15.00
Večer moderného tanca (tanečné divadlo Bralen a Maximus z Brna) - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Stretnutie s chorvátskou a čiernohorskou literatúrou a prezentácia partnerských časopisov Romboidu. Moderuje D. Nagy, prednes L. Hurajová - A4 nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
n kiná
Arthur a minimojovia - Palace/Aupark, 14.40, 16.50; Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10
Happy Feet - Palace/Aupark, 14.20
Most do krajiny Terabithia - Palace/Aupark, 13.50, 16.10; Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Spláchnutý - Palace/Aupark, 14.00
n divadlo
Objavenie Ameriky - BBD, Dunajská 36, o 14.30
n podujatie
Skús to s nami! - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Rena Milgromová. FOTO - ZAMBRA.CZ |