Brazil - Lúky, 19.30
Darvinove ceny - Palace/Aupark, 16.10, 18.10
Déj`a vu - Istropolis Cinema Center, 18.20; Palace/Aupark, 19.50
Dokonalý trik - Palace/Aupark, 12.00, 17.00
Dreamgirls - Palace/Aupark, 18.00, 20.40
Eragon - Palace/Aupark, 15.40
Happy Feet - Palace/Aupark, 14.30, 16.40
Hľadá sa ideálny muž - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.20, 19.40; Palace/Aupark, 19.00, 21.00
Krvavý diamant - Mladosť, 17.15, 20.00; Istropolis Cinema Center, 14.50, 17.40, 20.20; Palace/Aupark, 17.20, 20.20
Listy z Iwo Jima - Tatra, 18.00
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.30
Most do krajiny Terrabithia - Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 11.40, 12.50, 13.50, 14.20, 15.00, 16.00, 16.30, 17.10, 18.20, 19.20, 21.20
My dvaja a magor - Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.10, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.40
Na druhej strane - Tatra, 20.30
Noc v múzeu - Istropolis Cinema Center, 13.50, 16.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30
Obsluhoval som anglického kráľa - Istropolis Cinema Center, 13.20, 15.40, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 11.30, 18.30, 20.50
Parfum: Príbeh vraha - Istropolis Cinema Center, 20.50; Palace/Aupark, 20.00
Saw III - Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.20, 21.20; Palace/Aupark, 18.50, 21.10
Šťastie na dosah - Istropolis Cinema Center, 17.20, 21.30; Palace/Aupark, 11.20, 13.40, 20.10
Zabiť eso - Palace/Aupark, 14.40, 19.30, 21.50
n FILMOVÉ KLUBY
Kačacia sezóna - Charlie centrum, 18.45, 20.45
Manderlay - Charlie centrum, 20.30
Old Boy - Artkino Za zrkadlom, 20.02
Parfum: Príbeh vraha - Charlie centrum, 17.00, 20.00
Super size me - FK Nostalgia, 19.00
Volver - Múzeum, 19.00
Wilbur sa chce zabiť - FK Za zrkadlom, 18.02
Žralok v hlave - Charlie centrum, 18.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
V. Haim: Valčík náhody, o 19.00
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
B. Britten: Peter Grimes, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
I. Blahút: Konkurz, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
W. Shakespeare: Romeo a Júlia, 19.00 - zrušené predstavenie
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
J. Nvota, Š. Ondrišová: Lipa spieva Lasicu, o 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
J. Godber: Piť, alebo byť fit, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead, o 19.30
DIVADLO SKRAT
Nám. SNP 12
Smutný život Ivana T., o 20.00
Literatúra a kreatívne zabudnutie - beseda. (L. Garaczi, L. Grendel) - Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, o 17.00
Rock music - U zeleného stromu, Grösslingová ul.
Naked night by dj Glaubic (benchmark) - Radosť, Obchodná ul., o 21.00
Comp & Neros live support DJ C.O.D.E.(nuspirit.sk) - Nu Spirit, Medená ul. 16, o 21.00
Set Back - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
n kino
Spláchnutý - Palace/Aupark, 14.50, 16.50
n divadlo
Bál mláďať (divadlo Dunajka) - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
n podujatia
Play Andersen - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Hobby kurz: kašírované obrázky, plastiky - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
Detský fašiangový karneval. Pre matky s deťmi do troch rokov - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
Tvorivý kútik: výroba bižutérie z papiera - Klub 22, Vavilovova 22, o 17.00