Antarctica - Lúky, 17.00
Babel - Istropolis Cinema Center, 12.00, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 12.40, 17.40, 20.30
Dokonalý trik - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Dreamgirls - Palace/Aupark, 17.10
Ghost Rider - Istropolis Cinema Center, 11.40, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 10.50, 13.00, 15.10, 17.20, 18.40, 19.40, 21.50
Hudba a text - Istropolis Cinema Center, 12.10, 16.40, 18.40, 20.50; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.40, 14.50, 15.50, 17.00, 18.00, 19.10, 20.10, 21.20
Kupec benátsky - Istropolis Cinema Center, 10.50, 13.20, 16.00, 20.20
Moja super expriateľka - Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.00, 19.40; Palace/Aupark, 12.10, 14.20, 16.30
Na druhej strane - Palace/Aupark, 11.50, 19.50
Noc v múzeu - Palace/Aupark, 15.20, 17.40
Päť prekážok - Mladosť, 16.00, 18.00
Obsluhoval som anglického kráľa - Palace/Aupark, 11.10, 18.10, 20.40
Odsúdení zomrieť - Otvorené more 2 - Istropolis Cinema Center, 14.50, 21.40; Palace/Aupark, 20.50
Rocky Balboa - Istropolis Cinema Center, 15.00, 19.30; Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 20.00
Rozhovor s nepriateľom - Istropolis Cinema Center, 21.20; Palace/Aupark, 21.00
Smrtiaca nenávisť 2 - Istropolis Cinema Center, 19.20
Sólokapor - Mladosť, 20.00
Zabiť eso - Palace/Aupark, 12.00
Zajtra nehráme! - Lúky, 19.30
Zástavy našich otcov - Istropolis Cinema Center, 12.30, 17.00, 21.30; Palace/Aupark, 12.20
Životy tých druhých - Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.50, 21.10; Palace/Aupark, 11.20, 20.20
n FILMOVÉ KLUBY
Apocalypto - FK Charlie centrum, 17.30, 20.15
Čierna mačka, biely kocúr - FK Charlie centrum, 18.00
Káva a cigarety - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Match Point - Hra osudu - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Motocyklové denníky - FK Charlie centrum, 20.30
Stratené mesto - FK Múzeum, 16.30, 19.00
Žena môjho muža - Artkino Za zrkadlom, 20.03
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 15.00 a 19.00
DIVADLO GUNAGU
Františkánske nám. 7
John a Yoko, o 19.30 premiéra
Momentum Musicum: autorský koncert skladateľa Petra Šišku (1983). Program: Invencia č. 1 F dur pre klavír, Koncertná etuda pre dve violončelá, Rondo pre klavír a flautu, Dve piesne na texty M. J. Lermontova, "A je to!" - variácie na tému z animovaného seriálu, Testosterón - 1. časť programovej suity "Hormóny", Nocturno pre Janku, B. H. Romberg: Concerto e mol pre violočelo a orchester - CC Centrum, Jiráskova 3, o 16.00
Večer pamäti (súbor T. H. Ševčenka) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00
n kiná
Arthur a minimojovia - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10; Palace/Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 18.20
Happy Feet - Palace/Aupark, 15.30
Most do krajiny Terabithia - Istropolis Cinema Center, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 13.50, 16.00
n divadlá
Hra na fľašku alebo Zahrajte sa s nami - Divadlo a.ha, MKC Školská 14, o 16.00
Rozprávky v Gullfosse: Psíček a mačička - teátro Wüstenrot, Trnavské mýto, o 10.30
D. Hevier: Hugo, Frigo, Bublina - divadlo Ludus, Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 15.00
Rozprávkový svet zvieratiek (A. Okapcová) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 10.30
Klaun Pepele (divadlo Žihadlo) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
n podujatia
Čudujme sa spolu (tvorivé dielne k výstave Čudá hravé v mojej hlave) - Bibiana, Panská 41, o 16.00
Zahrajme sa na pesničku (šašo Maroš) - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00
Výmena hračiek z kindervajíčok - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00