Dreamgirls - Palace/Aupark, 13.10, 17.50, 20.20
Ghost Rider - Istropolis Cinema Center, 11.40, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 13.40, 14.40, 15.50, 16.50, 18.00, 19.00, 20.10, 21.10
Hľadá sa ideálny muž - Palace/Aupark, 11.10, 15.40
Krvavá hostina - DVD - Palace/Aupark, 14.00, 16.10, 18.20
Krvavý diamant - Istropolis Cinema Center, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 12.20, 14.50, 19.20
Listy z Iwo Jima - Palace/Aupark, 21.20
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 13.00, 15.10
Moja super ex - Istropolis Cinema Center, 11.50, 13.40, 15.40, 17.40, 19.40, 21.40; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.30, 18.40
Most do krajiny Terabithia - Istropolis Cinema Center, 12.10, 14.20, 16.20, 18.10; Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.10
My dvaja a magor - Istropolis Cinema Center, 20.10
Na druhej strane - Palace/Aupark, 12.10, 19.50
Noc v múzeu - Istropolis Cinema Center, 11.30, 13.50, 16.00; Palace/Aupark, 12.40, 15.20, 17.40
Obsluhoval jsem anglického krále - Palace/Aupark, 11.20, 18.10, 20.50
Rocky Balboa - Istropolis Cinema Center, 11.20, 15.00, 19.30; Palace/Aupark, 10.50, 19.40, 21.50
Rozhovor s nepriateľom - Istropolis Cinema Center, 13.30, 21.10; Palace/Aupark, 17.00
Saw III - Istropolis Cinema Center, 10.50, 15.10, 19.10; Palace/Aupark, 11.40, 20.40
Schnitzel Paradise - Istropolis Cinema Center, 11.00, 14.40, 19.00
Smrtiaca nenávisť 2 - Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.10, 21.20; Palace/Aupark, 10.40, 19.30, 21.40
Stratené mesto - Mladosť, 14.45, 17.15, 20.00
Šťastie na dosah - Palace/Aupark, 17.20
V tieni Beethovena - Istropolis Cinema Center, 12.40, 16.40, 20.50; Palace/Aupark, 21.00
Zabiť eso - Palace/Aupark, 15.10, 17.30
Zástavy našich otcov - Istropolis Cinema Center, 12.30, 17.00, 21.30; Palace/Aupark, 11.00, 18.30
n FILMOVÉ KLUBY
Dvojaký život Veroniky - FK Charlie centrum, 18.00
Obsluhoval jsem anglického krále - FK Múzeum, 16.45, 19.00
Päť prekážok - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Sex a Lucia - FK Charlie centrum, 17.30, 20.00
Sloní muž - FK Charlie centrum, 20.30
Zajtra nehráme - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
G. Verdi: Don Carlos, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
F. Schiller: Úklady a láska, o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
N. LaBute: Vykúpenie, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 15.00 a 19.00
Divertimento Musicale. Prehliadka komornej a symfonickej hudby - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00
Becky Buller (USA) + Blue Velvet Band (SK), P.R.S.T (CR), Rainy Day (SK) - Dom kultúry Pezinok, o 19.00
Tancujeme v Dúbravke (Charlie's duo) - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 17.00
Folklórne zrkadlenie: Kopaničiar - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
n kiná
Happy Feet - Palace/Aupark, 14.10, 16.20
Spláchnutý - Palace/Aupark, 13.50, 16.00
n divadlo
Začarované gajdy - BBD, Dunajská 36, o 14. 30
n podujatia
Skús to s nami! - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Čarodejníkov učeň - Bibiana, Panská 41, o 16.00