Darwinove ceny - DVD - Palace/Aupark, 18.00
Déj`a vu - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Dreamgirls - Palace/Aupark, 10.40, 17.50
Hľadá sa ideálny muž - Istropolis Cinema Center, 12.20, 17.50; Palace/Aupark, 11.10, 13.30, 16.00, 18.10
Krajina prílivu - Múzeum, 19.00
Krvavý diamant - Istropolis Cinema Center, 18.10, 20.50; Palace/Aupark, 11.20, 17.30
Listy z Iwo Jima - Tatra, 17.45; Istropolis Cinema Center, 13.10, 21.10; Palace/Aupark, 14.30, 20.20
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.50
Malá Miss Sunshine - Mladosť, 16.00, 18.00
Moja super expriateľka - Istropolis Cinema Center, 14.10, 16.00, 19.40, 21.30; Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00
Most do krajiny Terabithia - Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Palace/Aupark, 12.00, 13.20, 14.10, 15.30, 16.20, 18.30
My dvaja a magor - Istropolis Cinema Center, 11.00, 20.10; Palace/Aupark, 13.50, 16.30
Na druhej strane - Palace/Aupark, 12.20, 19.40
Nenávisť 2 - Palace/Aupark, 11.00, 19.10, 21.20
Noc v múzeu - Istropolis Cinema Center, 11.40, 13.50, 16.10; Palace/Aupark, 12.40, 14.50, 17.10
Obsluhoval som anglického kráľa - Mladosť, 20.00; Palace/Aupark, 11.30, 18.20, 20.50
Parfum: Príbeh vraha - Palace/Aupark, 12.50, 20.00
Rocky Balboa - Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.20, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 11.40, 18.50, 21.00
Rozhovor s nepriateľom - Istropolis Cinema Center, 10.45, 15.00, 18.20, 19.20, 21.40; Palace/Aupark, 19.20, 20.10, 21.40
Samsara - Lúky, 19.30
Saw III - Istropolis Cinema Center, 10.50, 14.50, 19.10; Palace/Aupark, 21.10
Schnitzel Paradise - Istropolis Cinema Center, 11.50, 13.40, 15.30, 17.10; Palace/Aupark, 17.40
Smrtiaca nenávisť 2 - Istropolis Cinema Center, 12.50, 17.00, 21.20
Šťastie na dosah - Palace/Aupark, 15.20
V tieni Beethovena - Istropolis Cinema Center, 12.10, 14.20, 16.20, 20.40; Palace/Aupark, 20.40
Zabiť eso - Palace/Aupark, 20.30
Zástavy našich otcov - Tatra, 20.30
n FILMOVÉ KLUBY
Darwinova nočná mora - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
Ostrov - FK Charlie centrum, 20.30
Otec na služobnej ceste - FK Charlie centrum, 18.00
Proposition - Artkino Za zrkadlom, 20.03
Spútaj ma - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Zajtra nehráme! - FK Charlie centrum, 18.15, 20.15
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
Manon Lescaut, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
Malé manželské zločiny, o 19.00
n kiná
Happy Feet - Igric, DK Dúbravka, 17.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.10
Spláchnutý - Palace/Aupark, 13.00, 15.00, 17.00
n divadlá
S dievčiskom sa nehráme - Istra centrum, Hradištná ul., o 16.00
Pipi dlhá pančucha - Nová scéna, Kollárovo nám. 20, o 11.00
Červená čiapočka - Aréna, Viedenská cesta 10, o 15.00
Princezná Turandot - Divadlo a.ha., MKC, Školská 14, o 16.00
O deviatich mesiačikoch - teátro Wüstenrot, Trnavské mýto, o 10.30
Zbojnícka princezná - BBD, Dunajská 36, o 10.00 a 14.30
Vynález - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 10.30
Zlatá priadka - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
O Dlhom, Širokom, Bystrozrakom - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00